Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bahçeşehirde sürekli görüyorum 45-50 yaşlarında bir adam kullanıyor.Galerici olabilir.Görseli gayet temiz ve güzel.Fakat detaylı bilgim yok
    Abicim senin araba daha once ilandaydi. Hic soyleyemedim ama alacaktim o arabayi ben. 1 2 gun bakamadim satilmis. Piyasada satilan araclar hic icime sinmiyorum suan

Yorum Yap

Aslı MiniMiniBirWorks tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Abicim senin araba daha once ilandaydi. Hic soyleyemedim ama alacaktim o arabayi ben. 1 2 gun bakamadim satilmis. Piyasada satilan araclar hic icime sinmiyorum suan
      Bizden birine gitmesini cok isterdim kısmet bu isler hayırlısı olsun

https://instagram.com/minicooperaksesuar/
      sigpic

Yorum Yap

Beyaz aracta yazilim vardi eskiden belki sanzimanda o yuzden bi sorun olmus olabilir, Ama arac guzel bi arac jcw gp kanat difuzor vs ekstra oldugunda iyi oluyor 😄

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı OGZ59 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Beyaz aracta yazilim vardi eskiden belki sanzimanda o yuzden bi sorun olmus olabilir, Ama arac guzel bi arac jcw gp kanat difuzor vs ekstra oldugunda iyi oluyor ��

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Fenerbahçe de çok gördüm. Her gördüğümde değişik birindeydi. Valeler bile gazladı bir ara
          Göztepe Platin galeride de ilandaydı bir dönem.
          Çok kastırma modifiye olmuş bence.
          O şanzımanı kırmakta ciddi başarıdır. Tebrikte edilmelidir
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

O zaman Allah islerini rastgetirsin. Dsg mi bu nasi ariza verdi tebrikler gercekten.

Yorum Yap

Tesekkurler

Yorum Yap

Merhaba dostlar
                http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...51153162/detay

Ilandaki arac 23 bin ve 6 bin tutarinda hasar kaydi var. 3 parca boya yazmis. Daha once kazali bi kac aracin bilgisi verilmisti . Bu aracla ilgili bilgisi olan varmi acaba ?

Yorum Yap

Herkese iyi pazarlar
                  234174128 nolu ilandaki arac hakkinda bilgisi olan var mi sanirim satan kisi aracin gp oldugundan haberi yok
                  Aracin boya ve degiseni yokmus ama 2 tane trameri var biri 9bin tllikti sanirim, bide sordugumda durup dururken airbag acmis koltuk degismis ilginc ilanlar konusuna koymalik aslinda

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bu gpyi gordum bayadir bakiyorum ama o kadar tramer oldugunu bilmiyordum.. fiyati fena degil ama
                    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      bu gpyi gordum bayadir bakiyorum ama o kadar tramer oldugunu bilmiyordum.. fiyati fena degil ama
                      Kesinlikle bu fiyata düşünülür bence de
                      sigpic

Yorum Yap

Fiyat cok iyi km de guzel tramer kaydini sms ile baktigimda bi tane 9bin kusurluk vardi bi tane de meblasiz vardi. Sag tarafta iki tane macun yamanvar resimlerde onlari sordugumda biz de boyle aldik bilmiyoruz dedi durup dururken airbag acmis birde surucu koltugu degismis dedi. Boya degisen yok buyuk ihtimal alttan bi darbe var diye dusundum ben de

Yorum Yap

Aslı efecansozer tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Fiyat cok iyi km de guzel tramer kaydini sms ile baktigimda bi tane 9bin kusurluk vardi bi tane de meblasiz vardi. Sag tarafta iki tane macun yamanvar resimlerde onlari sordugumda biz de boyle aldik bilmiyoruz dedi durup dururken airbag acmis birde surucu koltugu degismis dedi. Boya degisen yok buyuk ihtimal alttan bi darbe var diye dusundum ben de

Araştırmak da fayda var ama biraz mide bulandırıcı bisey çıkacakmış gibi hissediyorum
                          sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Araştırmak da fayda var ama biraz mide bulandırıcı bisey çıkacakmış gibi hissediyorum
                            Bana da oyle geliyor tam bi kapali kutu ve parcalar birlesince pek hos gozukmuyo tablo

Yorum Yap

Cadde tarafında çok görüyordum bunu. Tramerli arabaya 60 lar 100 ler isteniyor bence bakılmasında fayda var.
                              Şahsi düşüncem 45den fazla verilmemeli. (Şu haline) bakmadan söylüyorum tabi. Motor ve kondisyonu yerindeyse alınabilir. Ama ben GPden anladığını pek sanmıyorum satıcı kişinin..

Benim eski arabayı satan da inandı mesela şöyle kaçıyor böyle gidiyor falan diye Arabanın gp ile alakası kalmadı ama plaka inandırıyor demekki
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

beyler 2011 model 80 000 km mını one 1.6 manuel sıyah kazası yok bırkac parca boyalı ne kdr alayım bırı aradı satıyrmus dursun yaza bınerız tup takar
                                35 AJ 0050 R56 S
                                34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
                                35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X