Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI'nizin Yakıt Tüketimi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hahaahhah ne demek

Yorum Yap

Kirmizi isik yandi 620 KM de (Her fullden sonra sifilanir.). Daha 80 KM gider deyo. Ortalama tuketim 6.8 lt/100KM

Wishmagicleftfootman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Kirmizi isik yandi 620 KM de (Her fullden sonra sifilanir.). Daha 80 KM gider deyo. Ortalama tuketim 6.8 lt/100KM

Wishmagicleftfootman
        Abi bu nasil bi yakit yakisi bn bitek ankaradan donerken dedigin rakamlari gordum sehir ici ne yaptyasam 9.9 altina dusuremedm gecenlerde 13.2 ydim

34 BE 1968

Yorum Yap

Aslı batubility tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Abi bu nasil bi yakit yakisi bn bitek ankaradan donerken dedigin rakamlari gordum sehir ici ne yaptyasam 9.9 altina dusuremedm gecenlerde 13.2 ydim

34 BE 1968
          Hem atmosferik, hem yeni bakimdan cikti, hem de ben yavas gidiyorum. Bakma bana Batu.

Wishman

Yorum Yap

Aslı batubility tarafından gönderilmiş Mesajı göster

34 BE 1968
            Yokus yukari yelken acip, yokus asagi kizaklari cikartiyor.

35KES99 via Tapatalk
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Abi bu benzin fiyatlarina az bile yokus asagi buldugun an atican bosa ))

34 BE 1968

Yorum Yap

Iftat sonrası R53 yakıcam, bu ne arkadaş full depo 280 km de bitermi ya?? Ortalama hesap vs.. gerek yok.

Yorum Yap

Aslı Agent tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Iftat sonrası R53 yakıcam, bu ne arkadaş full depo 280 km de bitermi ya?? Ortalama hesap vs.. gerek yok.
                  Gazlarsan yakar R53 bu Eh bide citirda yukluyse fazla dusunmeye gerek yok ben sattigim ortalamam 17.8 di

Doğan görünümlü Şahin'im den gönderildi

Yorum Yap

Aslı shemsy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Gazlarsan yakar R53 bu Eh bide citirda yukluyse fazla dusunmeye gerek yok ben sattigim ortalamam 17.8 di

Evo ile arasında pek bişi yokmuş be kardeşim desene

Bende aracın standart olmaması ile birlikte, ara sıra gazlayaraktan 10 LT ortalama ile geziyorum halime şükür.

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Evo ile arasında pek bişi yokmuş be kardeşim desene

Bende aracın standart olmaması ile birlikte, ara sıra gazlayaraktan 10 LT ortalama ile geziyorum halime şükür.
                      Arabamin gideri olacak diyosan yakarini fazla dusunmemek lazim cooperi ozluyom Ama

Yorum Yap

Batu dunku degerlerime degerlerime bir yenisini ekleyeyim, cok sag veya cok solda olmak guzel degil.
                        Bugun benzin alip sifirladim, sanirim 50 KM sehirici yaptim. Tabii ortalama degisti. 9 lt/100 km.
                        Demekki Giovanni de normal.

Wishman

Yorum Yap

antalyadan istanbula geldiğimde 3 cubuk kalmıştı. 710 km ekonomik kullandım ve ort 5.1 lt/km gösterdi.
                          tabi aracım diesel olmasının avantajı

Yorum Yap

Dun sanirim bir rekora imza attim.. Izmirli arkadaslar bilir Gaziemir Opet'ten benzinimi alip bilgisayari sifirladim. Klima kapali, sunroof acik. Havalimanindan esimi alip Bostanli eve gittim. Yolum uzerinde hic yoksa 35 tane trafik lambasi vardir.
                            Sonuc acagidaki gibi

Dizeli zorlayan JCW Oscar'ini aldim?

35KES99 via Tapatalk
                            Eklenen Dosyalar
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

yahu şu arabaların cigerini açın biraz, bırakın pintiliği biz 16litreyle gezioduk Rodaj sırasında heheheh
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

haktan gizliden LPG taktırmış yaw, aynı arabayı kullanıyoruz şaka mı bu?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X