Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI'nizin Yakıt Tüketimi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    R60 jcw bile ona diesel olarak gelir arkides
    22 nedir yahu! trajedi!
    Sesli guldum aglancak halime

Doğan görünümlü Şahin'im den gönderildi

Yorum Yap

Bende countryman all4 bakiuorum otomatik ama bu benzinlerle almam all4 asiri yakiyor demekki

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

10.5'la cıktım yola bugun, cadde, nişantaşı derken 10.8 oldu geldim eve. nolucak halimiz boyle.

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bende countryman all4 bakiuorum otomatik ama bu benzinlerle almam all4 asiri yakiyor demekki

Dizel'e bir bak istersen. Ya da all4 bakma. Bizim brnx ile brnx2 az yakıyor baya mesela. 9 civarlarında diye biliyorum.

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Dizel'e bir bak istersen. Ya da all4 bakma. Bizim brnx ile brnx2 az yakıyor baya mesela. 9 civarlarında diye biliyorum.
            kucuk ayrinti artik 0 r60s gelmiyor.
            2.el s bulabilir.
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              kucuk ayrinti artik 0 r60s gelmiyor.
              2.el s bulabilir.
              hep all4 mu geliyor artık?
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                hep all4 mu geliyor artık?

r60cooper (manuel/otomatik)
                r60 cooperS all4 (manuel/otomatik)
                r60 cooperD (manuel)
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

DN5000 bir r60s all4 2011 model.. stock MINI... Buyrunuz kendi capinda yapmis biseyler..
                  Eklenen Dosyalar
                  sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Benim ort. normal kullanımda 8.5-9 arası. Sıkınca işin rengi değişiyor

En son yerine göre gazlı yerine göre cruise'lu karışık bi depoyla 550km falan yaptım
                    34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
                    34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

Araya passat serpistirdim bakalimne olucak ama all4 a da ninmek isterim.aslinda amacim benzinden kacmak degil zaten ayda 800 km max yapiyorum. Satisindan korkuyorum aylardir takip ettigim satilmayan araclar var. Millet bu zevki kirkulugozlerle izliyor.

Yorum Yap

Uzun yolda 6.8 lt ye kadar düşüyor r56s ama geçen gün yalova eskihisar arasında dur kalk dur kalk ile ortalama 15 lere bile çıkıyor :S

Yorum Yap

Beni bu guzel havalar mahvedicek, 11lt su anda.

Yorum Yap

ben 8.2 ken uzun yol yaptım sonra 7.9 'a düştü sonra yine 8.1 oldu şimdi 7.9 da yine .yol bilgisayarına bakamıyorum artık gaza basınca bi daha 8 lere cıkcak diyee bunun durduğu bi yer yok mu yada hala uzun yol yapınca düşüyo mu ?

Yorum Yap

Aslı gökçem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              ben 8.2 ken uzun yol yaptım sonra 7.9 'a düştü sonra yine 8.1 oldu şimdi 7.9 da yine .yol bilgisayarına bakamıyorum artık gaza basınca bi daha 8 lere cıkcak diyee bunun durduğu bi yer yok mu yada hala uzun yol yapınca düşüyo mu ?
                              Bahsettiğin veriler bence super kasmayın fazla.. Ben daha tek haneyi göremedim r53de
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Ama aracin mini one oldugunu dusunursek biraz yuksek degil mi? Sanki 7 falan olmali gibi normali?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X