Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Manuel mi Otomatik mi ??

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı kramp tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    abi vallaha ben de aynı fikirdeyim ama istanbul trafiği ve benzin belimi büküyor. yoksa her zaman için düz vites candır 2008 düz vites ile lci kasanın otomatik vitesi yakışı çok fark eder mi acaba?
    Iyilesme oldugunu hic sanmiyorum.
    2008 MCS 7.5 Litre yakarken
    2011 JCW 8.5 Litrede geziyorum.
    (Ikiside kendi aracim...)

Kurus hesaplarina takilmayin arkadaslar, o hesabiniz her zamda degisir.. 100 km'de kac litre yaktiginiz dogrusudur..
    (x l/100km)

Galaxy Note 2 ile Tapatalk'tan gonderdim..
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

2008 mcs 7.5 yaksa ben oper basıma koyarım haktan izmirle istanbul arasındaki fark burada malesef 9 yaksa guzel dıyebılırım

Yorum Yap

Manuel can dır..

Yorum Yap

Aslı kramp tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          2008 mcs 7.5 yaksa ben oper basıma koyarım haktan izmirle istanbul arasındaki fark burada malesef 9 yaksa guzel dıyebılırım
          Walla ne yalan soyliyim, ben Istanbul'da olsam araba degil motor alirim. Araba da gerekiyorsa ikinci el Seat Ibiza DSG

www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Walla ne yalan soyliyim, ben Istanbul'da olsam araba degil motor alirim. Araba da gerekiyorsa ikinci el Seat Ibiza DSG

Haftaiçi Motor haftasonu Countyrman, motosikletim bile otomatik sen dusun İstanbulun halini artık. Uzun yolda max 7 litre yakan arabam sehir içinde 12 litre yakıyor. Otomatik olmasa herhalde dur kalktan dolayı devamlı belim için fizik tedaviye giderim.
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Otomatik candır şehiriçi 8 LT min 590 KM

Yorum Yap

CMS all4 8LT şehirçi

Yorum Yap

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  CMS all4 8LT şehirçi
                  gel nisantasi kadıkoy yap sabah ve aksam trafiginde gorurum 8lt sehiricini

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    gel nisantasi kadıkoy yap sabah ve aksam trafiginde gorurum 8lt sehiricini
                    hahaha uçakla gidip geliyorum abi kolaya kaçalım gece yine zam geldi

Yorum Yap

jcw'yi bile otomatik getiriyor Borusan, yurdum halkı çoktan seçimini yapmış... yukarda 22 kişiden 15'i manuel demiş ne yazar bundan 4-5 sene sonra TR'de düz vites araba satılmayacak
                      2009 JCW Dark Silver / Black
                      BC1182 Stock to the bone...

Yorum Yap

Aslı KYH tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        jcw'yi bile otomatik getiriyor Borusan, yurdum halkı çoktan seçimini yapmış... yukarda 22 kişiden 15'i manuel demiş ne yazar bundan 4-5 sene sonra TR'de düz vites araba satılmayacak
                        +1
                        İlk dokunmatik ekran çıktığında millet bu ne ya filan olmuştu.Şimdi herkes dokunmatik kullanıyor.Bu da böyle bişey.Geçiş süreci hep böyle olur ama sonuçta geçiş olur.Kimisi önden gider kimisi geriden gelir
                        sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          +1
                          İlk dokunmatik ekran çıktığında millet bu ne ya filan olmuştu.Şimdi herkes dokunmatik kullanıyor.Bu da böyle bişey.Geçiş süreci hep böyle olur ama sonuçta geçiş olur.Kimisi önden gider kimisi geriden gelir
                          otomatiğe karşı çıkan yokki koysun çift kavramayı en önde bayrak tutarım jcw almak için

Yorum Yap

Haftaiçi Motor haftasonu Countyrman, motosikletim bile otomatik sen dusun İstanbulun halini artık. Uzun yolda max 7 litre yakan arabam sehir içinde 12 litre yakıyor. Otomatik olmasa herhalde dur kalktan dolayı devamlı belim için fizik tedaviye giderim.
                            ben şuanda o durumdayım geçen sene kışın yatağım rahatsız diye değiştirmiştim ama sorun yataktan değilmiş kış geliyor trafik artıyor belim ağrımaya başlıyor yazın böyle birşey yok :S araba kullanmadığımda yok ... hoş debriyajda sertleşti benim onun da etkisi var tabii ki

Yorum Yap

Debriyajdan kurtuldum kurtulali belimdeki fitik yokoldu desem ?

Sent from Cobanogullari mobile system )

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Debriyajdan kurtuldum kurtulali belimdeki fitik yokoldu desem ?

Sent from Cobanogullari mobile system )
                                kesinlikle inanırım o değil de benim asıl merak ettiğim mini cooper s ve jcw leri bile otomatik çıkartırken dizelleri neden manuel çıkıyor :S hep manuel görüyorum ben

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X