Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

06 f 0001

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yilda bi kac defa yunanistan yapmak lazim arabayla bence 87model bmw toplayan bi arkadasim vardi yilda 2defa gidip orda herseyi taktirip donuyordu ayrica MINInorth.gr kulubunde bitane mor morris var bayiliyorum ona adamlar onuda guzel toplamis

Sent from my GT-N7100 using TapaTalk II
    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

evet en guzeli orada yaptırmak bencede 1 hafta orada kalsam yeter bana hatta yusuf ustayı da alır beraber giderim
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Yilda bi kac defa yunanistan yapmak lazim arabayla bence 87model bmw toplayan bi arkadasim vardi yilda 2defa gidip orda herseyi taktirip donuyordu ayrica MINInorth.gr kulubunde bitane mor morris var bayiliyorum ona adamlar onuda guzel toplamis

Sent from my GT-N7100 using TapaTalk II
        Haklısın NDG ama ben arabayı toplamaya basladıktan sonra bu fikir gundeme gelmişti ve biz aracı sokmuştuk, aracı yurt dışına goturup orada restore edıp getırme hakkın var, lakin arac yürür vazıyette ve muayenesının yapılı olması kaydı var, o yuzden muayeneden gecmıs yurur bır mını bulursan, alıp ıngıltereye yollayabılırsın ve orada 3-5 ayda yaptırıp geri getirebilirsin diye biliyorum, eğer mevzuat değişmediyse. Masraflı olur diye kimse düşünmesin, TR de toplamanın nasıl masraflı oldugunu bir ben bilirim birde banka hesaplarıma bakan bankacı kız

Yorum Yap

06F0001
          Aracın iç görselleri

Yorum Yap

içide ayrı bir güzel maşallah.Belli çok emek var
            sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              içide ayrı bir güzel maşallah.Belli çok emek var
              Saol çok teşekkür ederim

Yorum Yap

Budur.. Tek kelimeyle muhteşem
                [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

Aslı daywax tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Budur.. Tek kelimeyle muhteşem
                  Teşekkür ederim

Yorum Yap

Araç çok güzel. Güle güle kullan. Geniş çamurlukları ve bu jantları görünce içim eriyor resmen
                    1980 araç ama Mini Rover parçaları görüyorum, MK7 gibi duruyor. Yazıların hepsini okumadım, ama ilk mesaj tarafında da göremedim. hangi motorla toplandı? 0.9, 1.1, 1.3?
                    2009 JCW Dark Silver / Black
                    BC1182 Stock to the bone...

Yorum Yap

Aslı KYH tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Araç çok güzel. Güle güle kullan. Geniş çamurlukları ve bu jantları görünce içim eriyor resmen
                      1980 araç ama Mini Rover parçaları görüyorum, MK7 gibi duruyor. Yazıların hepsini okumadım, ama ilk mesaj tarafında da göremedim. hangi motorla toplandı? 0.9, 1.1, 1.3?
                      Aracın üzerinde 1275cc Karbüratörlü Cooper S motoru var, 2001 mk7 sportspack görünümü olmasını ben istedim, ve tüm parçalarını ona göre getirttim, aynı şekilde içinide yine 2001 rover mk7 mini500 içini uyguladık.
                      Kısmetse bende bir tane daha var 1968 model, onuda mk1 olarak toplamaya önümüzdeki haftalarda başlıcam. Bir tanesini en son üretime göre diğerinide ilk üretime göre toplamak niyetim vardı, projenin biri bitti, kısmet ikincide

Yorum Yap

Tarik KYH teknik konularda bir numaradir. Ben kendisini bu yuzden sevmem ama sen bole dusunme....
                        o bir motor muhendisidir..... O bir Atom Karinca'dir....
                        artik sabahlari bizi izlemeyi birakti ama bizim hala bir umudumuz var...

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Tarik KYH teknik konularda bir numaradir. Ben kendisini bu yuzden sevmem ama sen bole dusunme....

Wishman

Teknik konulara hakim arkadaşlara her zaman ihtiyaç olur

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Wishman
                            serviste sabah uyuyamadığım zamanlar giriyordum, ama artık serviste uyumayı öğrendim atomlar feda olsun sana

Tarık aracı görmeyi çok isterdim. Bu gün Yusuf usta'nın tam bitmemiş minisini kullandım (70 küsür modelmiş o da) 10km ile giderken bile yüzümdeki şapşal sırıtma eksilmedi aracın dıştan ne kadar küçük ama içten de o kadar büyük olduğuna inanamadım. Bir nevi TARDIS gibi bkz. Doctor Who
                            2009 JCW Dark Silver / Black
                            BC1182 Stock to the bone...

Yorum Yap

tek kelime ile mukemmel

Yorum Yap

Merhaba;

Ben de kısa süre önce klasik bir mini edindim. Sizin arabanızı sanırım Ömer usta topladı. Konuştuğumuzda benimle resimlerini paylaşmıştı. Müsait zamanda telefon numaranı paylaşabilirsen birkaç şey sormak isterim. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Selamlar Cenk.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X