Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Playstation / Wii / Xbox kullanıcı adlarımız

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ben ilk aldigimda 4 saat falan oynayamamistim guncellemeler yuzunden.. sonra da acik birakip yattim zaten ertesi sabah yine...
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      ben ilk aldigimda 4 saat falan oynayamamistim guncellemeler yuzunden.. sonra da acik birakip yattim zaten ertesi sabah yine...
      Vay be o zmn ben hiç heves yapmiym ztn bu akşam yarı final maçı da var...

Peki ben bişey merak ediyorum, yıllar önce çıkan ps3 ile benim dün aldığım ps 3 teknoloji olarak aynımıdır yoksa bunlar değişiyomu sürekli?
      sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Vay be o zmn ben hiç heves yapmiym ztn bu akşam yarı final maçı da var...

Peki ben bişey merak ediyorum, yıllar önce çıkan ps3 ile benim dün aldığım ps 3 teknoloji olarak aynımıdır yoksa bunlar değişiyomu sürekli?
        bildigim kadarıyla bir farkı yok sadece kasa kuculdu.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          fatih mesaj attım sana almadın sanırım aksam Haktanla onadık bir tur ısınma
          Mesajı göremedim ya, nereye attın ki? PS3 ve GT5 sisteminde mesaj yok hiç, email ve sms de yok? umarım WhatsUp fln değildir, AyFonumu satalı baya oldu.

Aslında düzenli bir gün ve saati mi belirlesek standart olarak? Onun haricinde gene giren girer, ama Official MiniCTR Playstation Network Saati yapılabilir

Yorum Yap

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Mesajı göremedim ya, nereye attın ki? PS3 ve GT5 sisteminde mesaj yok hiç, email ve sms de yok? umarım WhatsUp fln değildir, AyFonumu satalı baya oldu.

Aslında düzenli bir gün ve saati mi belirlesek standart olarak? Onun haricinde gene giren girer, ama Official MiniCTR Playstation Network Saati yapılabilir
            Evet bundan sonra gece 2300- 0000 arasını official MINIClubTR PS3 GT5 saati olarak ilan ediyoruz madem

Bu arada Fatih simdi farkına vardım Whatsapa atmısım ama son mesaj tarihiinin Mayıs olmasından suphelenmemisim

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Evet bundan sonra gece 2300- 0000 arasını official MINIClubTR PS3 GT5 saati olarak ilan ediyoruz madem
              oleeeeyyy
              sigpic

Yorum Yap

cok supper R8 kullanirim R56s 2011 ile de cok guzel viraj alirim heheheeheh

wii var bendede kullanici adi falan ne alaka anlamadim o kadar akilli mi bu kutu?

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

FatihV, Alen'in attigi mesaji bende gordum. GT5 wall'una post etmisti

Sent from Tapatalk for Galaxy Note
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

[SIZE=1]
                    Bu arada Fatih simdi farkına vardım Whatsapa atmısım ama son mesaj tarihiinin Mayıs olmasından suphelenmemisim
                    [/SIZE]
                    Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    FatihV, Alen'in attigi mesaji bende gordum. GT5 wall'una post etmisti
                    Haktan o post 22 Ekim 2011

Adam o tarihten beri kayıplarda. 2 gecedir mazeret üretior baksana Al MINI 'ni gel arkadaşım aaa

Bu gece de güzel bir GT5 seansı yaptık valla. MINI 'lerle başlayıp F458 'lerle biten güzel bi gece oldu. Elimize sağlık

Yorum Yap

Dun gece Forum'un ilk online threesome'i yapildi
                      FatihV, ucanteneke ve HAKTAN bolbol carpisip yol disina itildiler
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

heheh eğlenceliydi baya, ilk turda haktan viraj sonunda bekleyip üzerimize sürdüğünde Fatih'in tepki süperdi "o ne la "

Yorum Yap

ahahha ben mesaji gec aldim bu aksam katılmaya calısıcam ınsallah.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

ben dün kurdum ps3 ü ama güncellemeleri bitene kdr zaten maç başladı,maçda penaltılara kalınca pek oynayamadım. bu arada talhagorenoglu diye bir hesap açtım ps3 de.Ben şimdi sizinle gt5 oynamam için ne yapmam lazım?
                            sigpic

Yorum Yap

Once tvyi sonra ps3'u acip gt5'i calistircaksin

Saka bi yana.. Oyuna girmeden once network'e sign in diyip bizi eklemen lazim.. HaktanKeskin FatihV ucanteneke ve alen(in nickini hatirlamiorm)..

Sonra oyunda GT mode'a girip Community kismindan birimizin acik olan lounge'una (kahve fincani) katilman yeterli olacak karisik gibi gorunsede 1 dk surmeyecek bunlar

www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı ucanteneke tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                heheh eğlenceliydi baya, ilk turda haktan viraj sonunda bekleyip üzerimize sürdüğünde Fatih'in tepki süperdi "o ne la "

Ya ewet o baya iyiydi bende ewde kahkahalar falan atiodum o sirada
                                Ama oyun FatihV'ye bilendigimi dusundu sanirim ki o andan itibaren adam hep seffafti.. Ghost car gibi dolasti hic carpamadim..

Bu arada Can dun sana son virajda istemeden 270le vurdum kusura bakma bugun yol vericiiim

www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X