Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    paşam tramer de aslında başlı başına güvenilecek birşey değil. İnsanlar araçlarına kaskosuz binip, kaza yapınca da gidip sağda solda yaptırıyorlar. Sigortacının şase no 'dan sorgulatıp 0kaza bulduğu ama servisteki expertizde şaseleri düzeltildiği ortaya çıkan araba gördüm ben
    Yok daha paşa olmadım 40 yasındayım ama sadece paşa çayı içerim guzel tahmin Şaka bir yana doğru söylüyorsun ben uzaktan başlangıç olarak tavsiye etmiştim yoksa AYN ye göstermeden bir daha araba almam, zaten artık 2.el almıyorum kesem izin verdiği sürece.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı KYH tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Kilometresi kesinlikle endişelendirmesin:
      1) 54bin km de aldığımda araç fabrika çıkışlıydı. = 170hp. yani güç modifikasyonları 54-60bin km arasında benim tarafımdan yapıldı.
      2) yaşlı ve titiz bir adamım sakin uslu kullanırım. ara ara gücün tadına bakarım benden önceki sahibi de arkadaşımdı, o da gayet sakin ve uslu kullandı. şimdiki sahibinin de düzgün bir arkadaş olduğunu düşünüyorum. aracın bütün kullanıcıları ve seceresi biliniyor.
      3) ben satarken araç kesinlikle km'sini ve yaşını belli etmiyordu. aracı gidin görün, kesinlikle 40-50bin km'deki halinden farklı değil. bakımları düzgün yapıldıysa ve düzgün kullanıldıysa çok rahat bir 100bin km daha çıkarır.
      4) araç ile ilgili başka sorular varsa sorun cevaplarım. hatta zamanı ayarlarsak ve isterseniz aracı görmeye ben de gelir eski kullanıcısı olarak yorumlarımı söylerim.
      5) aracı siz alın da yine tanıdık birinde kalsın uzaklara gitmesin ilk göz ağrım. sattığımda gözümden bir yaş damlası süzüldü... ya ben bu arabayı ne seviyomuşum be kardeşim arabeske bağladım resmen
      Atom yasliymis arkadaslar duydunuz mu
      Kehkehkeh

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Yok daha paşa olmadım 40 yasındayım ama sadece paşa çayı içerim guzel tahmin Şaka bir yana doğru söylüyorsun ben uzaktan başlangıç olarak tavsiye etmiştim yoksa AYN ye göstermeden bir daha araba almam, zaten artık 2.el almıyorum kesem izin verdiği sürece.
        Eyvallah paşam

Yorum Yap

Eyvallah paşam
          Biz bir paşa Zeki Mureni biliriz aman diyim

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

AP gri r53 su anda cok diri kondisyonda, km ye cidden takilmayin 100bin daha bana misin demez

Yorum Yap

paşam tramer de aslında başlı başına güvenilecek birşey değil. İnsanlar araçlarına kaskosuz binip, kaza yapınca da gidip sağda solda yaptırıyorlar. Sigortacının şase no 'dan sorgulatıp 0kaza bulduğu ama servisteki expertizde şaseleri düzeltildiği ortaya çıkan araba gördüm ben
              Ben çok farklı birşey daha öğrendim ama kimseye söylemeyin sadece sizinle paylaşıyorum. Bizim bir tanıdık araç aldı airbagleri boş çıktı kaza yapmışlar patlayanı değiştirmeyi bırak tamir bile etmemişler boş şekilde duruyo sıfır kaza görünüyodu aldıktan sonra pert kayıtlı çıktı. Bu olayda taktik şudur exper bir tanıdığınız varsa aracın dosyasını açıyo ve açık bırakıyo açık kaldığı zaman hiçbirşey görünmüyo araç satıldıktan sonra dosyayı bi kapatıyo gelsin hasar kayıtları bunu kimseye söylemeyin siz bilin sadece yeter millet uyanmasın

Yorum Yap

özetle ikinci el araç alıyorsak yapmamız gereken en önemli şey ne olursa olsun yetkili serviste ekspertiz yaptırmak Burası Türkiye, dümenler ülkesi

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Atom yasliymis arkadaslar duydunuz mu
                  Kehkehkeh

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
                  91li çocuklarla iş görüşmesi yapıyorum... ben ortaokuldayken bu çocuk daha doğmamıştı yaşlılık...

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  AP gri r53 su anda cok diri kondisyonda, km ye cidden takilmayin 100bin daha bana misin demez
                  kendime de pay çıkarıyorum
                  2009 JCW Dark Silver / Black
                  BC1182 Stock to the bone...

Yorum Yap

Aslı KYH tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Kilometresi kesinlikle endişelendirmesin:
                    1) 54bin km de aldığımda araç fabrika çıkışlıydı. = 170hp. yani güç modifikasyonları 54-60bin km arasında benim tarafımdan yapıldı.
                    2) yaşlı ve titiz bir adamım sakin uslu kullanırım. ara ara gücün tadına bakarım benden önceki sahibi de arkadaşımdı, o da gayet sakin ve uslu kullandı. şimdiki sahibinin de düzgün bir arkadaş olduğunu düşünüyorum. aracın bütün kullanıcıları ve seceresi biliniyor.
                    3) ben satarken araç kesinlikle km'sini ve yaşını belli etmiyordu. aracı gidin görün, kesinlikle 40-50bin km'deki halinden farklı değil. bakımları düzgün yapıldıysa ve düzgün kullanıldıysa çok rahat bir 100bin km daha çıkarır.
                    4) araç ile ilgili başka sorular varsa sorun cevaplarım. hatta zamanı ayarlarsak ve isterseniz aracı görmeye ben de gelir eski kullanıcısı olarak yorumlarımı söylerim.
                    5) aracı siz alın da yine tanıdık birinde kalsın uzaklara gitmesin ilk göz ağrım. sattığımda gözümden bir yaş damlası süzüldü... ya ben bu arabayı ne seviyomuşum be kardeşim arabeske bağladım resmen
                    Cok duygulandım bende Buarada cuma gunu gittik arkadasa aldık senin aracı..Gercektende cok diri tertemiz duruyordu içi dışı. Gp tampon takmıs ama orjinalinide yanında verdi. Dun gece 3 e kadar hare giderme cila ıc temızlık ugrastık super oldu aracın emin ellerde

Yorum Yap

Aslı Twstrr tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Cok duygulandım bende Buarada cuma gunu gittik arkadasa aldık senin aracı..Gercektende cok diri tertemiz duruyordu içi dışı. Gp tampon takmıs ama orjinalinide yanında verdi. Dun gece 3 e kadar hare giderme cila ıc temızlık ugrastık super oldu aracın emin ellerde
                      Hayırlı olsun ,siz almasanız ben kafayı ciddi takmıstım Arkadasınız üye oldu mu kulübe?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Henuz degil suan mini hakkında bilgilenıyor soyledim yakında uye olur guzel fotolarını koyarız siteye. rengi beni cok dusunduruyordu cunku gri renkli guzel bir r53 hic gormemıstım bu arac benı yanılttı

Yorum Yap

Beni biraz güldürdü
                          Son satirdaki motor özelligi baya iyi
                          http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-sahibinden-otomatik-coopers-f1-vites-full-full-full-full-endolu-115272875/detay
                          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Arkadaslar bu arabayi almayi dusunuyoruzda varmi taniya eden bilen mazisini hatirlayan?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                            Eklenen Dosyalar

Yorum Yap

Aslı Yeşil R53 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Arkadaslar bu arabayi almayi dusunuyoruzda varmi taniya eden bilen mazisini hatirlayan?

Yanlış hatırlamıyirsam bu araca yazılım yapmıştık. Yarın tam olarak öğrenirim. Serencebey daha net hatırlar
                              sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Sevinirim haber beklicem sizden

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X