Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Haydi Izmir Toplanalim Artik!!!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gectigimiz persembe günüydü sanırım 35 plaka 2013 gp seferihisar bademler yolunda gördüm cok etkileyiciydi.

Yorum Yap

Aslı Asil Yıldırım tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Gectigimiz persembe günüydü sanırım 35 plaka 2013 gp seferihisar bademler yolunda gördüm cok etkileyiciydi.
      Asil naber yaa?

Tapatalk / Note 2
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

GP ile nikah mi kiydiniz yoksa

Yorum Yap

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          GP ile nikah mi kiydiniz yoksa
          Bana ozel garip bir fiyatlandirma yaptiklari icin kiyamadik ne yazikki.. Cok istedim ama olmadi.. Ileriki yillarda cikacak olan kasalardan birinde olur insalla

CM JCW uzerinden gorusuyoruz simdilik. Bu da olmassa r56 JCW zaten gumruk civarlarinda..

Tapatalk / Note 2
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Bana ozel garip bir fiyatlandirma yaptiklari icin kiyamadik ne yazikki.. Cok istedim ama olmadi.. Ileriki yillarda cikacak olan kasalardan birinde olur insalla

CM JCW uzerinden gorusuyoruz simdilik. Bu da olmassa r56 JCW zaten gumruk civarlarinda..

Tapatalk / Note 2
            Admin'im CM JCW ne istir? Yoksa aile mi genisliyo? Sana JCW Paceman yakisir.... :-)

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Admin'im CM JCW ne istir? Yoksa aile mi genisliyo? Sana JCW Paceman yakisir.... :-)

Wishman
              Wishman'im sadece degisiklik olsun diye )
              Degisiklik yaparken diger alternatifleri de degerlendirmek adina.. Ya tutarsa diyerek..
              Canli canli CM JCW gorunce hosuma gitmedi degil.

Eh 30 yasini da devirmek uzereyim. Hayatim daha cok konfora donmeye basladi 1-2 saniyelik 0-100 kayiplarina bir senede ne kadar az uzuldugumu dusununce konforu on planda tutmak daha dogru olacagi dusuncesindeyim..

Tapatalk / Note 2
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Wishman'im sadece degisiklik olsun diye )
                Degisiklik yaparken diger alternatifleri de degerlendirmek adina.. Ya tutarsa diyerek..
                Canli canli CM JCW gorunce hosuma gitmedi degil.

Eh 30 yasini da devirmek uzereyim. Hayatim daha cok konfora donmeye basladi 1-2 saniyelik 0-100 kayiplarina bir senede ne kadar az uzuldugumu dusununce konforu on planda tutmak daha dogru olacagi dusuncesindeyim..

Tapatalk / Note 2
                Ne diyim, hepsi dogru haklisin.. :-)

Yorum Yap

Asil naber yaa?

Tapatalk / Note 2
                  Abi iyidir yeni gördüm kusra bakma senden naber

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X