Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

06 f 0001

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı fenerci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    ahh ahhh Bende şu gunleri bir görsem

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Görürsün hic merak etme, hatta senin icin bir guzellik yapayım seni 06V0001 ile tanıştırayım haline şükret

Yorum Yap

Aslı JCW tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Görürsün hic merak etme, hatta senin icin bir guzellik yapayım seni 06V0001 ile tanıştırayım haline şükret

Hooppaaalaaa

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bu hali ile 06 V 0001 in vergisi var mi? Simdi bu MINI'nin bir plakasi mi var?

P.S: Bot ile guzel birkombin olmus. :-)

Tarik bir sonraki plakan icin teklifim 06 GB 001 !!!!

Wishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bu hali ile 06 V 0001 in vergisi var mi? Simdi bu MINI'nin bir plakasi mi var?

P.S: Bot ile guzel birkombin olmus. :-)

Tarik bir sonraki plakan icin teklifim 06 GB 001 !!!!

Wishman
          Evet bir plakası var ve dogal olarak vergısıde var, trafık sıgortasıda var, hatta muayeneye gıdemedıgı ıcın arac toplanıp bıtınce gıttıgınde cezasıyla odenecek muayene borcuda var

GB yi ne anlamda soylemek ıstedın?

Yorum Yap

Bunlarda diğer kader arkadaslarımızlardan bir kısmı

Yorum Yap

Vay omer abim vay haline

Yakışir tarik im sana
              Allahıma çok şükür

Yorum Yap

Hadi bende bir hoppala yapayim.
                Bu yakında belki bugün kesinleşmiş olabilir olay. bir mini daha toplanmaya başlanabilir istanbulda

Yorum Yap

Evet bir plakası var ve dogal olarak vergısıde var, trafık sıgortasıda var, hatta muayeneye gıdemedıgı ıcın arac toplanıp bıtınce gıttıgınde cezasıyla odenecek muayene borcuda var

GB yi ne anlamda soylemek ıstedın?
                  Klasik MINI'ye GB plaka yakisir diye dusunmustum?

Yorum Yap

Aslı fenerci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Hadi bende bir hoppala yapayim.
                    Bu yakında belki bugün kesinleşmiş olabilir olay. bir mini daha toplanmaya başlanabilir istanbulda

Tanıdık bıldık bırısımı? Bu arada Ufuk'un nohutunun fotograflarını cektım bır kac tane, mekanık kısımları bıtmek uzere, faceden paylasıcam, ama buradada paylasmak ıstıyorum aracın toplanma asamasından kesit görmek isteyenler için

Yorum Yap

Klasik MINI'ye GB plaka yakisir diye dusunmustum?
                      Şimdi anladım manasını Evet olabilir haklısın aslında GB de yakışır.

Yorum Yap

O kader arkadaslarindan bazilari hic toplanmayacaksa belki iki kisilik koltuk takimi , bagajdan bir bar, on kisimdan bir de calisma masasi cikabilir iclerinden?

Tarik ben sende yanlizca iki tane kasa var saniyordum. F 0001 den baska 3 tane daha kasa mi var?

Wishman

Yorum Yap

Mekanik görseller

Yorum Yap

O kader arkadaslarindan bazilari hic toplanmayacaksa belki iki kisilik koltuk takimi , bagajdan bir bar, on kisimdan bir de calisma masasi cikabilir iclerinden?

Tarik ben sende yanlizca iki tane kasa var saniyordum. F 0001 den baska 3 tane daha kasa mi var?

Wishman
                            Diğer araçlar benim değil, Kırmızı olan benim sadece, diğerlerinin sahipleri var, o araçlarda restorasyon aşamasında, ömer abının depolarında yapılmayı bekliyorlar

Diğer yazdıgın hususlar cok dogru, dekor ıcın aracların kasasından bu tür seyler yapıyorlar, ama Türkiye'de klasık mını sahıplerı toplasakta bınsek hasretinden yandıgı ıcın bu tur seylerle ugrasacak vakıt kalmıyor, anca ben kendım ıcın bır dusuncem var, ıkıncı mınıde bıttıkten sonra bır tane klasık mını on kısmını sıleceklerın oldugu kısımdan yere dogru kesılmıs olarak dusun, bu sekılde kaputun ıcını barbeku olarak bır tane yapmak ıstıyorum, evın bahcesınde duvara sabıt bır mangal dusunuyorum, ama cooook zaman var buna.

Yorum Yap

Bunlarda diğer kader arkadaslarımızlardan bir kısmı

omer ustaya baskin yapcam ben cemkircem beni yanina alsin yaa tirnaklarimi kokunden kesmeye manikursuz gezmeye raziyim..
                              tulumumda var hemdee

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Fotograflarda gorunen mavı mınının onundekı tekerlerı olmayan mını, gectıgımız haftalarda bahsettıgım 25 bıne satılık olan ve ETİ tarafından alınan araçmış

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X