Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Haydi Izmir Toplanalim Artik!!!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bornova cikisindan 30 km Manisa. Ve bahsettigin kisa yol daha yapilmadi. Ama bu haliyle zaten kısa..

Tapatalk / Note 2
    Teşekkürler Haktan

Gelirken zaten kalabalık şekilde otobüs ile geliyoruz, dönüş içinde baktık gidişte çok yorulmadan normal zamanda gittik, dönüşte de otobüs yapıcaz. Ama baktık öyle böyle 6-7 saatlik yol 10 saati falan aşıyor Pazar sabah 7-8 de her firmada uçak var gece takılıp biz arkadaş grubu olarak uçakla dönücez.

Çok teşekkürler bilgiler için

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Teşekkürler Haktan

Gelirken zaten kalabalık şekilde otobüs ile geliyoruz, dönüş içinde baktık gidişte çok yorulmadan normal zamanda gittik, dönüşte de otobüs yapıcaz. Ama baktık öyle böyle 6-7 saatlik yol 10 saati falan aşıyor Pazar sabah 7-8 de her firmada uçak var gece takılıp biz arkadaş grubu olarak uçakla dönücez.

Çok teşekkürler bilgiler için
      Hadi bakalim hosgeliyorsunuz puan birakmayinda..

Tapatalk / Note 2
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

cok aciliyeti varsa bornova-havalimanı na otobandan gidersen is cıkışı zamanlarında falan daha mantıklı oluyor..
        Trafık cok yok ısık yok 20 dakıkaya gırersın hızlı hızlı gıderek

Yorum Yap

Artik forumda yazan Izmirli de kalmadi sanki son zamanlarda ama ben yine de umutsuz bir deneme yapayim, bu pazar sabah kahvaltisi yapsak hazir havalar da duzelmisken ne dersiniz?

Yorum Yap

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Artik forumda yazan Izmirli de kalmadi sanki son zamanlarda ama ben yine de umutsuz bir deneme yapayim, bu pazar sabah kahvaltisi yapsak hazir havalar da duzelmisken ne dersiniz?
            Var Izmir'li var, habis bir durum yok , sadece akut , solece elinin dorsal yuzeyiyle bir ittiriversen butun lezyonlar ortadan kalkacak... :-)

Wish

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Var Izmir'li var, habis bir durum yok , sadece akut , solece elinin dorsal yuzeyiyle bir ittiriversen butun lezyonlar ortadan kalkacak... :-)

Wish
              Seni tenzih ederim Murat abi . Umarim bulusamama durumumuz progresyon gostermez

Yorum Yap

Güzel fikirlerimiz var aslında Mustafa ama katılımcı yok,bence tlf.laşıp birşeyler yapalım...Bu arada Murat abii döndünmüü izmire ?
                ...35 YY 840...

Yorum Yap

Aslı siyah tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Güzel fikirlerimiz var aslında Mustafa ama katılımcı yok,bence tlf.laşıp birşeyler yapalım...Bu arada Murat abii döndünmüü izmire ?
                  Ehliyeti olan 'kucuk' kizlarin bana 'abi' demesi depresyona sebeb oluyooooo. Daha donmedim, az kaldi, 1,5 ay. :-(
                  Wishdede

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Ehliyeti olan 'kucuk' kizlarin bana 'abi' demesi depresyona sebeb oluyooooo. Daha donmedim, az kaldi, 1,5 ay. :-(
                    Wishdede
                    saygıdan diyorum abi diyee...oysaki gerçekten depresyona girmeyecek kadar gençsiniz
                    ...35 YY 840...

Yorum Yap

Havalar duzeldiii artik hareketlenmek lazim reisin gelmesine var burazcik
                      Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Haftaya pazar toplanalim ali nerde huuuu bi ses verin kaan nerde

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Haftaya pazar toplanalim ali nerde huuuu bi ses verin kaan nerde
                          Haftaya sinavim var. Cok yuksek ihtimal katilamam..

Tapatalk / Note 2
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Tabi ben İstanbul' a geldim ya artık buluşun orda bensiz
                            Love all, trust a few, do wrong to none!!!

Yorum Yap

Geldim başkanım hafyaya olabilir abicim. ayın 10'unda Kayseri'ye gidiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                              sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Haftaya sinavim var. Cok yuksek ihtimal katilamam..

Tapatalk / Note 2
                                Sinavdan sonra bulusuruz...sen beni instagramda niye takipmetmiyon bkym kulagini cekicem

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X