Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Pepper White Mini Cooper S JCW / 34 DGE 54 Talha

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Biri 3 Teker Biri 4 Teker ama 3 Tekerdeki Çok Sert Bakıyo
    2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Aslı batubility tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ikisininde masallahi var

34 BE 1968
      Tesekkurler

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
      sigpic

Yorum Yap

Aslı karol tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Maşallah araç çok güzel.Kazasız belasız inşallah.İstpark'ta süre tuttunuzmu?
        Tesekkurler. Yalniz yukarida yazdigin istanbul parki baya bi sure ispark anladim o yuzden mesajini cozmeye calisiyodum

Istanbul parkda transponder ile sure tutmadim ama en iyi 2:45 donebildim.youtoube da videosu var.
        Tabi hayatimda ilk defa piste cikmam,zeminin islak olmasi,onumun surekli dolu olmasi bana iyi sure yapma imkan vermedi.

sigpic

Yorum Yap

Aslı SERKAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Biri 3 Teker Biri 4 Teker ama 3 Tekerdeki Çok Sert Bakıyo
          Valla oyle resimde cok gergin cikmis

sigpic

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Tesekkurler. Yalniz yukarida yazdigin istanbul parki baya bi sure ispark anladim o yuzden mesajini cozmeye calisiyodum

Istanbul parkda transponder ile sure tutmadim ama en iyi 2:45 donebildim.youtoube da videosu var.
            Tabi hayatimda ilk defa piste cikmam,zeminin islak olmasi,onumun surekli dolu olmasi bana iyi sure yapma imkan vermedi.

Kısaltma için pardon. 2:45in MCS için iyi bir süre olduğunu düşünüyorum.Videoyu seyretmiştim hatırladım sanırım aynı seansta çıktık.

Yorum Yap

Talha senin MINI'ni dodikleri boyali seviyoruz.

Wish

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Talha senin MINI'ni dodikleri boyali seviyoruz.

Wish
                Çok incesin , teşekkür ederim abi sağol
                sigpic

Yorum Yap

bende şu dodikleri araç rengi olmasını bi sevemedim gitti Maşallah allah kaza bela vermesin

Yorum Yap

Aslı Erhan.Demirisci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    bende şu dodikleri araç rengi olmasını bi sevemedim gitti Maşallah allah kaza bela vermesin
                    Amin, teşekkür ederim.
                    sigpic

Yorum Yap

Maşallah Talha çok başarılı olmuş kazasız belasız sürüşler
                      01 AYF 01 Stage III Mını TT

Yorum Yap

Aslı B.Evran tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Maşallah Talha çok başarılı olmuş kazasız belasız sürüşler
                        Teşekkür ederim.
                        sigpic

Yorum Yap

masallah cici duruyor arac

Yorum Yap

Aslı Johncooper Works tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            masallah cici duruyor arac
                            Tesekkur ederim.

Konusu degil ama arabani ne zaman satmayi planliyosun orta vadede dusunursen teklif vermek isterim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                            sigpic

Yorum Yap

Arkadaşlar aracımda bir kesme problemi vardı.Şu an halloldu.Çok şükür tam olarak istediğim gibi gidiyor, hiç bir sıkıntı yok.Fakat araç istediğim gibi durmuyor.

Tekrar piste çıkmak istiyorum.Frenlere en basit çözüm ne yapabilirim?
                              sigpic

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Arkadaşlar aracımda bir kesme problemi vardı.Şu an halloldu.Çok şükür tam olarak istediğim gibi gidiyor, hiç bir sıkıntı yok.Fakat araç istediğim gibi durmuyor.

Tekrar piste çıkmak istiyorum.Frenlere en basit çözüm ne yapabilirim?
                                R56'nin frenler benim tecrubelerime gore iyi gibiydi ama uzun uzun gazlamadim hic, 2-3 sert frenden sonra bitiyor mu? Yoksa istikrarli bir zayiflik mi seziyorsun?

Balata degisimine gidebilirsin, butce uygunsa Ferodo DS2500 en iyisi, yoksa EBC tavsiye ederim.

Yeter ki EBC disk alma bende var onlari degistirecegim simdi brembo vb. duz guzel bir disk alip kanal actirip oyle kullanacagim.

Celik fren hortumu ve hidrolik de alabilirsin ama en basit ve etkili cozum balata degisimi olur ilk asamada

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X