Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Manuel mi Otomatik mi ??

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Onun için Otomatik İstanbul İçin Cennet

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Istanbul'da araba kullanmak kadar sacma birsey yokki ise gidip gelirken?
    Biliyorsunuz eski MINI'm Istanbul'da yasadigim 1 senelik donemde sadece 3 kere trafige cikti. Birinde rica minnet Bahcesehir'e gittim digerinde dugune digeride keyfi.
    Suan her geldigimde arkadasimin DSG'li Ibiza'sini kullaniyorum. MCS'den JCW'ye odedigim farkla o araba alinabiliyor. Istanbul'da yasasam MINI'ye falan binmem ne yalan soyliyim

Yorum Yap

istanbul şartlarında kesinlikle otomatik ama izmir de manuel in keyfi bir başka...
      sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

İstanbulda Cumartesi Akşamı bir avrupa-anadolu yapında görün otomatik mi manuel mi

Yorum Yap

Bence Istanbul icin en iyisi Porsche[FONT=arial] Doppelkupplung [/FONT]
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

İstanbulda en iyi çözüm iki tekerlek.
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              İstanbulda en iyi çözüm iki tekerlek.
              bence pervaneli sistemler daha basarili olabilir. ornegin: Helikopter
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

2008 yilinda mini cooper s aldim sifir ve duz vitesti 18 bin km de sattim 3 kere volant ve debriyaj degistirdim

O donemde otm kullandim zevk verdi duzden cektigim sorundan asla mini almak istemedim

Aldim simdilik otm one ama hedefim yeni kasa f56 jcw otm yada all4 countryman s

mizme

Yorum Yap

R56'nın otomatiği bir dsg veya yeni geliştirlen çift kavramalı şanzımanlar gibi değil bu yüzden zevkli sayılmaz ama araçlara bakınca R56'da otomatik çok baskın, 184'lük motorla daha bir kullanılabilir olmuş ancak, R53'ün getrag şanzımanından sonra otomatik insanı arabadan soğutuyor, oyüzden oyum manuelden yana

Yorum Yap

Dopplebilmemne derken

Yorum Yap

Levent guzel yazmis.
                      Ben hobi araci olarak manuel derim. Ama tabiikide gunluk kullanim aracim otomatik olacak.
                      Wishman

Yorum Yap

Wallahi abi2 seneye yakındır kullanıyorum sıkıştırdığım zamanlar da oldu ki son 3 aydır SB ile kullanıyorum allaha şükür daha bir sıkıntı olmadı olmasında

Yorum Yap

düz vites otomatık sıkıntı ...

Yorum Yap

abi arabada sıkıntı yok ozmn sıkıntı sendeymiş 18 binde 3 volanmı değişir benim arabam 40 bine geldi daha maşallah ne volanda sıkıntı var debriyaj da kosifler kız gibi daha çok yolu var dedi debriyajla volan için demekki kullanıma çok bağlı

Aslı mizme tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            2008 yilinda mini cooper s aldim sifir ve duz vitesti 18 bin km de sattim 3 kere volant ve debriyaj degistirdim

O donemde otm kullandim zevk verdi duzden cektigim sorundan asla mini almak istemedim

Aldim simdilik otm one ama hedefim yeni kasa f56 jcw otm yada all4 countryman s

mizme

Yorum Yap

Cem seninki 2011 benimki 2008 hastalik 2008 de

Ama aracininda hakkini vermiyorsun diye dusunmeden edemiyorum

mizme

Yorum Yap

R53 lerin otomatigi ile r56 nin otomatiginde fark varmi? Bmw gibi mini yede dsg parmagi nezaman bulascak acaba. Eger ki dsg gelirse dusunmeden tercih ederim...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X