Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Faruk'S tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    yok henüz almadık ama almayı düşünüyorum açıkcası.
    2010 r56 cooper s anneme ait.günün'ün çoğunu benimle geçirse de o annemin mal varlığı dahilinde -idi. şuan için araç istanbulda bir bayana satıldı.bilkent üniversitesinde okuyor kendileri yanlış bilmiyorsam yani annem onun parasıyla kendine bir qashqai aldı.benim de şuan için 25k Tl bütçem var.Gönül elbette cooper s jcw almak ister ancak o bütçeye mini one bile razıyım.zaten bi süre binmeyi planlıyorum.büyük beklentilerim yok.biraz para biriktirdikten sonra safkan bi cooper s hayallerimde..

bu araç için bilginiz var mı eğer var ise benimle paylaşmanızı istiyorum.ciddi anlamda Trabzona gidip araca bakmayı düşünüyorum.
    Eğer bilginiz yoksa da sorup soruşturcağınız kimse var mı ? Ha yok faruk sen yabancı değilsin gel benm arabayı sana bütçen dahilinde vereyim diyen varsa da benim açımdan daha iyi olur

Not : İlan yayında ; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...22923604/detay
    i
    araç doğan görünümlü şahin olabilir ancak bu benim için avantaj..
    Durum böyle ise bende hemen fikrimi söylemek isterim faruk bencede almaman hayırlı olur senin açından.
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

O senin kismetin degil bence. Hele eski 2010 MCS den sonra coook zevk alamassin. Dogan gorunumlu Sahin'e takilma sen daha Giovanni'yi gormedin, Bentley bozmasi olacak yakinda...
      Yaylar, Zenonlar, Cam filmleri cok basini agritir. 160.000'de cam tavandan cok ses gelmesi lazim ayrica...

Wishman

Yorum Yap

Abilerim elbette haklisiniz ama bi clio bi linea binmektense benm icin bu araba emin olun daha iyi olacaktir.yani ufak tefek sorunlar elbette olacak ama cok basimi agirtir mi acaba o konuda tereddutteyim..

Yorum Yap

Faruk bende ilk mini mi senin düşündüğün mantıkla almıştım çok temiz ve bakımlıydı 70000 km de idi hatta 2002 model. Bir yıl içinde direksiyon pompası, debriyaj baskı balata ve debriyaj merkezi, komple egzoz, airbag sensörü ve son olarak kapı fitilleri güneşten aşırı sertleştiği için cam arasından su aldı ve kapı fitilleri değişti. Bunlarn hepsi bana bakımlar vs. 5000 tl civarına patladı bilgin olsun. Evet mini çok keyifli ancak yaşı büyük mini büyük dert açabilir. Tabi Murat abi gibi birinden almıyosan tavsiyen 30000 tl altındaki mini lerdn kesinlikle uzak durmalısın. ( satan kişiyi tanımıyorsan)
          sigpic[FONT=Comic Sans MS]which is LOVE??? [/FONT]

Yorum Yap

Anladimm yorumlariniz icin cok tesekkur ederim o halde bi sure daha erteleyelim

Yorum Yap

Konu hort olacak bu arac hakkinda gorusleriniz nelerdir? Arac kayhan nickli uyenin eski araciymis.
              http://m.sahibinden.com/classifiedDe...59190&rnd=5358

Yorum Yap

..........
                En son düzenleyen Kayhan; 18-11-13, 23:33.

Yorum Yap

Aslı Kayhan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  yok abi benim aracım değildi. başka üyenin olabilir. Benim tek minim şu anki kullandığım araç
                  İstihbarat kaynaklarınız sağlam değil
                  Sizin değil kyh kahyan var onun eskisidir ama linkte sahibinden ana sayfa cıkıyo
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

uzundur nete giremediğimden foruma da giremiyorum... iş güç..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ferences=false

NDG uyardı beni gece vakti hemen yardım edelim:
                    evet araç benim eski aracım. 54bin'de almıştım, 74bin km de sattım. 2 sene kadar kullandım. az km yaparım. satarken sorunsuz, dertsiz belasız sattım. R56 JCW istediğim için satmıştım.
                    benim sol yandan bariyerlere yaptığım ufak bir çarpma var. tramerdeki sorgulamada çıkan fiyatın büyük kısmı kaput ve yan çamurluk düzeltme ve boyama işlemidir. evet boyama o kadar pahalı... hiç bir şekilde şasiye zarar gelmemiştir. könig feather jant vardı, o kırılmıştı ve bir kaç sarf malzemesi değişti. araç ve süspansiyon geometrisi konusunda arızalı bir tip olduğum için bir sorun olsaydı zaten aracı bu kadar kullanmazdım. bütün işlemlerini Miniauto'da yaptırmıştım, gerekli bilgi ve liste Yusuf Usta'dan alınabilir. sanırım hala fotolarını saklıyorum, istenirse yollayabilirim.

içinde ses izolasyonu vardır ve neredeyse hiç takırtı tukurtu olmaz. şu anda kullandığım r56 evlere şenlik, her yerinden ses geliyor teslim ederken araç gıcır gıcırdı, şimdiki sahibi de görüğüm kadarı ile aynı temizlikte kullanmış. Supersprint egzoz akıllara zarar güzel bir ses verir. her tünel bir şenlik az basınca sakin, yüklenince yer gök birbirine karışır. Satmadan kısa süre önce superpsrint'in katalizörünü de almıştım, ses biraz azaldı ama katalizör yerine yine düz boru konursa o muhteşem ses geri dönecektir.

aracın aşağıdaki modifikasyonlarını ben yaptım:

Supersprint headers
                    Supersprint son susturucu
                    Supersprint Orta Susturucu
                    100 cell katalizatör (supersprint katalizör - arıza ışığı yakmaz)
                    JCW buji (NGK BKR7EQUP)
                    Alta v2 15lik kasnak
                    Alta arka sway bar
                    JCW amortisör

jcw yay da vardı ama onları çıkarıp OMP yay takmış şimdiki sahibi. sis farlarını da sökmüş. koltuk ısıtması olan, koltuk derileri parça parça olmamış yıpranmamış nadir R53'lerden biridir.

kesinlikle abartmıyorum saklayacak garajım ve alacak durumum olsa tekrar aracı geri alırdım... R53 her zaman için bence kulanması en zevkli Mini olacak.
                    2009 JCW Dark Silver / Black
                    BC1182 Stock to the bone...

Yorum Yap

Aslı KYH tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      uzundur nete giremediğimden foruma da giremiyorum... iş güç..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ferences=false

NDG uyardı beni gece vakti hemen yardım edelim:
                      evet araç benim eski aracım. 54bin'de almıştım, 74bin km de sattım. 2 sene kadar kullandım. az km yaparım. satarken sorunsuz, dertsiz belasız sattım. R56 JCW istediğim için satmıştım.
                      benim sol yandan bariyerlere yaptığım ufak bir çarpma var. tramerdeki sorgulamada çıkan fiyatın büyük kısmı kaput ve yan çamurluk düzeltme ve boyama işlemidir. evet boyama o kadar pahalı... hiç bir şekilde şasiye zarar gelmemiştir. könig feather jant vardı, o kırılmıştı ve bir kaç sarf malzemesi değişti. araç ve süspansiyon geometrisi konusunda arızalı bir tip olduğum için bir sorun olsaydı zaten aracı bu kadar kullanmazdım. bütün işlemlerini Miniauto'da yaptırmıştım, gerekli bilgi ve liste Yusuf Usta'dan alınabilir. sanırım hala fotolarını saklıyorum, istenirse yollayabilirim.

içinde ses izolasyonu vardır ve neredeyse hiç takırtı tukurtu olmaz. şu anda kullandığım r56 evlere şenlik, her yerinden ses geliyor teslim ederken araç gıcır gıcırdı, şimdiki sahibi de görüğüm kadarı ile aynı temizlikte kullanmış. Supersprint egzoz akıllara zarar güzel bir ses verir. her tünel bir şenlik az basınca sakin, yüklenince yer gök birbirine karışır. Satmadan kısa süre önce superpsrint'in katalizörünü de almıştım, ses biraz azaldı ama katalizör yerine yine düz boru konursa o muhteşem ses geri dönecektir.

aracın aşağıdaki modifikasyonlarını ben yaptım:

Supersprint headers
                      Supersprint son susturucu
                      Supersprint Orta Susturucu
                      100 cell katalizatör (supersprint katalizör - arıza ışığı yakmaz)
                      JCW buji (NGK BKR7EQUP)
                      Alta v2 15lik kasnak
                      Alta arka sway bar
                      JCW amortisör

jcw yay da vardı ama onları çıkarıp OMP yay takmış şimdiki sahibi. sis farlarını da sökmüş. koltuk ısıtması olan, koltuk derileri parça parça olmamış yıpranmamış nadir R53'lerden biridir.

kesinlikle abartmıyorum saklayacak garajım ve alacak durumum olsa tekrar aracı geri alırdım... R53 her zaman için bence kulanması en zevkli Mini olacak.
                      Kayhan cok tesekkurler, , ben de Kayhanın kullandıgı her araca gözüm kapalı kefil olurum diyebilirim o kadar titizdir, eğer sattığı kişi de en az onun kadar titizse kacırmaz alırdım alacak olsam.
                      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Cok tesekkurler yardiminiz icin. Bende aradim konustuk arkadasta gayet bilincli
                        Kullanci gibiydi bakalim hayirlisi ile arkadasima alacagiz. Km beni biraz ensiseleneirdi ama artik
                        Dusuk km de bulmak cok zor

Yorum Yap

Kilometresi kesinlikle endişelendirmesin:
                          1) 54bin km de aldığımda araç fabrika çıkışlıydı. = 170hp. yani güç modifikasyonları 54-60bin km arasında benim tarafımdan yapıldı.
                          2) yaşlı ve titiz bir adamım sakin uslu kullanırım. ara ara gücün tadına bakarım benden önceki sahibi de arkadaşımdı, o da gayet sakin ve uslu kullandı. şimdiki sahibinin de düzgün bir arkadaş olduğunu düşünüyorum. aracın bütün kullanıcıları ve seceresi biliniyor.
                          3) ben satarken araç kesinlikle km'sini ve yaşını belli etmiyordu. aracı gidin görün, kesinlikle 40-50bin km'deki halinden farklı değil. bakımları düzgün yapıldıysa ve düzgün kullanıldıysa çok rahat bir 100bin km daha çıkarır.
                          4) araç ile ilgili başka sorular varsa sorun cevaplarım. hatta zamanı ayarlarsak ve isterseniz aracı görmeye ben de gelir eski kullanıcısı olarak yorumlarımı söylerim.
                          5) aracı siz alın da yine tanıdık birinde kalsın uzaklara gitmesin ilk göz ağrım. sattığımda gözümden bir yaş damlası süzüldü... ya ben bu arabayı ne seviyomuşum be kardeşim arabeske bağladım resmen
                          2009 JCW Dark Silver / Black
                          BC1182 Stock to the bone...

Yorum Yap

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6472971/detay/

bu araç hakkında bilgi sahibi olanlar parmak kaldırabilirler mi? daha R50 'i mi alalı 1 ay yeni oldu ve hemen değiştirmek istemiyorum ama bu fiyata böyle temiz cabrio 'da kaçmaz diye düşünmüyo değilim. Aracımın müşteriside hazır. Çok ufak fiyat farkıyla model yükseltip cabrio 'ya geçiş yapmış olacağım.

Cabrio bu. Bu işin kışı var, yağmuru var, bıçakla gece tavan kesenler var, var oğlu var... bu düşüncelerde aklımda ama bilemedim şimdi.

Özellikle bu araç hakkında bilgisi olan (kazası varmı, bakımları tammı, km orjinalmi) ve cabriolar 'da yaşanabilecek sıkıntılar hakkında bilgi verecek arkadaşları da bekliyorum

Yorum Yap

plakası acık madem kaskonuzu yapan sigortacınıza bir verin baksın , telefonla tramer pek işe yaramıyor yanıltıyor bilginize.
                              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                plakası acık madem kaskonuzu yapan sigortacınıza bir verin baksın , telefonla tramer pek işe yaramıyor yanıltıyor bilginize.
                                paşam tramer de aslında başlı başına güvenilecek birşey değil. İnsanlar araçlarına kaskosuz binip, kaza yapınca da gidip sağda solda yaptırıyorlar. Sigortacının şase no 'dan sorgulatıp 0kaza bulduğu ama servisteki expertizde şaseleri düzeltildiği ortaya çıkan araba gördüm ben

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X