Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

06 f 0001

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sabahtan ustalar ışık hızıyla Dashboardu söküp gerekeni yapmışlar ve teyp yerine takılmış, gittiğimde bu neticeyi görmek yüzümü hayli gülümsetmeye yetti diyebilirim

Yorum Yap

Zamanında almış oldugum ve depoda takılmayı bekleyen ön çamurluk iç davlumbazlarını bugun yanımda götürdüm. Ve gereken montajı yaptılar.

Sofor tarafında radyotor önüne gelen kısımda ciddi kapanma oldu o bölgeyi keserek gereken ferahlamayi sağladık

Yorum Yap

İngiltereden yeni gelen arka quarter Window çerçevelerini ve camları, montajı yapacak olan otomobil camcisi ustasına bıraktım. ( ustamız klasik otomobil üzerine iyi bir ustadadir ve camları çerçeveleri götürdüğümde dükkanında 1975 Rolls Royce Corniche Cabrio vardı, sizler icin bir kac foto çektim

Yorum Yap

On panjurdaki hizzalama hataları giderildi

Yorum Yap

Ön sinyallere, daha onceden almış oldugum beyaz sinyal cami içerisinde turuncu olarak sırıtmayan ama yandığı zaman gercek turuncu rengi verebilen philips marka sinyal ampulleri takıldı.

Yorum Yap

Geçtiğimiz ay ingiltereden aldigim orjinal kapı kolu seti montajı yapıldı

Yorum Yap

Arabanın üzerinde orjinal kornası takiliydi ama üzerindeki malzemede çatlak vardı ve ses çatallı çıkıyordu, hisirtilar vardı, soktuk kornayi ve aynısından bulduk otomobil yedek parçası satan bir yerde ve korna yenilenmiş oldu.

Yorum Yap

Aracın direksiyonu üzerindeki deriler zamanla yıpranmış idi ve deri yuzeyindeki, deri dokusu düzelmiş ve dümdüz bir yüzey haline gelmişti, direksiyonu söküp sabahtan yeni deri kapanması icin göndermiştik akşam üzeri oda geldi ve olması gereken yere montajı yapıldı

Yorum Yap

Direksiyon ile birlikte camcımızda geldi. Mevcut arka kelebek camları soktuk ve yeni çerçeveleri yeni camlara geçirmiş vaziyette getirdi.

Yorum Yap

Lakin tam cam montajları başlayacağı esnada arka direkler üzerindeki döşemenin arka camın ust kısmı ile alakalı kısımlarında deformasyonları farkettik

Arka cam 3-4 kez sökülüp takıldı bu esnada döşemenin ince olan bitiş yerlerinde deformasyonları olmus, cam montajını ertesi güne bıraktık sabahtan döşemeler sökülecek ve yenisi yapılacak sonra camları montaj yapacaklar

Yorum Yap

Bugünlük yapılanlar bunlar, işlere biraz hız verdim, zira artık bitsin ve garaja çekiyim istiyorum kafamdan çıksın istiyorum. Kısmetse cuma günü sabahtan bitmiş olacak ve pasta cila işlemleri başlayacak, cuma akşamınada onları bitirirlerse herşey bitmiş olacak.

Yapılanlarla ilgili yorumları olanları bekliyorum, her türlü eleştiriyede açığım herkes böyle bılsın ve kımse cekınmesın, bazen ınsan cok odaklanınca uzaktan goren bır goz gıbı goremıyor ve körleşiyor. o yuzden olumlu olumsuz herkesın yorumlarını beklıyorum.

Yorum Yap

Arabaya istanbulda Muzik tesisatı yapılırken nasıl olduğunu mantığım almayan çizikler oluşmuş. Bagaj kapağının ust kısmındaki aracın gövdesinde küçük ve bir okadar derin çizikler oluşmuş

Yorum Yap

Olusan derin çizizklere dolgu yapılıyor

Dolgular yapılıp kuruduktan sonra zimpara yapılacak ve çizikler kaybedilmeye çalışılacak

Yorum Yap

Tarik selam

arka Kamber kitini unutma )

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Tekrar tekrar masallah boya cilalama kismina benim tavsiyem aquartz(sanal pazarda var) veya gtechniq(kendi web sitesinden alabilirsin) yada nano olmayip polish ,glaze ,wax seklinde ilerlenecekse sonkat olarak atilan urunlerinden waxa zymol glasur (trde yakin bir tanidigim dist.)oneririm .Bu araba hak ediyor tekrar tekrar masallah .
                                sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X