Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    jantlari favori jantlarimdan biri minide.. keske dodikleri de mat siyah olsaymis
    sahibi aracın farları bazen kendi kendine yanıyor ve yine kendi kendine arıza lambası yakıyor dedi sinyal kolu ile alakalıymıs değiştirdim diyor 2 bine ,hiç duymamıstım böyle bir sorun

Yorum Yap

O arac yüklü ve yüksek güçler alınmış diye duydum göstermeden almayın derim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı tutku tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        O arac yüklü ve yüksek güçler alınmış diye duydum göstermeden almayın derim
        Yüklü olmasında problem olacağını sanmam, nasıl kullanıldığı daha önemli.
        yoksa bizimkide yüklü hani

Ama feleğin sillesini yemiş gibi duruyor
        Yani bu alınacağına, ilanda Mustafa'nın sarı tavanlı siyah JCW Bodykitli aracı var.
        Hiç değilse Xenon falan var.
        Kullanım belli, eski sahipleri belli. Ben o araç ile ilgilenirdim
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Yani bu alınacağına, ilanda Mustafa'nın sarı tavanlı siyah JCW Bodykitli aracı var.
          arabann arka camında batı garaj sticerı var atatürk sanayideydi galiba bu yer ,nasıl ilgilenildi bilmem almaya karar verdiğimde bi a.y.n ye göstericem

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Bende onu tavsiye edecektim ama malum siteye girdim baktım önermeden once ilanı bulamadim dedim belki vazgeçmiştir veya satmıştır diye önerme yapmadım.Kesinlikle düşünülmesi gereken bir araç ki surekli tavsiyede bulunuyorum musty nin aracını.Arac ortada sahibi ortada kendilikle guzel bir araç

Sent from my iPhone using Tapatalk
            sigpic

Yorum Yap

Iyi gunler

Malum sitedeki 233644257 ilan nolu arac hakkinda bilgisi olan var mi arkadas ? Uzun zamandir ilanda ?

Yorum Yap

Fiyat düşük geldi bana,vardır birşeyi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
                2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Merhabalar,
                  Yakin bir arkadasim malum sitedeki 241230924 ilan nolu arac ile ilgileniyor. Arac hakkinda bilgisi olan var mi acaba? Tesekkurler.

Yorum Yap

Aslı YEKEN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Merhabalar,
                    Yakin bir arkadasim malum sitedeki 241230924 ilan nolu arac ile ilgileniyor. Arac hakkinda bilgisi olan var mi acaba? Tesekkurler.
                    Selam kardeşim ;

kazasız demiş bundan dolayı yüksek fiyat yazmış. Kısacası fiyat yüksek daha düşük olması gerekiyor. tşk.
                    sigpic
                    M.KEMAL ATATÜRK
                    İnstg/askin.batur
                    GALATASARAY

Yorum Yap

Arkadasa katiliyorum bana da fiyat yuksek geldi. Bundan 2 3 yil önce bu fiyata kazasiz R56 Cooper S aliniyordu. Ama şuan piyasa böyle artik, yapabilcek bisey yok.

Yorum Yap

245686597 ilandaki araç 8 ay önce 58 e sahibindendeydi 4 ay sahibinden de kaldı fiyatı bir indi bir çıktı ama satılamadı şuanki aracımı almadan önce niyetlenmiştim ama meonya onur abi vesilesiyle kayseriden kendi aracımı aldım. sonra bu aracı 53 e biri aldı 1 ay binip 63 e sahibindene koydu ondan da galerici alıp 63.750 ye yine satılığa çıkardı yani 8 aylık süre içinde araç 4. el değiştirdi bu aracın geçmişini bilen var mı? neden sürekli alınıp satılıyor ve dolar gibi fiyatı yükseliyor anlamış değilim
                        34 LA 6426

instagram.com/hakankyv

Yorum Yap

Nar gibi araba işte,pazardan alıyosun bi tane eve geliyosun 10 tane.

2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Aslı hhakankaya tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            245686597 ilandaki araç 8 ay önce 58 e sahibindendeydi 4 ay sahibinden de kaldı fiyatı bir indi bir çıktı ama satılamadı şuanki aracımı almadan önce niyetlenmiştim ama meonya onur abi vesilesiyle kayseriden kendi aracımı aldım. sonra bu aracı 53 e biri aldı 1 ay binip 63 e sahibindene koydu ondan da galerici alıp 63.750 ye yine satılığa çıkardı yani 8 aylık süre içinde araç 4. el değiştirdi bu aracın geçmişini bilen var mı? neden sürekli alınıp satılıyor ve dolar gibi fiyatı yükseliyor anlamış değilim
                            Aslı drcapaburro tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Nar gibi araba işte,pazardan alıyosun bi tane eve geliyosun 10 tane.

Aynen çok el değiştirdi ki zaten sen konuşmustun hakan aracın o zamanki sahibiyle şişlideydi sanırım o zaman araba.
                            sigpic

Yorum Yap

aynen abi bakmaya gittiğimde sürdüm de arabayı içi pek temiz değildi... vitrin güzel ama mekanik de bir şey mi var acaba?
                              34 LA 6426

instagram.com/hakankyv

Yorum Yap

Nar arkadaşımındı, takas edip büyük turbolu diğer aracı aldı.
                                Ne durumda bilmiyorum ama görseli güzel bir arabaydı
                                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X