Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

06 f 0001

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    www.northamericanmotoring.com kısaca NAM cok iyi bir databaseleri var özellikle problemler ve çözümleri hakkında.

ayrıca baska foruma hayatın boyunca üye olmayıp sadece bu forumda olman bizim için gercekten cok gurur verici birsey samimiyetle soyluyorum bunu.
    Bende burada olmaktan dolayı mutluyum

Yorum Yap

Aslı KYH tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Teaser Çalışanların, emek harcayanların, sabredenlerin ellerine sağlık Güzel bir görüntü, övünç kaynağı

NAM'da yazıyor musun? ya da yazacak mısın bu yaptığın işi?
      Sanmam öyle bir şey yapacağımı,en azından şu an için düşünmüyorum, çünkü herşey çok dağınık ve eksık fotograflar, belgeler,
      işlem sırası vsvs hem hardıskler karısık hemde kafam ama toparlayıp toparladıgımda once burada yayınlamak ıstıyorum.

Yorum Yap

ben Tarik arkadasimizi classic mod klan ettim gitti benim icin bi de classic mod var artik forumda aneam oku oku hic sıkılmadim oyle diyim. bilgilendirmeler sahane.. :thumbup:

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bugünkü gelişmeler

Yorum Yap

Tavan sacının alttan görüntüsü, konu yorumlara açıktır, yorum yapmak isteyen çekinmesin lutfen

Yorum Yap

Yapılacak en basit en kolay yöntemle is halledilmiş bence tarık

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı fenerci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Yapılacak en basit en kolay yöntemle is halledilmiş bence tarık

Evet çok dogru soyledın, yanlış delik oldu birkere bu saatten sonra kaynak işi bulaştırmak ıstemedım,
                deliği alttan kapattılar yarında üstten çelik macun çekecekler ve o deliklerin oldugu bölge yaklasık kibritkutusundan bıraz buyuk kısım lokal olarak beyaza boyanacak
                ve tum bu ısler bayrak stıckerları yapıcınca stıckerın altında kalacak gorunmeyen bolge olacak ama işide saglamca sozmuş olacagız dıye dusunuyorum.

Yorum Yap

Bugun (19.01.2013)

Sabahtan tavan sticker işlemi ile güne başladık

Görseller

Yorum Yap

Yorum Yap

Anten meselesinide tatlıya bağladık

Yorum Yap

Tavan döşemesinin tekrar kapatılma işlemi, once biraz ısıtma islemi uygulandı.

-----------------------

Daha sonra yapıştırıcı malzeme ile tekrar eski yerine yapıştırıldı

------------------------

Tavan dosemesinin bitmiş görseli

----------------

Sunvisorlerin takılmasıyla işlem tamamlandı

Yorum Yap

Camcımızda geldi ve ön camı yerine taktı

Sileceklerin takılmasıyla on cam takma işlemi hasarsın bitti

Yorum Yap

Tarık merhaba

Öncelikle gözün aydın :thumbup:

Mini cook güzel olmuş canlı renkler araca cok güzel bir hava vermiş

Eminimki canlı gözle görmek fotografta gordugumden daha iyi olacaktır..

Eksik varmı minide ?arka tekerlek kamber kiti takicaktın ??

Yorum Yap

Aslı fenerci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Tarık merhaba

Öncelikle gözün aydın :thumbup:

Mini cook güzel olmuş canlı renkler araca cok güzel bir hava vermiş

Eminimki canlı gözle görmek fotografta gordugumden daha iyi olacaktır..

Eksik varmı minide ?arka tekerlek kamber kiti takicaktın ??

Evet arka teker camber kitleri hala arabanın içinde duruyor ve takılmayı beklıyor. Henuz ona sıra gelmedi.

ama artık bu forumunda sayesınde gaza gelerek hem F1 ın eksıklerını hemde dıger projeyı yapmaya karar verdım.

F1 e yapılacaklar

Önümüzdeki günlerde dashboardu söktürcem arabanın içindelki koltukları ve taban halısını sokturcem, silbaştan ses yalıtım malzemesi yaptırcam, hem tabana hemde gogusun arka planında kalan motor ıle aracın ıcındekı bolmeye yapılacak. Bu proje ıle eş zamanlı taban halısı sokulmuşken aracın muzık tesısatı ıslemıde baslıcak hoparlor ve anfı kabloları taban halısının altından yalıtımlı ve ızole bır sekılde dosenme ıslemı yaptırcam.

Gectıgımız hafta ıngıltereden arka kelebek camlar ıcın sıfır genıune krom cıta buldurdum onları aldım, onlar gelcek ve arka kelebek camlar hem camı hemde cercevesı degısecek

John cooper ımzalasını bulamasamda (hala arıyorum ama ) genuıne kapı kolu ve cam acma kol seti aldım onlar takılcak.

Bırde buji ateşleme kablosu aldım onlar gelsın onlar degısecek.

Sonra mekanıkte camber ayarlama aparatlarını taktırım heralde su an ıcın arabayı yurutmedıgım ıcın mekanık ıslerı ılerıye atıryorum dıyebılırım.

Senın ıcın on sıs farlarının olcusunu aldım sana ozel bır gorsel hazırlıcam buradan paylasırım bılgın olsun

Yorum Yap

Mustafa Fenerci senin icin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X