Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Eski hali baya guzelmis.. ama bilmiyorum arabayi.
    Techte ilani vardi sanirim, passion ve tech uyelerine indirimde varmis bize zam yapicak heralde

hahahha bize indirim yapmıyorsa almam kanka Onu eski güzel günlerine kavuştururum da mantıklı mı sence 100k km'de 2007 2 parça boya var kaza yok diyor

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Alen abilerin eski araba eski hali mukemmeldi simdi biraz yorgun tabi
    ne diyosunuz kanka bişey diyin malı alak mı?
    34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
    34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

Aslı b.battal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      hortingen!

Aracın iki tane ilanı var. Bizden mi değil mi bilmiyorum ama eski sahibini aracın eski halini bilenler illa ki vardır. Bilgisi olan vardır umarım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71445358/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69112268/detay

Eski fotografları bunlar ;

Daha 2-3 gün önce alen abiyle bu arabanın muhabbetını yaptık.Yanılmıyorsam baldızının eski arabası.
      Sizinde dediğiniz gibi araba eskiden çok daha iyi durumdaydı.Gerek yaşı gerekse km si yorulmuşa benziyor biraz.
      Ama görseli yine de iş yapar.
      sigpic

Yorum Yap

Güzel arabadır bizdeyken problemsiz bir arabaydı ama simdi 100000 olmus baktırmak lazım.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Güzel arabadır bizdeyken problemsiz bir arabaydı ama simdi 100000 olmus baktırmak lazım.
          Anladım abi ayn'de baktırır ok derse alırız. Peki bu boyalar var mıydı acaba sizdeyken yoksa sonradan mı olmuştur?

Bir de genel olarak bakımı aksatılmamış bilinçli kullanılmış r56 motoru 100.000km'de sorun yaşatır mı acaba?
          km'lerle pek aram yoktur 10-15 bin km'de alırım 30'u görmeden satmış olurum çoğu zaman. Aslında km takıntılı olduğumdan biraz

Yorum Yap

Anladım abi ayn'de baktırır ok derse alırız. Peki bu boyalar var mıydı acaba sizdeyken yoksa sonradan mı olmuştur?

Bir de genel olarak bakımı aksatılmamış bilinçli kullanılmış r56 motoru 100.000km'de sorun yaşatır mı acaba?
            km'lerle pek aram yoktur 10-15 bin km'de alırım 30'u görmeden satmış olurum çoğu zaman. Aslında km takıntılı olduğumdan biraz
            bizdeyken boya yoktu sonradan arka sag boyandı o arabanın diye biliyorum. geri kalanı servis bakmalı

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Otomatik diil mi oo yahu ABBcigim?
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hayir manuel sekerim.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

İlk sahibi(2. De olabilir 0'ligindan emin degilim) Atesli Mini zamaninda MuDoTu nickli Mustafa diye bir arkadasindi, Can Özbek'in (guncel Mini'ci ) kuzeni. Sonra Alen abinin baldizina gecti pembe kaplanan arac buydu sanirim baska R56 alip onu kaplamadilarsa.

MuDoTu'daykenki zamanlara ait bu fotograflar, el ustunde tutulur gibi bir hali vardi.. Askerlik sebebiyle satmisti araci.. Alen abilerdeyken de iyi bakildi sakin kullanildi benim bildigim..

Benim bildigim Gecmisi temiz yani brocum, su anki sahibini arastirmak gerek

Yorum Yap

Manuel canım Alen abi'nin dediği gibi.

Aslı Tarik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    İlk sahibi(2. De olabilir 0'ligindan emin degilim) Atesli Mini zamaninda MuDoTu nickli Mustafa diye bir arkadasindi, Can Özbek'in (guncel Mini'ci ) kuzeni. Sonra Alen abinin baldizina gecti pembe kaplanan arac buydu sanirim baska R56 alip onu kaplamadilarsa.

MuDoTu'daykenki zamanlara ait bu fotograflar, el ustunde tutulur gibi bir hali vardi.. Askerlik sebebiyle satmisti araci.. Alen abilerdeyken de iyi bakildi sakin kullanildi benim bildigim..

Benim bildigim Gecmisi temiz yani brocum, su anki sahibini arastirmak gerek
                    Aynen kanka mudotu'nun deviantart hesabından buldum fotografları zaten . Şuan ki sahibi de çok uzun binmemiş sanırım dert değil baktırılır da ne bileyim acaba mantıklı mı 100k+ km'ler bir r56 için tavan yok falan muallaktayım açıkcası.

Yorum Yap

Manuel canım Alen abi'nin dediği gibi.

Aynen kanka mudotu'nun deviantart hesabından buldum fotografları zaten . Şuan ki sahibi de çok uzun binmemiş sanırım dert değil baktırılır da ne bileyim acaba mantıklı mı 100k+ km'ler bir r56 için tavan yok falan muallaktayım açıkcası.
                      O arabayı satarken en cok shift light ı sokmedigim icin pisman olmustum

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Satmaya alicaksan alma kardesim.
                        Ama biniceksen guzel araba. Bu kmler dusunuyorsan, birtane mavi var satilik recarolu vs. Dolu bi araba km bu civarlarda.. boya yokda diyor. Bence onu al hic deilse aksesuar acisindan sıkılmazsin..
                        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Ama biniceksen guzel araba. Bu kmler dusunuyorsan, birtane mavi var satilik recarolu vs. Dolu bi araba km bu civarlarda.. boya yokda diyor. Bence onu al hic deilse aksesuar acisindan sıkılmazsin..
                          O araca ben baktiydim goruntu var gerisi yok (118k da olani diyorsan) O koltuklar icin o araca o kadar para verilmez...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
                          [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

Yok yahu bineceğim de body kitli kw v2'li tavanlı ıvır zıvırlı 20binde LCI arabamı verdim 2 parca degisen var diye 60 bin tl'ye şimdi o yüzden düşünüyorum piyasa çok bozdu çok

Aslı daywax tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            O araca ben baktiydim goruntu var gerisi yok (118k da olani diyorsan) O koltuklar icin o araca o kadar para verilmez...

yalnız bidaha baktım da o koltuklarda da yaşarım bee kardeşim D

Yorum Yap

Tek sikinti satan arkadas 4. Ya da 5. Sahibi oldugunu gecenlerde ogrendi

Yorum Yap

yalnız bidaha baktım da o koltuklarda da yaşarım bee kardeşim D
                                ahahaha . Gorselligi iyi de konfor acisindan cok sikinti

[FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X