Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Pepper White Mini Cooper S JCW / 34 DGE 54 Talha

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ahhahaha harika haber tebrikler ))
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Cok sukur sorun yok abi.Sdc planladigim gibi parcalari forumda satamadim.onu diyorum.Yoksa parcalar satisa koymadan gitti.bi tek meth. duruyo.arac da ilana koyduktan 3 dk snr gitti.kaporayi aldk.pzt ins bitircez.

Sanirim piyasayi brz yanlis analiz etmisim.kapora aldim dememe ragmen koydugum ilanin uzerinde teklif yapanda oldu.Arabayi almak icin tehdit eden de oldu.su an sdc şoklardayim.hepsi bu.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
      Korkma kardesim. Benim de arabami kacirip fidye istemislerdi. Sonra orta yol bulduk fidyeyi midyeye cevirdik afiyetle yedik. Hayirli olsun.
      1- 34 S 8665 - R56 Dark Silver S '09
      2- 34 VN 7962 - R53 Thunder Blue JCW GP '06
      3- 34 HK 9847 - R56 Pepper White JCW '13
      4- 34 BIG 87 - R56 Midnight Black JCW '11
      5- 34 VB 4432 - R53 Dark Silver JCW '05

Yorum Yap

Aslı clv2lGl tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Korkma kardesim. Benim de arabami kacirip fidye istemislerdi. Sonra orta yol bulduk fidyeyi midyeye cevirdik afiyetle yedik. Hayirli olsun.
        Allah canini almasin
        Hayirli olsun Talhacim
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aracimdaki iskender egzosu saticam ama aralik ayinin ilk haftasinda ilana koyucam bilginiz olsun yeri gelmisken bilgilendireyim dedim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı fuurkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            aracimdaki iskender egzosu saticam ama aralik ayinin ilk haftasinda ilana koyucam bilginiz olsun yeri gelmisken bilgilendireyim dedim

iphone 'den tapatalk aracılığı ile gönderildi
            😄😄😄😄😄😄😄😄😄

34 be 1968

Yorum Yap

Aslı fuurkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Aracimdaki iskender egzosu saticam ama aralik ayinin ilk haftasinda ilana koyucam bilginiz olsun yeri gelmisken bilgilendireyim dedim

Aralik ayinin ilk cuma gunu olsun. Sen cuma namazinda iken ben tehditkar bir mesaj atar, aracin altindan soker giderim kanka
              1- 34 S 8665 - R56 Dark Silver S '09
              2- 34 VN 7962 - R53 Thunder Blue JCW GP '06
              3- 34 HK 9847 - R56 Pepper White JCW '13
              4- 34 BIG 87 - R56 Midnight Black JCW '11
              5- 34 VB 4432 - R53 Dark Silver JCW '05

Yorum Yap

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. İyi sürüşler
                sigpic

Yorum Yap

Hayırlı olsun Talha hızlı alış verişler oldu Bence methanol ü de açık artırma usulü sat forumda

Yorum Yap

Arkadaşlar 34 DGE 54 plakalı araç ile bir bağlantım kalmamıştır ve bu araçtan geriye herhangi bir parça da kalmamıştır. Araç yeni plakası ile Ankara'ya gitmiştir. İlanı koyduktan 3dk sonra arayan ilk kişi aracı da almıştır. Yeni sahibine hayırlı olsun. Ben yola 01 FB 680 CM JCW ile devam edeceğim. Şu an için plaka böyle kalacak. Daha sonra özel plaka yaptırabilirim.

Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.

Bu konunun ilk mesajında CM JCW alacağımı ima edip resim koymuştum. Son mesajımda istedim ki böyle olsun.

Eklenen Dosyalar
                    sigpic

Yorum Yap

Tekrar hayirli olsun bence reim cok iyi olmus keske 2 aracida tutabilseydin

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Arkadaşlar 34 DGE 54 plakalı araç ile bir bağlantım kalmamıştır ve bu araçtan geriye herhangi bir parça da kalmamıştır. Araç yeni plakası ile Ankara'ya gitmiştir. İlanı koyduktan 3dk sonra arayan ilk kişi aracı da almıştır. Yeni sahibine hayırlı olsun. Ben yola 01 FB 680 CM JCW ile devam edeceğim. Şu an için plaka böyle kalacak. Daha sonra özel plaka yaptırabilirim.

Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.

Bu konunun ilk mesajında CM JCW alacağımı ima edip resim koymuştum. Son mesajımda istedim ki böyle olsun.

[ATTACH]4331[/ATTACH]
                        R50, R53, R56 veya F56 kullanan ve 30lu yaşlarına gelen herkes gibi sen de CM'ye geçmişsin... Günün birinde ben de bu fotonun aynısını yapacağım

16CPR31 R53 Electric Blue

Yorum Yap

Hayırlı olsun CM JCW leri çok beğeniyorum.Kazasız belasız kullanın.

Yorum Yap

hayirli olsun d'yerek konuyu kapatiyorum Yeni aracin Konusu ve fotolarini bekliyoruz
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X