Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

06 f 0001

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı tutku tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    tek kelime ile mukemmel
    Teşekkürler, daha iyisi sizlere kısmet olsun

Yorum Yap

Aslı Z.Cenk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Merhaba;

Ben de kısa süre önce klasik bir mini edindim. Sizin arabanızı sanırım Ömer usta topladı. Konuştuğumuzda benimle resimlerini paylaşmıştı. Müsait zamanda telefon numaranı paylaşabilirsen birkaç şey sormak isterim. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Selamlar Cenk.
      Öncelikle sizde bir klasik mini sahibi olduğunuz için tebrik ederim ve tanıştığımıza memnun oldum, size özel mesaj üzerinden cep numaramı yolluyorum, uygun bir zamanda arayıp sormak istediklerinizi sorabilirisiniz, sohbet edebiliriz.

Yorum Yap

Aslı KYH tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        serviste sabah uyuyamadığım zamanlar giriyordum, ama artık serviste uyumayı öğrendim atomlar feda olsun sana

Tarık aracı görmeyi çok isterdim. Bu gün Yusuf usta'nın tam bitmemiş minisini kullandım (70 küsür modelmiş o da) 10km ile giderken bile yüzümdeki şapşal sırıtma eksilmedi aracın dıştan ne kadar küçük ama içten de o kadar büyük olduğuna inanamadım. Bir nevi TARDIS gibi bkz. Doctor Who
        Evet araba dışarıdan Cok küçük ve içeride bir o kadar ferahtır, bunu tecrübe eden bilir, az Cok fotograflardan herkes klasik miniyi görmüştür kıyas olsun diye garajından bir foto ekliyorum ( r53 vs Classic )

Yorum Yap

Teşekkürler özelden mesajınızı aldım yarın akşamüstü müsaitseniz aramak isterim. Selamlar.

Yorum Yap

Benimde Kıbrıs'ta binme şansım oldu klasik Mini'ye. Şuan retro haline binen biri olarak şunu söyleyebilirim ki arada fark yok denecek kadar aynı iç ferahlık, hatta klasik bir adım önde bile olabilir

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Tarik;

Sende baska neler var? Resimde bir motor gozukuyor! Diger bir resimde Honda CRV var gibi geldi bana. Sanirsam cok ciddi bir kolleksiyoner ile karsi karsiyayiz?

P.S: 0001 lerden dikkatimi cekti

Wishman

Yorum Yap

Aslı Z.Cenk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Teşekkürler özelden mesajınızı aldım yarın akşamüstü müsaitseniz aramak isterim. Selamlar.
                Tabikide müsait olurum siz dilediğiniz zaman arayabilirsiniz

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Benimde Kıbrıs'ta binme şansım oldu klasik Mini'ye. Şuan retro haline binen biri olarak şunu söyleyebilirim ki arada fark yok denecek kadar aynı iç ferahlık, hatta klasik bir adım önde bile olabilir

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                  Size katılıyorum, hatta benin için durum biraz daha klasik miniyi tutmaktan yana, çünkü benim r53deki works koltuklar konfor açısından normal koltuklara göre biraz daha rahatsız, o yüzden klasik miniye bindiğimde hem konfor hemde ferahı hissetmek güzel oluyor.

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Tarik;

Sende baska neler var? Resimde bir motor gozukuyor! Diger bir resimde Honda CRV var gibi geldi bana. Sanirsam cok ciddi bir kolleksiyoner ile karsi karsiyayiz?

P.S: 0001 lerden dikkatimi cekti

Wishman
                    Wishman gözünden birşey kaçmıyor diyicem ama senin yazından sonra fotoğrafa baktım motorsiklet görünüyor haklısın, benim uzun yıllardır motorsiklet tutkumda var yaklaşık 10 yıldır biniyorum, Yamaha R1 kullanıyorum fotoğrafda belli olan motor 2012 model Yamaha R1 GP 50th Anniversary 2000 limitli olan motor, Türkiye'ye 2 tane gelecek demişlerdi, biri fuara çıktı ben fuara çıkan motoru almam dedim gümrükteki sandığı açılmamış için birçok mucadele vererek aldım, ama sonrasında yunanistanın ekonomik kriz yaşamasından dolayı oradan yapılan sipariş motorları iptal etmişler onlarda Türkiye'ye geldi ve sanırım şu anda Türkiyede 5-6 tane olması lazım. Onun haricinde birde günlük bindiğim yine Yamaha R1 orjinal mat siyah 2010 modelim var. (Kardeşimde'de Honda 2010 CBR600 RR Leyla modeli var oda limitli bir seridir ondanda Türkiyede 10 tane olması lazım) Motorsiklet kısmı şimdilik güncel hali budur

Yorum Yap

Tarık kolay gelsin hayirli işler istanbul dan selamlar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı fenerci tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Hosgeldiniz Kulüp kuralları gereği kendinizi Üyelerimiz bölümünde tanıtmanız gerekmektedir, Üye garajında da aracınızı tanıtabilirsiniz. Keyifli forumlar dileriz.
                        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı fenerci tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Mustafa hosgeldin, davetimi kırmadığın icin teşekkür ederim, Alen beyin dedigi gibi, üyeler kısmından kendini ve arabanı tanıtan bir başlık acarsan herkesin seninle tanışma fırsatı olacaktır keyifli forumlar

Yorum Yap

Ben bu araca bakmaya doyamiyorum, bir fotograf cekimimde kullanmak istiycem sanirim yaza dogru

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Ben bu araca bakmaya doyamiyorum, bir fotograf cekimimde kullanmak istiycem sanirim yaza dogru
                              Olabilir, vakti geldiginde daha detaylı konuşuruz bu konuyu

Yorum Yap

Selam Arkadaşlar,

Benim araç toplanırken kaportacının yapmış olduğu bir hata vardı,
                                Aracın orjinalinde 1980 modelde tavanında anten olmadığı için antenin takılacağı delikte yoktu.
                                1996-2001 yılları arası son üretimlerde tavan anteni olduğu için ben orjinal antenini getirttim ve olması gereken yerine takıldı.
                                Lakin kaportacı hassas ölçü almadığı için antenin takılacağı deliği tavanın tam orta noktasına değil, 12mm sağ tarafa doğru delmiş.
                                Araç boyanıp, toplanıp bittikten sonra bunu farkettik, ama artık cok gec kalınmıştı, cunku camı sök, tavan dösemesını sök, deliği kaynakla kapat, tavan tekrar boyansın işleri gundeme gelmişti.
                                ve bende daha fazla uzamasın diye, bunu sineye çekip aracı tamamladım ve bitirdim.

İçime dert olan asıl şey antenin deliğinin hatasından ziyade tavan için getirdiğim orjinal ingiliz bayraği decalini yapıştıramıyordum.
                                Çünkü bayrağın ortasındaki çizgi antenin bitiği noktaya geliyor ve antenin sağa dogru yanlış takıldığı gerceğini kabak gibi ortaya çıkarıcaktı
                                Bende bu içime dert olacağına yapılsın diyerek söktürdüm arabayı
                                Şimdi anten olması gereken yerine alınacak ve tavana ingiliz bağrağı decali yapışacak herkese duyurulur
                                Konu hakkında yorumlarınızı esirgemez iseniz çok memnun olurum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X