Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Manuel mi Otomatik mi ??

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2012 M5 lerde var

Yorum Yap

m5 ten neyi eksik mininin

Yorum Yap

Eksiği yok fazlası var

Mesela Sis Farı

Yorum Yap

Adamlar musteriyi kivrandirana kadar ugrasiyorlar....

Yorum Yap

MINIye çift kavrama geldigi zaman olay biter ben şanzıman hızından memnun degilim acıkcası ama rahatlıgına diyecek yok Countryman S ALL4 duz vites kullanılmaz zaten gerek yok Sport mode a alıp kulakcıklarla oynamak gayet zevkli oluyor
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

+1111111111

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              MINIye çift kavrama geldigi zaman olay biter ben şanzıman hızından memnun degilim acıkcası ama rahatlıgına diyecek yok Countryman S ALL4 duz vites kullanılmaz zaten gerek yok Sport mode a alıp kulakcıklarla oynamak gayet zevkli oluyor

Yorum Yap

bir bayan olarak kesinlikle manuel dıyorum motor sesi degıstıkce elın vıtese gıdıcek,yerı gelıcek boşa atıcaksın yerı gelıcek 3-4-5-6 dııp arka arkaya atıp kapatcaksın falan:P tek sorun yokuslar olay arabayı kaldıramamak falan degıl yanlıs anlamayını dık yokuslara karsı fobim var...ne inebiliyorum nede çıkabiliyorum

Yorum Yap

Aslı h.ata tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  bir bayan olarak kesinlikle manuel dıyorum motor sesi degıstıkce elın vıtese gıdıcek,yerı gelıcek boşa atıcaksın yerı gelıcek 3-4-5-6 dııp arka arkaya atıp kapatcaksın falan:P tek sorun yokuslar olay arabayı kaldıramamak falan degıl yanlıs anlamayını dık yokuslara karsı fobim var...ne inebiliyorum nede çıkabiliyorum
                  Seker kız aynı seyi otomatik de yapıyor bu arada bu bayanlardaki yokus fobisi nedir ya

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

yapıyo tabıkı ama bılmıyorum ben manuelı daha cok sevıyorum walla sormayın hıc ,araba sankı yokus cıkarken gerısın gerı burnu kalkıcak gerıye takla atıcak gbı yada asagı ınerkende bagaj havalanıp one dogru takla atıcak gbı gelıo garıp ıste
                    unıversıte zamanında neler cektım o besıktasın ara yokus yollarında ahh aahhh

Yorum Yap

ist icin otomatik geri kalan heryer icin manuel diyorum

Yorum Yap

izmir icin kesinlikle manuel..
                        veteranlarimiz (ozsimav vb.) icinse otomatik
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Alen bu konuda sanirim en tecrubelimiz
                          r60 hakkinda suan icin bir fikrim yok. Ancak R56'nin kesinlikle Manuel olmasi gerektigini dusunuyorum. Baska turlu Overboost'un sagladigi 260 ve/veya 280 nM torkun tadini alamayacak, direk vites dusurecektir. Zaten turbo'larimiz ufak sayilacagindan ust devirlerde cok cansizken birakin alt devirlerde keyif alalim

Ayrica cift debriyaj sistemini getirseler dusunmem gecis yaparim 3 debriyajda olur ama sorun degil...
                          çift debriyajlı otomatikleştirilmiş manuel mi allah korusun.Şu anda kullandığım a3 1.4 tsi s-tronik le yaşadığım tecrübe doğrulrusunda steptronic'i tek geçerim.3 MINI'm oldu 3'üde steptronic'ti otomatik herzaman favorimdir.Arkadaşlar ne zevki biz arabaları devlet yolunda kullanıyoruz.Piste çıkıp gazlasak tamam manuel olsun ama şehirde veya dışında vites amelelik yaaa

Yorum Yap

anket kapatılmış ama ben otomatiğe oyumu kullanıyorum.Şunu da ekliym r53 de manual kullanıyordum , otomatiğe 100 üzerinden 100 verirsem manuele de 100 üzerinden 99 veririm.Yani her ikisininde tadı başka , her ikiside çok eğlenceli.Kullananın o anki ruh haline bağlı herşey.
                            sigpic

Yorum Yap

balata volan ugrasamam otomatik tmmdır +1

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Benim araçta triptonik; genelde trafikte otomatik kullanıyorum ama keyifli yollarda kesinlikle vitesi düze alıyorum, F1 olayını pek sevmiyorum açıkçası. Sport modda düz kullanmak daha çok hoşuma gidiyor

Tapatalk 2 ile HTC One X cihazımdan gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X