Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

diesel jcw

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

diesel jcw

arkadaşlar merhaba bi sorum olacaktı R60 aracımı jcw body kid yapmak istiyorum.
    gecenlerde cooer dieseli jwr ye çevirdiler acaba R60 larda olurmu bilginiz varmı yardımcı olursanız sevinirim...

Aslı murat_ozekin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    gecenlerde cooer dieseli jwr ye çevirdiler acaba R60 larda olurmu bilginiz varmı yardımcı olursanız sevinirim...
    Dostum nakit varsa herşey mümkündür

Yorum Yap

komple izgara, tampon, degisecekki tampona lipte gelsin diye biliyorum..
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Cooper tamponuna olmuyor
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

hadi yaa biraz daha araştırmak lazım ozaman. Teşekkür ederim

Yorum Yap

hadi yaa biraz daha araştırmak lazım ozaman. Teşekkür ederim
            Komple body kit, egsozcudan çift çıkış egzoz uydurulur veya orjinali alınır. Birde panjur ve ızgaraları lazım. JCW ablemleri ve mercekli far lazım. Yani kısacası parçaların değişmesi lazım

Yorum Yap

komple dış görünüm kitini alıp yaptırırsınız

http://www.minisport2.com/mini-parts...W_Bodykit.html

Yorum Yap

Sponsorumuz HÜRMAK size yardımcı olabilir bu konuda..

Belirteyim ; öncelikle aracınız bu halde JCW'ye çevrilemez. Ön arka Tampon ve Izgaralar değişecek (cooperS), sonrasında da ön lip(splitter ve arka diffizör gelecek. Egsoz çıkışlarının çifte dönmesi lazım..
                Yanlış anlamayın ama satıp All4 falan alsanız daha kolay olur kur hele bu kadar yüksekken maliyet çok tuzlu olacaktır..

Nothing is impossible
                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

miniauto ya gittim diffizör yeterli dendi. egsoz ellerinde varmış. önde ızgara falan değişmicek sadece bady kit olarak alt çitası yanlara marşpiyer direk uyumluymuş. Sadece arka egzos ve diffizürle hallolcak dediler. Parçalar orjinal
                  zaten. daha öncede dediğim gibi r56 dieseli aynı şekilde jcw e çevirdiler umarım bendede olur

Yorum Yap

Eee on ne olcakmis ?
                    Siz sadece arka tampon istiyorsunuz o zmn
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

miniauto ya gittim diffizör yeterli dendi. egsoz ellerinde varmış. önde ızgara falan değişmicek sadece bady kit olarak alt çitası yanlara marşpiyer direk uyumluymuş. Sadece arka egzos ve diffizürle hallolcak dediler. Parçalar orjinal
                      zaten. daha öncede dediğim gibi r56 dieseli aynı şekilde jcw e çevirdiler umarım bendede olur
                      JCW difusoru sadece S tampona takılabiliyor normal cooper tamponuna takılmaz ikisi farklı tamponlar hatalı bilgi oldugunu dusunuyorum iyi kontrol edin bence.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Komple body kit, egsozcudan çift çıkış egzoz uydurulur veya orjinali alınır. Birde panjur ve ızgaraları lazım. JCW ablemleri ve mercekli far lazım. Yani kısacası parçaların değişmesi lazım
                        Countyrmanden bahsediyor uyemiz R56 dan degil. Countryman S için JCW body kit var ancak Countyrman cooper için uyumlu degil body kit parcaları sadece yan marspiyeller uyar o kadar diye biliyorum.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Benim anlamadigim jcw olmasi icin neden mercekli far sistemine o kadar para versin Sarven? sadece izgara,tampon lip marspiyel alsa gayet yeterli olur.

ps. CM icin bilemem ama Mercekli far sistemi LCI r56'larda 5k TL'ye mal oluyor zaten cok gereksiz bir uygulama.
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Countyrmanden bahsediyor uyemiz R56 dan degil. Countryman S için JCW body kit var ancak Countyrman cooper için uyumlu degil body kit parcaları sadece yan marspiyeller uyar o kadar diye biliyorum.
                            Kasa aynı değilmi ne fark var ? benim bildiğim kadarıyla body kit direk uyuyor ama yanlışta biliyo olabilirim. Direk uyumlu olmasa bile iyi bir kaportacıda uydurulur.

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Benim anlamadigim jcw olmasi icin neden mercekli far sistemine o kadar para versin Sarven? sadece izgara,tampon lip marspiyel alsa gayet yeterli olur.

ps. CM icin bilemem ama Mercekli far sistemi LCI r56'larda 5k TL'ye mal oluyor zaten cok gereksiz bir uygulama.
                              Mercekli far varda JCW de ondan dedim. Hem bence gayet hoş görünüyo aracın duruşu değişiyo ve değeri artıyo. Şimdi diyeceksin sende niye yok ben aracımı satılığa koyduğumdan mercekli far almadım ama satarda herhangi bir araç alırsam direk mercekli far alıcam. R56 Lcı yı bilmemde normal R56 yı 1.000 tl ye hatta daha ucuza bile çözerler. Buda olsun olsun 2.000 tl olsun tabi çıkmalarından bahsediyorum. Şahsen ben alacak olsam çıkma alırım tanıdığım far temizlemeci var en kalın zımparadan en inceye doğru başlıyo sonra en kalın pastadan en ince pastaya sonrada bir cila atıyo diğer bakımlarınıda yapıyo oldu sana far sıfır

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X