Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Pepper White Mini Cooper S JCW / 34 DGE 54 Talha

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

daha yapılacak çok şey var,jcw fren kıtı recaro koltuklar,jcw kanat,dıffusor,manuel şanzıman fazla değil bı 20k ona bunlara harcarız sonra gecelerı rahat uyuruz şaka bro şaka hemen plan yapma kafanda

Yorum Yap

otomatiği neden bu kadar hafife alıyorsun ki Talhacım
      bolt-on'dan vazgeciceksin madem öyle. Limit bu güç değil
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Bana inat mı yapıyosunuz arkadaş siz bunları yaa,, ben arabayı sattım hergün birinizden bi minik canavar çıkıyor
        Talha 10 numara olmuş Allah gönlüne göre vermiş bence kardeşim,,
        Çok güzel şeyler yapmışsın,, kesinlikle olumsuz eleştirilere kulak asma derim,,
        Evet bazen olmayacak işlere olmayacak paralar veriliyor ve gerçekten de para hiç kolay kazanılmıyor,,,
        Ama bence netice ye bakmakta kesinlikle fayd var,,,
        eline emeğine sağlık
        kazasız cezasız günlerde binersin inşallah dostum

Yorum Yap

Aynen dediğin gibi, ben de neticeye bakıyorum ve çok memnunum Dostum çok teşekkür ederim.Görüşmek üzere...

Bu arada dönüş tarihin netleşincede paylaşırsan sevinirim.Unutma 19 mayıs da forumun organizasyonu olacak.
          sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Aynen dediğin gibi, ben de neticeye bakıyorum ve çok memnunum Dostum çok teşekkür ederim.Görüşmek üzere...

Bu arada dönüş tarihin netleşincede paylaşırsan sevinirim.Unutma 19 mayıs da forumun organizasyonu olacak.
            Tamamdır Dostum haber veririm zaten Memlekete isem kesin Organizasyondayımdır demek

Yorum Yap

Maşalalh allah kaza bela vermesin , ancak kişisel fikrim dodiklerin mat siyah kalmasıbir sevemedim araç rengine boyanan dodikleri :S

Yorum Yap

Ve mutlu son...

Arkadaslar 2 yil sabirla, tum morel bozucu sonuclara, otomatik vitese ragmen yilmadan devam ettim ve nihai hedefim olan 250HP+ sinifina sonunda net bir sekilde ve tabiki onemli olan bir mini ile girdim.

Bunu otomatik vites, stok motor,stok turbo,stok egsoz ve stok manifold ile yapan sanirim ilk olduk.

Bu tabiki sdc benim basarim degil. Beni en basindan beri dogru yonlendiren modlarimiz ve diger arkadaslara,parca tedariginde yardimci olan hurmak ve nihata,montaj+duzgun servis icin ayn servise ve bizi dogru sponsorlarla bulusturan adminlere cok tesekkur ederim.

Ve tabiki ecu fast Ozgun Bey...Kendisi kili kirk yararak,sinegin yagini cikararak ve her parcadan alinabilecek her beygiri sonuna kadar alarak, en onemlisi de sonucta saglikli ve duzgun yuruyen bir arac hazirlayarak denizde kum tanesi olan basarilarina bir tane daha basari eklemis oldu.Degerli sponsorumuza buradan da cok cok tesekkur eder basarilarinin devamini dilerim...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                Eklenen Dosyalar
                sigpic

Yorum Yap

emeği geçen herkese tebrikler.. Süper sonuç!

Yorum Yap

Yanlışım varsa düzeltin açıklamada 250+ yazmıssınız ancak veride 228 yazıyor.Pek içli dışlı olduğum konular değil.ben mi yanlış biliyorum yoksa bi yanlışlık mı var.

Ayrıca bahsettiğiniz gibi başarı yabana atılacak bir şey değil.Tebrik ederim.

Yorum Yap

Aslı Faruk'S tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Yanlışım varsa düzeltin açıklamada 250+ yazmıssınız ancak veride 228 yazıyor.Pek içli dışlı olduğum konular değil.ben mi yanlış biliyorum yoksa bi yanlışlık mı var.

ecufast in dynosunda olculdugunde 228 hp cikan degerin uzerine %13 ekliyosun hesaplamasi boyle oluyoo %13 eklendigin 250+ hp oluyoo talha bu arada tebrikler cok guzel veri cikmis

01 CDU 01

Yorum Yap

lenn Talha hanı 210 falan diyordun az değilsin haaa,neyse kı gece ben öğrendim kaç hp olduğunu süper sonuç dostum sen daha dur yapacağız daha güzel şeyler az bı nefes al bu yazı atlat çocuk biraz daha büyüsün benım beygırlerı geçirteceğim sana çok sevindim wallahaaa pazar görüşmek üzere haberleşiriz

Yorum Yap

Artik CDU'nunda dyno sirasi geldi bence gurkan...

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            emeği geçen herkese tebrikler.. Süper sonuç!
                            o zmn sana da tebrikler, cidden çok sağol yardımların için.

Allah sana daha fazlalarını nasib eder inş ve dynamics üzerinde 250+ bir gün görülür inş...
                            sigpic

Yorum Yap

Aslı Faruk'S tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Teşekkür ederim.

Mukayese açısından şöyle düşünebilirsin.Stok JCW ler bu dyno üzerinde 185 civarı çıkartıroy ve benim aracım stok olarak oraya çıktığında muhtemelen 155 civarı çıkartacaktı.Bu dyno üzerinde güç belirlemek çok önemli çünkü hem dünyada hem ülkemizde çoğu kişi bu dyno üzerinde tesbit yaptığı için karşılaştırması daha kolay oluyor.
                              sigpic

Yorum Yap

Aslı G.Evran tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                ecufast in dynosunda olculdugunde 228 hp cikan degerin uzerine %13 ekliyosun hesaplamasi boyle oluyoo %13 eklendigin 250+ hp oluyoo talha bu arada tebrikler cok guzel veri cikmis

01 CDU 01
                                Teşekkür ederim kardeşim.Senden bombayı patlatmanı bekliyoruz artık
                                sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X