Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Playstation / Wii / Xbox kullanıcı adlarımız

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Dirt2 'yi 100% bitirmiştim. ama oyunun fizik yapısı çok da matah değil. Sonra bir arkadaşımda Dirt3 oynadım. Codemasters genelde aynı fizik ve oyun motoru yapısını kullanıyor. Klasik MINI ve daha sonrasında Countryman kullanılabiliyor ama GranTurismo5 'deki fizik ve dinamikler insanın aklına ve joystiğine yansıyınca Dirt3 sadece Jeton At Oyna diye tabir ettiğim Arcade oynlardan biri olarak kalıyor benim gözümde. Ha keyifli mi? Evet. Ama favorim mi? Hayır.

Yorum Yap

E tabi direk arcade dirt3 ama ben baya eglendim, xbox'cu oldugum icin ben de grand turismo yok o yuzden pek oynama sansim olmadi onu

Yorum Yap

Her ikinizde haklisiniz tabi Bende GT tipi oyunlara NFS, Dirt gibi oyunlari tercih ederim cunku tek basiniza oynadiginizda cok daha keyifli oldugunu dusunuyorum. Keza arkadasinizla da oynarken oyle.. Ama demek degildir ki GT vs kotu oyun.. Tam tersine cok daha emek harcanmis cok kaliteli oyunlar. Gerceklik daha fazla.. Ama ben zaten gerceklikten kacmak icin PlayStation'in basina oturuyorum

Dun Dirt 3 Demo oynadim arkadasimla. Tek bolum, tek arac ve tek kullanici olmasina ragmen sirayla birbirimizin zaman rekorunu kirmayi denerken 1.5 saat falan harcamisiz

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Evet baya eglenceli bir oyun ben cok sevdim cidden. Ayrıca ben de NFS delisiyimdir, ilk nfs'yi bilgisayar da oynardık, ses kartlı ve ya ses kartsız opsiyonu vardı oyunu baslatırken sanırım 95 yılı falan.

Yorum Yap

Ozan aynen neredeyse butun nfsleri bitirdim gibi birsey bu arada ps3 un 3.kasası cıkıyor 28 eylulde daha da kucuk olacakmıs ve tipini cok begendim ayrıca artık external harddisk baglanabilecekmis.
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Abi ben 2001'den beri xbox'ciyim, ps naparsa yapsin gecmem

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Abi ben 2001'den beri xbox'ciyim, ps naparsa yapsin gecmem
                Benim hic xboxim olmadi abi (emrah styla) be Alen bu arada yine esimin bilgisayarindayim
                sigpic

Yorum Yap

haha Haktan satıyordu abi, al ondan işte

Yorum Yap

NFS 'nin yeri gönlümüzde ayrı tabi.
                    Hatırlıyorum da 97 senesiydi. Diamond Monster II 12Mb graphic accelerator almıştım; sırf NFS III 'de El Nino adlı araçla takılmadan paşalar gibi oynamak için. Bu hamle ile okulda NFS III 'ü çalıştıran bilgisayarı olan çocuk diye gösterilmek de ayrı bi hazdı

Sonra PS3 'te devam tabi NFS 'ye.

Hadi Bakalım yenisi de geliyor. Kasım'da galiba. Özledik polislerden kaçmayı. Most Wanted olmayı. Uykusuz Ps3 geceleri gelsin geri:P

Yorum Yap

evet yenisi geliyormus ben de sabırsızlıkla bekliyorum valla

Yorum Yap

Direk alirim..

Bu arada; oyun satin alan arkadaslar icin (kendilerini hic sewmesemde) Vatan Bilgisayar'in bol bol %25 indirim gunleri oluyor. Takip edin. 180 liralik oyunu 130 TL'lerden alabilirsiniz..

Bazende benim gibi online indirmeyi deneyin. 129 TL cikiyor.. Su an FIFA 2013 bu fiyatta..

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Online indirme de güzel bi olay. Fiyat uygun. Tabi Kafa kırdıran saçbaş yolduran internet varsa biraz uzun sürüyor indirmek. Ha bi de Kap gel Cd yi FIFA PES yapalım diyen olunca makinayı kapıp gitmek için MINI sahibi olmak avantaj

NFS genelde hep Kasım'da çıkıyor. Az kalmış olsa gerek. Ovv yeah:P

Yorum Yap

Arkadaşlar battlefield 3 (ps3 için) arıyorum bulamıyorum.Varsa aranızda olan bende max payne 3 var.takas yapabiliriz.
                            sigpic

Yorum Yap

Talha bende yok. Ama elimdeki 2 oyunu bitirince bende almayi dusunuyorum BF3
                              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

bende max payne bitti.Şimdi yeni 2 oyun aldım.sleeping dogs ve sniper elite(bunu BF3 yeriden aldım). Şu an sniper oynuyorum.İncelemelerde çok aman aman bişey değil denmiş ama ben bayıldım taaaaammm benlik bi oyun.
                                sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X