Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Bu forumda, böyle bir konu olmasının mantıklı olacağını düşündüm. İnternette satılık ilanı bulunan Mini'ler hakkında bilgiye sahip olmak için ideal olacağını düşünüyorum.

Örneğin ; yeni bir Mini var aklımızda. Yakın bir arkadaşıma alacağız. Ankara'da bulduğum bir Mini için bilgi sahibi arkadaşlardan yardım istiyorum

Aracı beğendik, daha sahibiyle konuşmadık ancak fena durmuyor. KM orginal ise, özellik olarak dolu bir araç olduğunu düşünüyorum.

Bilgi sahibi olan kimse varmı acabaa ??

İlan no : 92151094
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Araba benmki ile ayni renk hizlidir kanka bence dodo ya sormak lazim iyisimi ben bu gun bi ariyim dodoyu

Yorum Yap

Konuştum ben bilgileri aldım.. belki başka bilen vardır

Yorum Yap

Valla orcuna sormak lazım bılıyodur olmadı musaıt olursa bakabılır bıle bence sımdı onun adına konusmak gıbı olmasın ama
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

orcunla da gorustuk abi. Dodo bu olaylara daha hakim, al sat yapıyordu bi ara..

Yorum Yap

istenirse gidipte bakabilirim, en azından üniversite bölgesinde olmadığı için bu aracı bilmiyorum Yolda 1 kez karşılaştım.
            okumuyor bu okumuyor

Yorum Yap

Ankara Turan Gunes caddesinde arac sahibinin dukkaninin onunde durur arac....arac sahibi cikardigi gunler hep gorururum....begendigim bi aractir....trafikte hic gormedim....nasil suruyolar sahibi nasil falan bilmiyorum....evime yaklasik 1 km uzakta

Yorum Yap

Teşekkürler Cem, bende biraz bilgi edindim sanırım Fenerbahçe'li Semih miş ilk sahibi.. koltukların kafasında 23 numara yazıyor diye bi efsane söylediler

Yorum Yap

Ilk sahibi futbolcu oldugunu okumustum bende daha onceki ilanlarda...efsane dogru sanirim....kafaliklar kolay halledilir
                  Su an Istanbuldayim dondugumde seve seve bakarim detayli resimlerini istiyorsaniz cekerim.....
                  Km orjinaldir diye tahmin ediyorum cunku fazla cikmiyor arac....4 5 aydir ilana cikar cikar kaldirilir....

Yorum Yap

siyah arabaya siyah jantı bir ben anlayamadım heralde

Yorum Yap

araç ilk ss motorsta satılıktı yanılmıyorsam 13000 kmde satıldı ilgilenmistim baya temiz bir aractı 23 yazdığı dogrudur ayrıca ama nedenini bilememben 59 bine anlasmıstım 2010 yılında aklınızda bulunsun.

Yorum Yap

Aslı serhan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        siyah arabaya siyah jantı bir ben anlayamadım heralde
                        bende
                        Aslı jojo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        araç ilk ss motorsta satılıktı yanılmıyorsam 13000 kmde satıldı ilgilenmistim baya temiz bir aractı 23 yazdığı dogrudur ayrıca ama nedenini bilememben 59 bine anlasmıstım 2010 yılında aklınızda bulunsun.
                        arac gerçekten temiz ise alınır 2 sahip değiştirmiş en azından

benim resimlerden anladığım biraz lastikler hor kullanılmış gibi ama motor onemlı tabıkı aracın kondisyonuda, Cem daha yakın şehre

Yorum Yap

katılıyorum gidip yakından gormeli aracı

Yorum Yap

bu arada linkteki aracı tanıyan bilen var mıdır?yeni konu acma geregi duymadım. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94342917/detay

Yorum Yap

Aslı jojo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              bu arada linkteki aracı tanıyan bilen var mıdır?yeni konu acma geregi duymadım. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94342917/detay
                              burada sorgulatmanız daha mantıklı bencede bu genel bir konu olur.

araçla ilgili detay hiç vermemiş, Aracı bilmiyorum ama değişen durumu önemli.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X