Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Playstation / Wii / Xbox kullanıcı adlarımız

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

dün gece birilikte ilk oyunumu oynadım.Gerçekten çok güzel oluyormuş
    Bundan sonra elimden geldiğince 11 12 arası girmeye çalışıcam.
    sigpic

Yorum Yap

ben ne yazikki dun gece disaridaydim. bu aksamda belki yuruyuse cikacagim ama belli olmaz tabi.. en kisa zamanda katilirim

PES falan oynaniyor mu online?
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Pes yok arkadasim yan kahvede oynuyorlar ))
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Yeni üyelerden Playstation 3 sahipleri vardır muhakkak.

Playstation Network kullanıcı adlarımızı burada paylaşmaya devam edersek birbirimizi ekler ve online oyunlarda birlikte mücadele edebiliriz.

Şu GranTurismo5 gecelerini tekrar canlandırsak mı?

kullanıcı adım FatihV
          eklemek isteyenler için tekrar baskı

Yorum Yap

FatihV konu sahibi olarak bence ilk mesajini editleyerek, tum uyelerimizin PSN Username'lerini toplamalisin

Biz az once Alen'le Battlefield3'te dusmanlari oldurmeye calistik :P sonuc; hezimet tabi... 5 vurmusuz, 26 yemisiz falan
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Fatih bence de yeniden gt5'i canlandıralım. Ben bu ara biraz RockSmith delisi oldum ama Gece 23:00 de GT5 molası veririm her türlü İşin gerçeği gelecek pazar düğünüm var , dolayısıyla ps3 ü pek açamıyorum ama bi 15-20 gün sonra yeniden sahalardayım. DLC de alıcam bu sefer, o jantlardan lazım bana

Yorum Yap

GT5 için Circuit Pack ve MINI'nin de olduğu DLC paket muhakkak alınmalı. Oyuna tat ve heyecan katıyor.

Işıklandırmalı gece karting pisti harika. Ben oraya MINI Cooper S ile giriyorum. El Freni tuşum artık tepki vermiyor

Yorum Yap

Aranız da Dirt 3 oynayan var mı? Countryman var diye aldım baya da guzel bir oyun ama henuz eser yok Mini'den

Yorum Yap

@Ozanbalta ben gecenlerde alacaktim, sonra vazgectim.. Gecen ay Summer Sale dolayisiyla biraz yuklenmisim karta daha hic acmadigim 2 oyunum var.. Battlefield antremanlari yapiorm ara.. Alen'le birbirimizi vurmaya calisiyoruz
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      @Ozanbalta ben gecenlerde alacaktim, sonra vazgectim.. Gecen ay Summer Sale dolayisiyla biraz yuklenmisim karta daha hic acmadigim 2 oyunum var.. Battlefield antremanlari yapiorm ara.. Alen'le birbirimizi vurmaya calisiyoruz
                      Cok guzel tavsiye ederim, eski mini'yi kullanabiliyorsun bi de iste courtyman varmis ama daha cikmadi karsima benim.

Yorum Yap

Abi bak bi de ps'te oyunlara deli para veriyorsunuz, ben 5tl'ye aliyorum oyun. Ne cikarsa aliyorum oynuyorum yani begenmezsem at cope gitsin

Yorum Yap

5 TL'ye nerden aliosun? Ben oyunlara 45 TL verip indiriorm. Sadece piyasayi 7-8 ay geriden takip ediorm ki benim icin sorun degil..

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Sirkeci'de biyer var, hard diskini goturuyrum xbox'un istedigim oyunlari yukluyorlar 5tl'ye.

Yorum Yap

Hmm xbox'tan bahsediosun ok.. Bende de var xbox ama satiyorum.. Rafa kaldirdim.. Hatta sahibinden linkini paylasiyim satiliklar kisminda.

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
                              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Abi niye satiyosun? Daha iyi xbox

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X