Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Pepper White Mini Cooper S JCW / 34 DGE 54 Talha

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Çelik fren hortumu ve Motul RBF 660 fren hidroliği ile %30 yakın hissedilen bir fark var birkaç frenlemeden sonra şişmeyi bir nebze azaltıyor R56 oem olarak r53 lerden çok daha stabil durabilen bir araç

Yorum Yap

EBC'de problem yok. Hortum şart.
      R56'ımda ebc kullanmıştım. Asfaltı kazıyordu fren
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Tarik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        R56'nin frenler benim tecrubelerime gore iyi gibiydi ama uzun uzun gazlamadim hic, 2-3 sert frenden sonra bitiyor mu? Yoksa istikrarli bir zayiflik mi seziyorsun?

Balata degisimine gidebilirsin, butce uygunsa Ferodo DS2500 en iyisi, yoksa EBC tavsiye ederim.

Yeter ki EBC disk alma bende var onlari degistirecegim simdi brembo vb. duz guzel bir disk alip kanal actirip oyle kullanacagim.

Celik fren hortumu ve hidrolik de alabilirsin ama en basit ve etkili cozum balata degisimi olur ilk asamada
        Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Çelik fren hortumu ve Motul RBF 660 fren hidroliği ile %30 yakın hissedilen bir fark var birkaç frenlemeden sonra şişmeyi bir nebze azaltıyor R56 oem olarak r53 lerden çok daha stabil durabilen bir araç
        Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Frenler normal yolda iyi ama pistte her virajda 1 sny geç fren yapsam ztn bana yeter.

Bu arada balatalar EBC.

Ortak görüş ebc + çelik fren hortumu + hidrolik olduğuna göre öyle yapalım.Bence de en pratik çözüm bu

Arkadaşlar nedir bu iş için rakam? Var mı satan? Yurt dışından mı gelir? Buradan mı alınır? Yolu yordamı nedir bu işin?
        sigpic

Yorum Yap

Hidrolik kolay bulunuyo Talha da celik fren hortumunu bilmiyorum maalesef
          Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bende disklerin sorun olduguna karar verdikya celik hortumla hidrolik var cunku.

Ayni tesisati uyguladigi turbo astra gsi'i olan ozel servis sahibi bi ustamla konusuyodum gecen gun, benle ayni sikayeti vardi tamamen, diskleru degistirincenolay cozulmus, ben de onunla ayni rotayi izlicem

Disk maliyeti 400 lira civai oldu demisti o, onumuzdeki aya yapmis olurum sanirim

Yorum Yap

Motul hidrolik ve 316lik jcw cikma on disk var delikli ve kanalli hortumlarida sana kalmis diskler olursa tabi .talha
            sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Motul hidrolik ve 316lik jcw cikma on disk var delikli ve kanalli hortumlarida sana kalmis diskler olursa tabi .talha
              Ayhan sana bir mesaj yolladım.
              sigpic

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Ayhan sana bir mesaj yolladım.
                Mesaj kutun dolu talha mesajim ulasmiyor.Burdan yaziyorum hidrolikler var 2 adet 130 tl motul .Diskler S e olmuyormus ben sende jcw set var diye aklimda kalmis hortumlar yok .
                sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Mesaj kutun dolu talha mesajim ulasmiyor.Burdan yaziyorum hidrolikler var 2 adet 130 tl motul .Diskler S e olmuyormus ben sende jcw set var diye aklimda kalmis hortumlar yok .
                  Tamam tesekkurler

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                  sigpic

Yorum Yap

Arkadaşlar çelik fren hortumu sponsorlarımız dahil kimsede bulamadım.Ben de şuradan sipairş verdim.

http://www.minisport2.com/mini-parts...BW1175_4P.html

Fiyat olarak karttan 250 TL çekilmiş ama önceden spacer aldığım zamandan tecrübeyle biliyorumki bana 450 - 500 gibi bi rakama gelicek bu iş maalesef ve bürsürü evrak ıvır zıvır işi...
                    sigpic

Yorum Yap

Arkadaşlar çelik fren hortumu sponsorlarımız dahil kimsede bulamadım.Ben de şuradan sipairş verdim.

http://www.minisport2.com/mini-parts...BW1175_4P.html

Fiyat olarak karttan 250 TL çekilmiş ama önceden spacer aldığım zamandan tecrübeyle biliyorumki bana 450 - 500 gibi bi rakama gelicek bu iş maalesef ve bürsürü evrak ıvır zıvır işi...
                      talha böyle şeyler alıyorsan eğer ingiltreden adamlarla konuş önce deki royal mail ile yollayın ve total value 60 dolar olsun yaz o zmn bir bakıyorsun mal elinde

ama böyle birşey konuşmadan alırsan hep 2 katına denk gelir

Yorum Yap

O işler öncedendi.Şimdi maşallah devletimiz çok çalışkan Gümrük bu ürün için yaptığın ödeme dekontunu bize faksla diyor.Kimle yollatırsan yollat. Çok ıvır zıvır şeyler sadece takılmadan geçiyor.Telefon kapağı v.s...

Hatta yanlış gösterirsen daha büyük sıkıntı.
                        sigpic

Yorum Yap

O işler öncedendi.Şimdi maşallah devletimiz çok çalışkan Gümrük bu ürün için yaptığın ödeme dekontunu bize faksla diyor.Kimle yollatırsan yollat. Çok ıvır zıvır şeyler sadece takılmadan geçiyor.Telefon kapağı v.s...

Hatta yanlış gösterirsen daha büyük sıkıntı.
                          hepsinin ayarı var sen merak etme

paypal ile 2 ödeme yapıcaksın,benmi anlatıyım senin gibi esnaf adama bunları talha

Yorum Yap

Aslı uzman tarafından gönderilmiş Mesajı göster

paypal ile 2 ödeme yapıcaksın,benmi anlatıyım senin gibi esnaf adama bunları talha
                            Mumkundur.dicek bisey yok

sigpic

Yorum Yap

Aslı uzman tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Yalniz ben bisey merak ettim.gumruk satin aldigin web sitesinden urunun ciktisini istiyor.fiyat filan hersey gorunuyo ordan.onu ne yapican ?

sigpic

Yorum Yap

Yalniz ben bisey merak ettim.gumruk satin aldigin web sitesinden urunun ciktisini istiyor.fiyat filan hersey gorunuyo ordan.onu ne yapican ?

valla usps,royal mail,fedex,dhl hepsiyle aldım diyorumki yüzde 60 hafta sonu indirimi vardı yada yaz indirimi vardı paypalıda bu diyorum mecburen tamam diyorlar diyebileceği birşey yokki

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X