Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Pepper White Mini Cooper S JCW / 34 DGE 54 Talha

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Celik fren hortumlarimiz bugun ayn de takildi.
    Motul fren hidroligi ve motul motor yagini da koyduk.
    Artik 8 aralik pist icin hava gunesli olursa insallah hazirim. Hedef 2:40

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sigpic

Yorum Yap

Biraz sakin gidip rodaj gibi takıldıktan sonra yorumlarını merak ediyorum sadece çelik hortum ve hidroliğin faydası nasıl hissediliyor? Hayırlı olsun

Yorum Yap

Aslı Tarik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Biraz sakin gidip rodaj gibi takıldıktan sonra yorumlarını merak ediyorum sadece çelik hortum ve hidroliğin faydası nasıl hissediliyor? Hayırlı olsun
        Çok fazla kullanamadım ama ilk izlenimlerim kesinlikle frenlemede fark olduğu yönünde

Hidroliğin faydasını pistte görücem artık.Çünkü normal yolda çok ciddi frenleme yapmadım.Dönerken arkada çocuğum vardı.Normal takip mesafemi bıraktım herkes gibi sakin frenleme yaptım.

İnşallah hava güzel olurda piste çıkarsam.Farkı burada anlatırım.Aslında anlatıcak çok da bişey yok.Bir önceki sürem 2:46 bunun altına inemediysem kendimi kandırmışım demektir
        sigpic

Yorum Yap

Arkadaslar aracimi kisa bir sure sonra satisa cikaracagim.uzerinde jcw body kit, jcw jant ve ilave farlar kalacak.

Parcalari soran arkadaslar oluyor.aracimin uzerindeki ayriyetten satilacak diger parcalari birinci sayfadan gorebilirsiniz.su an adanadayim uzun bir yol beni bekliyor.muhtemelen carsamba ise koyulcam.acil paraya ihtiyacim var o yuzden hep makul fiyatlari yazmaya calisacagim.
          Aracimda temiz kazasiz hasarsiz hic bir sorunu yok.cocugum olmasa hayatta satacagim bir arac dgl.kendisi 28.000 kmde ve esinize dostunuza kardesinize guvenle soyleyebilirsiniz.

sigpic

Yorum Yap

Aracimi satma sebebim ise;

sigpic

Yorum Yap

Hayırlı olsun Talha aldın mı? Aldıysan en yakın zamanda deneyelim sen yuklemey baslamadan önce
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hayirli olsun talha

34NSC46
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hayırlısı olsun, MINI'den vazgeçmemek tek tesellisi
                  Volkan USER
                  34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
                  [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

Hayirli olsun gelen gideni aratmayacak belli ki

Cok sevindim Talha hayirli satislar

Yorum Yap

Hayırlı olsun güzel bi satış nedeni olmuş
                      sigpic

ANIL AYDIN

34ANL09
                      34ANL60

Yorum Yap

hayırlı olsun talha yeni aracın güzel günlerde kullan

Yorum Yap

Aslı fuurkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          hayırlı olsun talha yeni aracın güzel günlerde kullan
                          Kanka darısı sana askerlik işi noldu bak satışa çıkarmadan sessizce senin parçaları bana partout yapıyoruz en başından sözün var
                          sigpic

ANIL AYDIN

34ANL09
                          34ANL60

Yorum Yap

Aslı ANL09 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Kanka darısı sana askerlik işi noldu bak satışa çıkarmadan sessizce senin parçaları bana partout yapıyoruz en başından sözün var
                            askerlik durumu suan için belirsız bakalım duruma göre degisicek .... sen iste arabayı vereyim sana ayıp edıyorsun gelde tatile gidelim malum yere

Yorum Yap

Aslı fuurkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              askerlik durumu suan için belirsız bakalım duruma göre degisicek .... sen iste arabayı vereyim sana ayıp edıyorsun gelde tatile gidelim malum yere
                              Yaza ordayım kardeşim min 1 ay bodrum 1 ayda odessa-kiev'im var ufaklığın okadar yattığı yeter km yapsın biraz yabancı memleket görsün olurda gitmezsen askere plan budur dur konuyu baltalamayalım herkes listeyi ve fiyat listesini bekliyor talha
                              sigpic

ANIL AYDIN

34ANL09
                              34ANL60

Yorum Yap

Arkadaslar resmini paylastigim araci adanadan aldim.cok sukur hic bi problemi cikmadi experde.su an ist a donuyorum.ankara civarlarindayim.
                                Cesitli yollarla cok kisi iletisime gecti.hem arac hem parcalar icin.ilgi ve alakaniza tesekkur ederim.fakat simdiden bir parcaya birkac kisi talip oldu.
                                adaletli olmasi acisindan kimseye parca ayirmadim yada soz vermedim.arac persembe gunu parcalara ayrilcak.cuma gunu saat 12:00 gibi bunun konusunu acacagim.boylece herkes es zamanli gorecek.o saata kadar parcalar satilik degil. Neticede arac maslaga giderken kaza yapar bisey olur.o sebeple elime gecmeyen parcayi satmami beklemeyin lutfen.hepinize anlayisiniz icin tsk ederim.

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X