Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Manuel mi Otomatik mi ??

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben de sehir ici 8.4 yakıyorum dizel arabayla valla. Auto start/stop falan var sözde ama trafik bitmiş artık buralarda. Manuel'den cok zevk alsam da otomatik opsiyonum olsaydı kesinlikle tercih ederdim.

Yorum Yap

Aslı kramp tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      kesinlikle inanırım o değil de benim asıl merak ettiğim mini cooper s ve jcw leri bile otomatik çıkartırken dizelleri neden manuel çıkıyor :S hep manuel görüyorum ben
      Evet yoktu otomatik opsiyonu dostum. Ben de manuel almak zorunda kaldım.

Yorum Yap

Fitik mitik manuel uleyyyyn ama dsg ve turevlerinde is degisir Babamin passat cc ne zaman elime gecse visssssshhh hatta wishman oluyorum ama mini otomatik s ve jcw manuel alinir derim hala

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
        En son düzenleyen Burak; 25-01-13, 03:59.

Yorum Yap

ozan 8.4 dizel araba için çok geldi bana biraz :s

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Fitik mitik manuel uleyyyyn ama dsg ve turevlerindebis degisir Babamin passat cc ne zaman ekime gecse visssssshhh hatta wishman oluyorum ama mini otomatik s ve jcw manuel alinir derim hala

:-) Burak Wishman oluyon da hic Cin'e geldiginde beni bulmuyon? :-)
            Bak yine aldim bileti 11 Subat'a, hem de confort, (Cin'de yilbasi basliyo ya herkez gelirken ben gidiyom, promasyonlu...), bu sefer ayarlada gel....
            Artik gece hayatim pek olmasa da manuel bir eglence cikartabiliriz eger yanimda bir arkadas olursa Guangzhou da.... :-)

Wishcingcongman

Yorum Yap

Evet cok tabi ki ama ben nerdeyse hic uzun yol yapmıyorum, 100km'nin üzerine cıkma sansım olmuyor desem yeridir ortakoy, nisantası arası gidip gelmece olunca cok yakıyor ne yazık ki.

Aslı kramp tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              ozan 8.4 dizel araba için çok geldi bana biraz :s

Yorum Yap

Bi sefer endonezya jakartadayim yakin sayikiriz ama denk getiricem ben guanzodaykende sen izmirdesin benim magduriyetimi kim karsilayacak

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Bi sefer endonezya jakartadayim yakin sayikiriz ama denk getiricem ben guanzodaykende sen izmirdesin benim magduriyetimi kim karsilayacak

Jakarta'da benim 'territory' Burak!!! :-) Endonezya'lilardan iki sarki iste biri 'temple of the king' digeri 'soldier of fortune' bunlar endonezyalilarin ulusal marsi gibi...

Biri 'rainbow' dan digeri 'deep purple' dan

P.S: Estimated Jakarta trip will be held on next May!!!
                  En son düzenleyen WISHMAN; 25-01-13, 04:46.

Yorum Yap

Aynen keşke dizel otomatik olsa idi ama yinede her markanın otomatiğini kullandım hiçbirinde manuel kadar rahat değilim ama trafik ağır basıyor bağzen benim r60 d 6,5-7,5 arası yakıyor ama çok sıkışıklıkta kullanırsan 8 oluyor tabi.

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Jakarta'da benim 'territory' Burak!!! :-) Endonezya'lilardan iki sarki iste biri 'temple of the king' digeri 'soldier of fortune' bunlar endonezyalilarin ulusal marsi gibi...

Biri 'rainbow' dan digeri 'deep purple' dan

P.S: Estimated Jakarta trip will be held on next May!!!
                      jakarta, bandung benden sorulur reyizler tekstilciyiz ezelden

Yorum Yap

Bats bardan sevgiler ozaman

Yorum Yap

Konuyu hortlatalım

Ben İstanbulda kesinlikle otomatik diyorum.Evim Bahçeşehirde olduğundan sürekli trafik halindeyim.Dur kalk dur kalk insanda derman kalmıyor Ama düz vites Jcw kullanmak da ayrı bir zevk tabi
                          sigpic

Yorum Yap

Manuel, hayatimdan oldukca memnunum
                            Ama arabayi sadece trafiksiz saatte kullaniyorum
                            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Manuel, hayatimdan oldukca memnunum
                              Ama arabayi sadece trafiksiz saatte kullaniyorum
                              +1 kesinlikle
                              Volkan USER
                              34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
                              [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

İzmir ve manuel

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                [FONT=Trebuchet MS]35KAM70 ┆◤dreamcrusher◥[/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X