Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Pepper White Mini Cooper S JCW / 34 DGE 54 Talha

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Maşallah harika ötesi olmus Talha araban cok değişmiş güle güle kullan 4-4 lük olmus

Tamamen kendi fikrim dodikler siyah kalsa dahada iyi durmazmiydi ?

Yorum Yap

Aslı Faruk'S tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ouvvvv Super Kazasız Belasiz surusler dilerim..
      Çok teşekkürler Kazasız belasız hepberaber inş...

Aslı uzman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      maşallah talha güle güle kullan
      Teşekkür ederim

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      usta yıkılyoooooooooooooooooooooooooo tek kelıme süper kıskandım bak bro tanıdık geldı malzemeler
      Usta sağol amma macera yaşadık valla ya.Gerçekten sana çok teşekkür ederim.Seninle ticaret yapmaktan çok memun oldum.Ayrıca hediyeler içinde teşekkür ederim

Aslı 34tb9544 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Maşallah harika ötesi olmus Talha araban cok değişmiş güle güle kullan 4-4 lük olmus

Tamamen kendi fikrim dodikler siyah kalsa dahada iyi durmazmiydi ?
      Çok teşekkür ederim.Aslında dodikler ben aracı 6.000 km de aldığımda boyalıydı ben boyamadım fakat ben ve çevremdekiler çok beğendik.O yüzden JCW bodykit gelince lipleri filanda dodiklere uydurup boyattım.Sonuçta çevremden hep olumlu tepkiler aldım.Yoksa o lipleri boyamaya 600 TL vermek için kaşıntım yoktu ama tabi herkesin zevkine ve önerisine saygı duyarım.Hepinizin yorumu benim için ayrı kıymetlidir.
      sigpic

Yorum Yap

kardeşim tabıı kı de bende çok memmnunum senınle tıcaret yapmaktan,fakat tıcaretle başlayıp dostluğa dönüşmesı ışın en güzel tarafı olduğuna ınanıyorum yoksa hedıye vs. göndermezdim...En kısa zamnda 3.30 bobınlerımıde söküp sana göndereceğim sonrasında da bı ayar yaptırırsın belkı de 234.3 hp çıkarsın benım gıbı

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Yoksa o lipleri boyamaya [SIZE=5]600 TL [/SIZE]vermek için kaşıntım yoktu
          sen ciddimisin ?
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

maalesef ciddi bro

Yorum Yap

bende duyduğumda çok üzüldümmmm

Yorum Yap

maalesef ciddi bro
                o paraya Carbon lip alınıp beyaza boyarsın haberin olsun

Yorum Yap

neyse olmuş bitmiş diyelim geçelım takılı kalmamak lazım can sıkar

Yorum Yap

Abi Allah askina kolay mi para kazaniyoruz. Saat kac oldu hala ofisteyim, cikip Master'a gidicem..
                    Halimize bak trilyonum olsa 1 metrelik plastic boyamaya 600 tl vermem, kimsede vermez.. Vermemeli.. Neyse artik, haddim deil sorgulamak.

Hayirli olsun Talhacim, kazasiz belasiz keyifli surusler..

Yorum Yap

Kazasiz belasiz maasallah, cok gusel duruyo

Yorum Yap

Abi o on lipi boyatacagima tüm dodikleri 100 liraya plasti dip kaplatirdim bence en mantıklisi o olurdu

Yorum Yap

kardeşim tabıı kı de bende çok memmnunum senınle tıcaret yapmaktan,fakat tıcaretle başlayıp dostluğa dönüşmesı ışın en güzel tarafı olduğuna ınanıyorum yoksa hedıye vs. göndermezdim...En kısa zamnda 3.30 bobınlerımıde söküp sana göndereceğim sonrasında da bı ayar yaptırırsın belkı de 234.3 hp çıkarsın benım gıbı
                          Bende yarin ayara gitcektim.madem oyle senden kargo gelince giderim artik acelesi yok.yine cok sagol.valla bende senin icin yapabilecegim bisey varsa sole yapiym.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                          sigpic

Yorum Yap

Arkadaslar o lip olayinda ciddiyim.dodikler haric bildiginiz jcw bodykitin boyasiz biraktigimiz o alt kisimlarini 600 tl ye boyattim. Aramiza servis yetkilisi ile ilgili biraz sogukluk girdi.bende cok sorgulamadm.nakit 1700 biraktim ciktim.
                            Arkadaslar bu konuyu bosverin.firma temsilcisi forumda olmadigi icin buradan konusmak bana yakismaz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                            sigpic

Yorum Yap

tekrar maşallah talha kazasız belasız güzel günlerde kullan çok yakışıklı olmuş..
                              yavaş yavaş kanım ısınıyo galiba bu r56 lara

Yorum Yap

talha o avatarindaki son hali mi?
                                seritlerle fevkladenin fevkindee gorunuyooor
                                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X