Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

diesel jcw

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Hayır Sarvencim adaptif nedir biliyorum ondan bahsetmiyorum, benim arabalarımda R50 haric orjinal mercekli bi-xenon far var neyse bir ara anlatırım sana karsı karsıya geldigimiz zaman. Leveler sensoru butun Xenon farlarda mecburisdir arabanın yojus asagı giderken mercegini yukarı dogru kaldırır yokus yukarı giderken de asagı dogru indirir, ama sonradan yapılanlarda bu yoktur cok yordun beni...
    Adaptif derken benimde bahsetmek istediğim oydu. Sonradan takılanlarda bu özelliğin olmadığını biliyorum. Benim asıl sormak istediğim bu leveler sensörü sonradan takılamıyomu peki ? şu anda oto elektriğe biraz uzak kaldım yoksa iyice araştırıp tam net bilgileri yazardım nerde eski lord sarven

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Adaptif derken benimde bahsetmek istediğim oydu. Sonradan takılanlarda bu özelliğin olmadığını biliyorum. Benim asıl sormak istediğim bu leveler sensörü sonradan takılamıyomu peki ? şu anda oto elektriğe biraz uzak kaldım yoksa iyice araştırıp tam net bilgileri yazardım nerde eski lord sarven
      Adaptif ayrı birsey , virajlarda dondugun yöne ceviriyor farları bu bahsettigimiz ayrı birsey yine karıstırıyorsun. Hersey sonradan takılabilir sonucta ama astarı yüzünden pahalıya geldikten sonra gerek yok.
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Adaptif ayrı birsey , virajlarda dondugun yöne ceviriyor farları bu bahsettigimiz ayrı birsey yine karıstırıyorsun. Hersey sonradan takılabilir sonucta ama astarı yüzünden pahalıya geldikten sonra gerek yok.
        Yani.. benimde demek istediğim en baştan oydu, her türlü takılıyo şimdi aracım satılsa R56 bakıcam mesela araç çok iyiyse ve mercekli far yoksa alırım yani

Yorum Yap

tamam murat vazgecmis konu kilit yoksa bu boyle devam edecek
          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

valla vazgeçmedimde vazgeçirceksiniz ben napıcam şimdi

Yorum Yap

Aslı murat_ozekin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              valla vazgeçmedimde vazgeçirceksiniz ben napıcam şimdi

Ozan'da cmd vardi ona dusunulmustu ama komple cms izgara, tampon uygulayinca lip ve difuzor takilabilinioodu..
              bizde yanlis bilgi olmas
              isim yapmis degil isinin ehli bir ustaya gitmen lazim bence
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

haklısınız valla bi bakim olmadı sadece jant yeterli

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X