Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI'nizin Yakıt Tüketimi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

1.6 atmo BMWler bile 10 litrenin altına dusmuyorki Ozanım.. Bnce trafikte bu rakam fazla değil
    Araç 2012 oldugu için sanırım 1.6
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Dogru tabi. 8 iyidir. Ben de 8 civari olsam diye ugrasyorum ama baya imkansiz gibi gorunuyor su an bana.

Yorum Yap

evet 12 model 1.6 ama mini one yani biraz haddinden fazla yakıyor gibi geliyo bana

Yorum Yap

GP var mı bu arada onun kaç yaktığını çok merak ediyorum

Yorum Yap

Aslı gökçem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            GP var mı bu arada onun kaç yaktığını çok merak ediyorum
            Gokcemcim,

Kekutinin araci 2006 GP

yeni gp icin kfb99u istanbul parkta kullanan ekibe sormak lazim gerci hep gazladilar o ayri bi konu ya neyse
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bakimlarini aksatma Gokcem, oda yakita etki eder.
              Izmir icin 8 az fazla, cok mu sert kullaniyorsun ki?
              Fabrika verilerine gore one, normal, s, gp olsa olsa 0,5 -1 lt farkeder.
              Bide sag ayak faktoru var tabii

Wishdede

Yorum Yap

ilk bakımını yaptırdım 1 ay önce.sert kullanmaktan kastınız ne bilmiyorum ama fren kullanmam çok mesela ,gazada yolda kapışçak biri varsa yükleniyorum
                bi de otomatik vites belki o da etkilidir

Yorum Yap

ilk bakımını yaptırdım 1 ay önce.sert kullanmaktan kastınız ne bilmiyorum ama fren kullanmam çok mesela ,gazada yolda kapışçak biri varsa yükleniyorum
                  bi de otomatik vites belki o da etkilidir
                  Sorun surekli dip gazda

Doğan görünümlü Şahin'im den gönderildi

Yorum Yap

dip gaz da da bişey olmuyoki ben 0 100 çıkana kadar yaşlanıyorum keşke cooper s 'im olsa ozaman istediği kadar yaksın onemli değil

Yorum Yap

Ehh iste Auto Mini'n, daha fazla yakit tuketimi normal.
                      Benim Izmir yakit tuketimim 6,6 civari. Hakkini veren arkadaslarin ise tabiiki biraz daha fazla.

Sonuc; Keyifli surusler. :-)

Wish

Yorum Yap

aa izmir'den misiniz aracınızın resmini göremedim hangi model ne renk yolda görmüşümdür belki

Yorum Yap

aa izmir'den misiniz aracınızın resmini göremedim hangi model ne renk yolda görmüşümdür belki
                          Sen Giovanniyi tanımıyormusun ? Wishman'in kalbi kırılır aman diyim...
                          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Sen Giovanniyi tanımıyormusun ? Wishman'in kalbi kırılır aman diyim...
                            N'ediyim simdi ben Kekuti Admin'im? Hadi ben neyse de Giovanni'yi de bilmiyomus?
                            Tabiiki kirildi yasli kalbim off. :-(

P.S: Kekuti anlatsana 1,6 One motorlarina yapilabilecek kucuk islem ile HP arttirilmasini...

Wishman

Yorum Yap

5 gundur falan 14.6 ama normal kullanmiyorum. Benzin fiyatlari artti ya kasiniyorum sanirim biraz

Yorum Yap

hava filtresi okey de çip falan demeyin yok ben Giovanni'yi tanımıyorum biraz yeni olduğum için yardımcı olursanız sevinirim Giovanni mini'nizin adı mı

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X