Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

diesel jcw

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    [ATTACH]1788[/ATTACH]

Bu mudur?
    Biliyorum ben bu isi yaaa imkanlarim kisitli sadece )

35KES99 via Tapatalk
    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Bu şekilde uymaz zaten sadece alt plastikleri değiştirilerek çünkü farklı şekildeler. Benim demek istediğim sadece ön, arka tamponları, marşpiyel ve ızgaraları değiştirerek JCW ye çevirmekti. Bu şekilde değişir. Alen abi değişmiyo diyince bende tamponları değişmiyo sandım

Yorum Yap

minauto daha evvel jcw lip takmis mi cooper tamponuna eminmiymis milimeteik farklar apacik ortada..
        Neyse..
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bu şekilde uymaz zaten sadece alt plastikleri değiştirilerek çünkü farklı şekildeler. Benim demek istediğim sadece ön, arka tamponları, marşpiyel ve ızgaraları değiştirerek JCW ye çevirmekti. Bu şekilde değişir. Alen abi değişmiyo diyince bende tamponları değişmiyo sandım
          Evet işte biz de aynı seyi soyluyoruz, mini auto bu sekilde uyar demiş. Tamponlar degismeden olmaz ama.

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Evet işte biz de aynı seyi soyluyoruz, mini auto bu sekilde uyar demiş. Tamponlar degismeden olmaz ama.
            Normal birisi baksa tamam olur derde. Burda çalışanlar Mini'yle iç içe haberleri yok gerçekten yazık. Maslağın %50 si böyle gerçi bi dükkan kiralamayla, bi firmaya girip çalışmayla hepsi iş adamı, usta oluyo neyse offtopic olmasın

Yorum Yap

Her türlü yapılıyo yazılım atılırsa tabi
              Eski Xenon kitlerle R60 modellerin Xenona donüşümü cok farklı ve cok maliyetli eskiden R50 lerde alırdık mercekliyi takardık ama artık öyle degil Lever sensoru olmadan xenon takılamıyor cunku seviye yukseklik ayarı yapamıyor alet ve arıza yakar devamlı zaten + beyin alınması gerekiyor astarı yuzunden pahalıya gelir. Zaten piyasada Leveler bulmak neredeyse imkansız benim eski R56 ımda bile kırılmıs olan lever ın yenisini bulamamıstık yani yazılımla hic alakası yok Sarvencim.
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Eski Xenon kitlerle R60 modellerin Xenona donüşümü cok farklı ve cok maliyetli eskiden R50 lerde alırdık mercekliyi takardık ama artık öyle degil Lever sensoru olmadan xenon takılamıyor cunku seviye yukseklik ayarı yapamıyor alet ve arıza yakar devamlı zaten + beyin alınması gerekiyor astarı yuzunden pahalıya gelir. Zaten piyasada Leveler bulmak neredeyse imkansız benim eski R56 ımda bile kırılmıs olan lever ın yenisini bulamamıstık yani yazılımla hic alakası yok Sarvencim.
                R60'da sonradan takan görmedim ama R56 için söyliyim sonradan merceklinin takıldığına eminim, takanda var sonuçta, yazılım dediğim araca farın tanıtmasından bahsediyorum. Zaten beyin yani balast olmadan xenon çalışmaz. Pahalı birşey ama çıkma dolu far bulunursa uygun fiyata takılır.

Yorum Yap

R60'da sonradan takan görmedim ama R56 için söyliyim sonradan merceklinin takıldığına eminim, takanda var sonuçta, yazılım dediğim araca farın tanıtmasından bahsediyorum. Zaten beyin yani balast olmadan xenon çalışmaz. Pahalı birşey ama çıkma dolu far bulunursa uygun fiyata takılır.
                  R56 da olmaz demedim ben zaten R60 da cok maliyetli dedim, bir de R56 da sonradan yapılanlarda seviye sensoru bulunmadıgından uzun yolda bol bol kufur yiyorsun

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

R56 da olmaz demedim ben zaten R60 da cok maliyetli dedim, bir de R56 da sonradan yapılanlarda seviye sensoru bulunmadıgından uzun yolda bol bol kufur yiyorsun
                    Abi maliyetli zaten yapacak bişey yok. Ama aracın değerini artıyo ve aracı çok güzel gösteriyo janttan sonra aracı gösteren fardır. R56 da seviye sensörü dediğin far ayarı değilmi ? eminmisin abi olmadığına çok eski araçlarda bile oluyo bende var mesela

Yorum Yap

Abi maliyetli zaten yapacak bişey yok. Ama aracın değerini artıyo ve aracı çok güzel gösteriyo janttan sonra aracı gösteren fardır. R56 da seviye sensörü dediğin far ayarı değilmi ? eminmisin abi olmadığına çok eski araçlarda bile oluyo bende var mesela
                      Sarvencim eminim senin aracındaki far seviye ayarı manuel, Xenonlarda Far yıkama ve otomatik far seviye sensoru mecburidir yoksa normal ülkelerde takılmasına izin verilmez.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Bu yuzden Gio nun far seviyesi 1-2 mm daha assagida normalden. VE iki kisilik.
                        4 kisi binip uzun yol gitmem imkansiz gece karsidan cok tepki alirsin.

Ozellikle yokus yukari cikislarda karsi tarafi inanilmaz rahatsiz ediyorki keyfim icin boyle bir rahatsizlik vermeye hakkim yok.

P.S: Far yikama hadi neyse ama en azindan otomatik far yukselik ayari yapilabilse yaptirtmak isterdim.

Wishman

Yorum Yap

Sakalimiz yokki lafimiz dinlensin.. neyse offtopicin alasi oldu susuyorum gari..
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Sarvencim eminim senin aracındaki far seviye ayarı manuel, Xenonlarda Far yıkama ve otomatik far seviye sensoru mecburidir yoksa normal ülkelerde takılmasına izin verilmez.
                            Abi sen adaptip olayından bahsediyosun. Yolda giderken merceklerde oynuyo şekil oluyo hani farın içine sonradan takılan mercekler var mesela 400 liraya falan bahçelievlerde birisi yapıyo ama dediğin gibi adaptip olayı yok muayeneden hafif kusurlu olarak geçiyo

Yorum Yap

Abi sen adaptip olayından bahsediyosun. Yolda giderken merceklerde oynuyo şekil oluyo hani farın içine sonradan takılan mercekler var mesela 400 liraya falan bahçelievlerde birisi yapıyo ama dediğin gibi adaptip olayı yok muayeneden hafif kusurlu olarak geçiyo
                              Hayır Sarvencim adaptif nedir biliyorum ondan bahsetmiyorum, benim arabalarımda R50 haric orjinal mercekli bi-xenon far var neyse bir ara anlatırım sana karsı karsıya geldigimiz zaman. Leveler sensoru butun Xenon farlarda mecburisdir arabanın yojus asagı giderken mercegini yukarı dogru kaldırır yokus yukarı giderken de asagı dogru indirir, ama sonradan yapılanlarda bu yoktur cok yordun beni...

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

ozan ellerine sağlık kardeşim sana zahmet oldu benimde kafam çok karıştı inan o yüzden sizlerden yardım istedim. Bana dedikleri alt plastik yerine geliyor. evet ızgaralar farklı
                                ama dedikleri alt plastik aksam aynı onun üstüne jcw alt plastiği geliyor. Ben en iyisi vazgeçim bundan )

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X