Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

06 f 0001

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yok tanıdık bildik birisi değil tarik..

Ufuk abiyide foruma katamadik
    Ben bir daha konuşayım

Aslı JCW tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Tanıdık bıldık bırısımı? Bu arada Ufuk'un nohutunun fotograflarını cektım bır kac tane, mekanık kısımları bıtmek uzere, faceden paylasıcam, ama buradada paylasmak ıstıyorum aracın toplanma asamasından kesit görmek isteyenler için

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Ufuk abi pek bir hevesli nohut (ufuk abinin tabiriyle beyaz mini ) bitsin.arkasından cabrio miniyi restorasyona sokucakmış hemen.

Yorum Yap

Aslı fenerci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Ufuk abi pek bir hevesli nohut (ufuk abinin tabiriyle beyaz mini ) bitsin.arkasından cabrio miniyi restorasyona sokucakmış hemen.

Evet öyleymiş Ömer abı soylemişti, birde sanırım ingilterede kızı var onada klasik mini almış dıye bılıyorum, toplamda 2 turkıyede 1de ıngılterede klasık mını sahıbı dıye bılıyorum.

Yorum Yap

Aynen oyle tarik doğru biliyorsun

1 tanesi ingilterede kızı günlük hayatta kullanıyormuş.

Evet öyleymiş Ömer abı soylemişti, birde sanırım ingilterede kızı var onada klasik mini almış dıye bılıyorum, toplamda 2 turkıyede 1de ıngılterede klasık mını sahıbı dıye bılıyorum.

Yorum Yap

biz fenerci bey abijimle iletisimi kurduk cuma gunu ogleden sonra 3 gibi bulusacagiz f1i dinleyecgiz yuppiler yuppisi falloow us

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              biz fenerci bey abijimle iletisimi kurduk cuma gunu ogleden sonra 3 gibi bulusacagiz f1i dinleyecgiz yuppiler yuppisi falloow us

Simdi klasik MINI diye kasetli teyp mi takdiniz diye soracam ama korkuyom!!! :-)
              Hani kaset filan ihtiyac varsa bulamassiniz disardan ben yollayabilirim!

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Simdi klasik MINI diye kasetli teyp mi takdiniz diye soracam ama korkuyom!!! :-)

Wishman
                hayir yeaa bluetooth ile iPhone a baglanan bi sistemi var usb cd hersey var cok cix bisey olmus

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

hayir yeaa bluetooth ile iPhone a baglanan bi sistemi var usb cd hersey var cok cix bisey olmus

Gramafon varmı
                  sigpic

Yorum Yap

Wishman
                    Bu konuyu kafamın icinde Cok düşündüm wishman, arabanın restorasyonu biterken orjinal fabrikasyon kaset çalar teyp almayı düşündüm, ama kaset çalar bir teyp ve iki Hoparlor ile Muzik dinlemek keyifsiz olacaktı, kaldiki benim icin ses sistemi ve Muzik konusu önemlidir, hem arabalarımda hemde evimde.

O yuzden bende hic bir seyin görünmediği tüm hoparlor ve anfillerin gizli oldugu bir tesisat yaptırdım. Bir tek teyp görünecek , araçta kullandığımız teyp alpine 137BT modeli, internetten ozelliklerine bakabilirsin, artık gunümüzde cd ve memory card bile bana gore zahmetli geliyor. İphone yada ipod üzerinden kablosuz olarak muzik çalmak çok keyifli ve yeni çıkan bir albumu iTunesdan çıktığı gun satın alıp direk dinleyebilmek çok pratik bence

Yorum Yap

En guzelini dusunmussun. Bu konuda orjinalde kalmaya gerek yoktu...

P.S: Bilmiyorsun sanirim ama Giovanni'de kasetcalar teyp var. :-) Ama onada teknoloji yaptik.

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Gramafon varmı
                        megafon var karaoke sisteminide ben kurucam puahahaha oppaa gangnam apaciyiz. biz style olacak

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

En guzelini dusunmussun. Bu konuda orjinalde kalmaya gerek yoktu...

P.S: Bilmiyorsun sanirim ama Giovanni'de kasetcalar teyp var. :-) Ama onada teknoloji yaptik.
                          Bilmiyordum kaset çalar olduğunu, sen ne yaptın?

Yorum Yap

Bilmiyordum kaset çalar olduğunu, sen ne yaptın?
                            Ozel bisey yok, 1995 de askerden geldigimde aldigim sistemimi saklamistim emektar broadway'i sattigimda, sonra Giovanni'de kabinler ve kompanentler degisti ama geri kalani ayni. Bana yetiyo... :-)

Yorum Yap

Ozel bisey yok, 1995 de askerden geldigimde aldigim sistemimi saklamistim emektar broadway'i sattigimda, sonra Giovanni'de kabinler ve kompanentler degisti ama geri kalani ayni. Bana yetiyo... :-)
                              wishman detaylica ay yil tarih belirtmiyoruz ama yaa.. yaslar ortaya cikiyor olmuyor boyle

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

wishman detaylica ay yil tarih belirtmiyoruz ama yaa.. yaslar ortaya cikiyor olmuyor boyle

Offf gercekten, tufaya dustuk yine...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X