Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

aradıgımda on tampon ve kaput boyalı dedi sahibi degiseni yokmus.

Yorum Yap

Aslı jojo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      bu arada linkteki aracı tanıyan bilen var mıdır?yeni konu acma geregi duymadım. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94342917/detay
      bir kere boğaz içi köprüsünden anadolu yakasına gecerken görmüştüm. Bende R53 vardı yanyana geldik sahibi gayet düzgün kullanıyordu. Ama bi ara mini autonun orada üst kapak çatlatan bir GP vardı sanki plakayı oradan da hatırlar gibiyim ama yanılıyor da olabilirim.

Yorum Yap

Aynen miniautoda duran arabaydi sanirim..
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Tesekkurler ilginiz icin buda yalan oldu desenize

Yorum Yap

Araç kafadan bi ufak kazalı

çarpa sonucu radyator hasar alıyo ve su kaynatıyo

Sanırım motor açıldı maslak sanayide meşhur subarucu doğan ustanın müşterisiydi sonra sanayiden esnaf bir arkadaşımız aldı derlediler topladılar fiyat makul sınırlara çekilirse neden alınmasın ? iyice baktırılır alınır sonuçta uygun paralara kazasız değişensiz veya eksikleri olan bir GP zor

Yorum Yap

zaten bu fiyat ustune konusuyorum ama sıkıntı cıkartma olasılıgı da fazla onun yerine biraz daha koyup ustune daha duzgun bisey alınabilir.

Yorum Yap

Istanbul anadolu yakasinda sikca gordugum rfs38 plakali dark silver grey govde siyah tavan tahminimce 2008 model olan r56yi goren bilen taniyan var mi? Bi turlu flyer veremiyorum bu arkadasa!!! Simdi yine gordum ya ben kaliorum isiklarda ya da o baska bi yone sapip gidiyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07989416/detay

Mizmecim hala tanıdıktamı bu araba

Yorum Yap

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95132466/detay arkadaslar bilen tanıyan var mıdır acaba degerli yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07989416/detay

Mizmecim hala tanıdıktamı bu araba
                      Esenler atisalanda goruyorum cok diri cok guzel bi arabaya benziyor. Egsozunu kim yaptiysa yalniz gok gurultusu gibi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

HKS vardı üzerinde sanki, ama çok arada kalmış yaw Karbon kanat var, xenon yok, TV sonradan takıldı abzürt abzürt özelliği vaR

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          HKS vardı üzerinde sanki, ama çok arada kalmış yaw Karbon kanat var, xenon yok, TV sonradan takıldı abzürt abzürt özelliği vaR
                          O bir sanat eseri metin abimiz serbest calisti onda suspansiyonda dahil olmak uzere full hks ydi arac
                          sigpic

Yorum Yap

Aslı jojo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95132466/detay arkadaslar bilen tanıyan var mıdır acaba degerli yorumlarınızı bekliyorum.
                            Araci tanimiyorum ama gormuslugum var. Gayet temiz gorunuyor ancak mekanik olarakta incelemek gerekir..

Yorum Yap

Fiyat ve km olarak hayet uygun bir arac peki superchip hakkimda ne dusunuyorsunuz pek saglikli olmadigini duymustum ve guvenilir expertiz yapacak bi yer tavsiye edebilirmisiniz?

Yorum Yap

superchips hakkinda genel kani olumsuz yonde.. Ecufast i oneririm, R53leri yazilimsizda gayet saglikli olarak guclendirebilirsiniz.

Expertiz icin Maslak Mini Auto yada AYN Auto ya ugrayabilirsiniz. Hatta bu iki servisten birine ugramadan araci almaya karar vermeyin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X