Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Manuel mi Otomatik mi ??

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• alibasacik
    yanıtladı
    Trafik olan yerde işin zevkini konuşamıyoruz maalesef, yeri geliyo otomatikle bile dur kalkta ayaklar yoruluyo fren gaz fren gaz..
    ha al pist arabası hobi için çık haftasonu piste manual zevk alırsın şahane, amaaa haftasonu bile bebek yokuşundan la boom a kadar neredeyse 1-2saatte gittiğin için manual ın zevki yorgunluğu amorti etmiyor [emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir yorum yaz:

• MeOnYa
    yanıtladı
    Güncel....

Bir yorum yaz:

• MeOnYa
    yanıtladı
    Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Gecenlerde yeni egea hatch'i kullandim manueldi ozlemisim manuel araba kullanmayi ama ertesi sabah ise giderken o trafige girince dedim otomatigin gozunu seveyim ben [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bizimki de egea sedan,torklu falan bayağı ama yoruyor manuel İstanbul trafiğinde.

Bir yorum yaz:

• NDG
    yanıtladı
    Gecenlerde yeni egea hatch'i kullandim manueldi ozlemisim manuel araba kullanmayi ama ertesi sabah ise giderken o trafige girince dedim otomatigin gozunu seveyim ben [emoji23][emoji23][emoji23]

Bir yorum yaz:

• MeOnYa
    yanıtladı
    Dün şirket arabasını aldım 50 km şehir içi bol trafikli bir gün geçirdim.Manuel vitese lanet ettim.En son sol bacağım felç geçirdi.Otomatik İstanbul'da candır can.

Bir yorum yaz:

• SRKNZCN
    yanıtladı
    Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Benimki ekonomik 130 falan gidiyorum hahahaha
    Kesinlikle kabul ediyorum yesin aslanim degiyor yedigine

Sensor sorununu baslamadan once 180 km gidiyordu ) gerci o zamanlar bende ayagimi idareli kullaniyordum ahhhahaaaha

Bir yorum yaz:

• Yiğit G.
    yanıtladı
    yıllarca manuel kullandıktan sonra ilk defa otm arabam oldu , istanbul da ve istanbul trafiği gibi olan yerlerde kesinlikle otomatik.Yok böyle bir keyif.Cidden büyük rahatlık.Ama boş yollarda trafik az oldugu yerlerde manuel tabiki ayrı.

Bir yorum yaz:

• DOA29
    yanıtladı
    Benimki ekonomik 130 falan gidiyorum hahahaha
    Kesinlikle kabul ediyorum yesin aslanim degiyor yedigine

Bir yorum yaz:

• SRKNZCN
    yanıtladı
    abi bu yoruma bir de turkiyede r53 kullanan bir insan olarak cevap vermek istiyorum her gun 10 dakikami acaba bu araba niye bu kadar yakiyor'u dusunmek icin harciyorum hahahaha
    abi benimki şuan kendini kaybetti şuursuzca yakıyor. o2 sensorümde sıkıntı var yakıtı ayarlayamıyor ve benim ayarımı bozuyor 100 tl ile 115 km ��

Bir yorum yaz:

• Kfadam
    yanıtladı
    R53 hastalik gibi ne binebiliyosun ne satabiliyosun. Ben kabullendim artik yesin aslanim diyip devam ediyorum.

Bir yorum yaz:

• DOA29
    yanıtladı
    Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    günlük kullanımda anlık yakıt tüketimi açık geziyorum ahahahahah
    abi bu yoruma bir de turkiyede r53 kullanan bir insan olarak cevap vermek istiyorum her gun 10 dakikami acaba bu araba niye bu kadar yakiyor'u dusunmek icin harciyorum hahahaha

Bir yorum yaz:

• drcapaburro
    yanıtladı
    Yeni üyelerdende fikir alalım.[emoji5]

Bir yorum yaz:

• SRKNZCN
    yanıtladı
    hahaha ben amerikada bindigim icin r53'e hic anlayamadim ne yaktigini off yine benzin bitmis diyip 20 dolar atip devam ediyodum
    günlük kullanımda anlık yakıt tüketimi açık geziyorum ahahahahah

Bir yorum yaz:

• DOA29
    yanıtladı
    Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    aslında çok yakan bir araç değil zaten o viiiiiijjjkkk sesi çok yakıyor hahahah ��
    hahaha ben amerikada bindigim icin r53'e hic anlayamadim ne yaktigini off yine benzin bitmis diyip 20 dolar atip devam ediyodum

Bir yorum yaz:

• SRKNZCN
    yanıtladı
    kanka onun sadece o viiiiiiiijjjjjjjjjk sesi için bile binilir trafikte manuele ya
    aslında çok yakan bir araç değil zaten o viiiiiijjjkkk sesi çok yakıyor hahahah ��

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X