Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Playstation / Wii / Xbox kullanıcı adlarımız

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Talha bende yok. Ama elimdeki 2 oyunu bitirince bende almayi dusunuyorum BF3
    sen ne oynuyosun
    sigpic

Yorum Yap

Ben haftada bir falan acip 2 saat oynuyorum. o yuzden hicbir oyun bitmiyor denebilir
      Ghost Recon ve Battlefield oynuyorum.. (Evet su an BF3 oldugunu farkettim ))
      Alen'le geceleri saldiriyoruz dusmanlarimiza...
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        bende max payne bitti.Şimdi yeni 2 oyun aldım.sleeping dogs ve sniper elite(bunu BF3 yeriden aldım). Şu an sniper oynuyorum.İncelemelerde çok aman aman bişey değil denmiş ama ben bayıldım taaaaammm benlik bi oyun.
        Cok iyi sniper elite, ben de cok sevkle oynadim

Yorum Yap

Ben haftada bir falan acip 2 saat oynuyorum. o yuzden hicbir oyun bitmiyor denebilir
          Bende bayadır oynayamıyodum bu sniper oyunu ile yeniden başladım ama hakkıyla bitek cuma ve cumartesi geceleri oynayabiliyorum.

Bu arada bf3ten sıkılırsan veya bitirisen max payne ile değişirim.aklında olsun.
          sigpic

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Cok iyi sniper elite, ben de cok sevkle oynadim
            valla oyun bitecek diye korka korka sindire sindire oynuyorum
            sigpic

Yorum Yap

Benim yarim kaldi, yeni birkac oyun alinca ona ara verdim

Yorum Yap

Talha ben oyunlari BR olarak almiyorum, indiriyorum. O yuzden degisme gibi bir imkanim yok. O yuzden daha once bir konu acmistim bu durumla ilgili. BF3'u 44 TL'ye satin aldim ben. Keske boyle bir imkan varken indirseydin. Alen'de o sekilde aldi.
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ben işim olmadıgı zamanlarda bir kitleniyorum, 4-5 saat falan kalkamıyorum basından. gozlerim yaşarmaya falan baslıyor oyle bırakıyorum

Yorum Yap

Talha ben oyunlari BR olarak almiyorum, indiriyorum. O yuzden degisme gibi bir imkanim yok. O yuzden daha once bir konu acmistim bu durumla ilgili. BF3'u 44 TL'ye satin aldim ben. Keske boyle bir imkan varken indirseydin. Alen'de o sekilde aldi.
                    Ben indirilebildiğini bilmiyodum.Ben genelde bi oyuna 110 tl veriyorum.44 çok iyimiş. bende indiriym bundan snr.
                    sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Ben indirilebildiğini bilmiyodum.Ben genelde bi oyuna 110 tl veriyorum.44 çok iyimiş. bende indiriym bundan snr.
                      Abi xbox'un oyunlarını 5tl'ye alıyorum ben, neden xbox kullanmıyorsunuz? Butun dunya xbox kullanıyor.

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Abi xbox'un oyunlarını 5tl'ye alıyorum ben, neden xbox kullanmıyorsunuz? Butun dunya xbox kullanıyor.
                        5 tl mi .Ben 2 oyuna 223 tl verdim geçen cuma.Ben en yakın camdan atlamaya gidiyorum
                        sigpic

Yorum Yap

Ben herkese soyledim yeni alacak olan Xbox alsin diye. Ama suan alinmaz bence. Seneye 4. Ceyrekte yeni xbox'in cikmasi bekleniyor.

Tabi isteyen varsa 400 TL'ye elimdeki tum parcalariyla gonderebilirim Xbox'imi..

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Genclev Fifa13'te TR ligi varmi bilionuz mu
                            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

ps3 selcuk35

Yorum Yap

Playstation Store 'da gezinirken gözden kaçırdığım bir GranTurismo5 eklentisi buldum. Nasıl da görmemişim bunca zaman;

Race Track & Test Track diye bişiy. Hemen yükledim. Müthiş bir düzlük veriyor ve araçların son hızlarını, G kuvvetlerini, 0-100/200 hızlanmasını, 0-400/1000m zamanını vs... ölçebiliyorsunuz.
                                GT5 'in ana menüsüne ekleniyor. Keyifli

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X