Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Playstation / Wii / Xbox kullanıcı adlarımız

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu akşam mı çıkıyoruz pistlere ??

Yorum Yap

İsterseniz neden olmasın guzel Countrymanlerim var pist için Fatih ne dersin gece bir pist bulusması yapalım mı?
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Kesinlikle

Yorum Yap

Ok o zaman aksam bir saat belirleyelim. benim için 11 12 arası uygundur ondan önce babalık görevlerimi yapıyorum da

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ya ben daha 3 tur oynadim. Ne arabam var ne bisi.. Nasi yapicas?

Sent from Tapatalk for Galaxy Note
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

oynayamiyorum ama xbox im var forza nin zehir kaynagiyim

onrcn

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Ya ben daha 3 tur oynadim. Ne arabam var ne bisi.. Nasi yapicas?

Ben sana MINI yolladım. Ve favoriler listemizdeki araçlar da paylaşıma sunuluyor. Araçta sıkıntı olmaz diyorum

Diğer üyeler de çekinmeden Playstation nicklerini paylaşsınlar bence. İyi oynuyorum kötü oynuyorum gibi yorumlamayın, maksat eğlenmek olsun. Haydi Nickleri görelim. Aynı şekilde Xbox 'cular da Forza için..

Yorum Yap

Sevgili uyelerimiz...

Sitenin ilk pist eventini az once FatihV ile gerceklestirdik. MINI'lerimizin disinda Ferrari, McLaren, Maserati'leri de test etme sansini bize tanidigi icin Sony'e tesekkur ederiz

Bunun disinda FatihV'ye de garajima gonderdigi az biraz oynanmis ve yipratilmis MINI ve Megane icin de tesekkuru borc bilirim..

www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bunun disinda FatihV'ye de garajima gonderdigi az biraz oynanmis ve yipratilmis MINI ve Megane icin de tesekkuru borc bilirim..
                    Aslında bilerek fulleyip göndermedim o araçları, ki giriş seviye şampiyonalarda şartnameye uygun olarak kullanabilesin diye Takometrelerindeki 3-5 km 'de süspansiyon ayarı için tarafımdan yapılmış fabrika testidir Araç hediyelerimiz showroom parlaklığında her gün sürecektir

Şaka bi yana gerçekten eğlenceli oluyor. Daha kalabalık olması dileklerimle

Yorum Yap

Ya arkadaşlar akşam biraz yoğundum katılamadım. Bu gece veya diğer geceler ben de R56 minim le pistte olucam

Yorum Yap

ya bu ne güzel bişeymiş böyle.Nasıl dahil oluyoruz bu işe? Ne alcaz ne yapcaz?
                        sigpic

Yorum Yap

ben de aynı sekilde katılamadım lutfen beni ekleyiniz username destineus

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            ya bu ne güzel bişeymiş böyle.Nasıl dahil oluyoruz bu işe? Ne alcaz ne yapcaz?
                            Talha, bir adet PlayStation 3, bir adet GT5, bir adet kontroller ve bir adet Internet baglantisi yeterli olacaktir
                            sonra bizleri ekle PS3 Network'e..
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Talha, bir adet PlayStation 3, bir adet GT5, bir adet kontroller ve bir adet Internet baglantisi yeterli olacaktir
                              sonra bizleri ekle PS3 Network'e..
                              Tamamdır , ben bu işle ilgileniym.Çok hoşuma gitti.Grafikler fln çok ii duruyo. Bunlar nerden alınıyor? rasgele bi elektronik marketten mi aliym yoksa bi yeri var mı?
                              sigpic

Yorum Yap

Ben Dubai'den uygun fiyata aldim. Piyasaya gore sahibinden veya gittigidiyor'da daha uyguna bulabilirsin. Tavsiyem en az 2 kontroller'in olmasi (illaki arkadaslarin gelip mac yapmak yada araba yaristirmak isteyecektir seninle )

Bir alternatif olarak Xbox'i da dusunebilirsin. GT5 Sony oyunudur, Xbox'ta bulamassin. Ancak genel olarak XBox daha iyi goruntuye sahiptir ve bu isin merkezi olarak Amerika'da PS3 cok az var. Xbox'taki Forza COK iyidir! kontrolleri daha ergonomiktir. Ancak PS3 sahipleriyle karsilikli oyun oynaman soz konusu olmaz. O'nunda kendi network'u vardir.. Bende hem Xbox hemde PS3 var.
                                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X