Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Üyelerimizin meslekleri.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hehe, dinliyorum

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Yorum Yap

Bende Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletme mezunuyum (2012 Şubat) Daha önce bir kaç 5 yıldızlı otelde ön büroda staj yaptım, şuan Ets Tur Genel Müdürlük bünyesinde; alternatif satış kanalları dahilinde satış temsilcisi olarak çalışıyorum.

Tapatalk 2 ile HTC One X cihazımdan gönderildi

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bende Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletme mezunuyum (2012 Şubat) Daha önce bir kaç 5 yıldızlı otelde ön büroda staj yaptım, şuan Ets Tur Genel Müdürlük bünyesinde; alternatif satış kanalları dahilinde satış temsilcisi olarak çalışıyorum.

Gareni tanirsin o zaman ?
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Gareni tanirsin o zaman ?
          Yok aslında pek kimseyi tanımıyorum, açıkçası iş yerinde kendi ofisim haricinde ismini bile bilmiyorum kimsenin hangi departmanda kendisi? Bu arada bizim şirkette de bi tane daha simsiyah one var sanırım 2004, bir tane de Cooper Cabrio var kırmızı

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Yok aslında pek kimseyi tanımıyorum, açıkçası iş yerinde kendi ofisim haricinde ismini bile bilmiyorum kimsenin hangi departmanda kendisi? Bu arada bizim şirkette de bi tane daha simsiyah one var sanırım 2004, bir tane de Cooper Cabrio var kırmızı

Departmanını bilmiyorum
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

ets tur iyidir
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Tercih ederseniz tatil konusunda yardımcı olmaya çalışırım

Yorum Yap

forumda baya turizmci var meslektaş cok ne guzel
                  hakan pekel ıle aynı bolumdemısınız?

Yorum Yap

Aslı h.ata tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    forumda baya turizmci var meslektaş cok ne guzel
                    hakan pekel ıle aynı bolumdemısınız?
                    Yok değiliz ben yurt içi satış yapıyorum. Hakan bey yanılmıyorsam yurt dışı operasyon şefi olarak görev yapıyor.

Evet gerçekten turizm ile uğraşan çok kişi var bu anlamda da güzel bir ortam olacak bizim için

En son düzenleyen c.A.n; 23-07-12, 17:40.

Yorum Yap

Ben de moda fotografcılıgı yapıyorum, henuz kendi mini'min fotograflarını bile cekmedim o yuzden lutfen benim mini'min fotolarını cek diye mesajlar atmayınız )

Yorum Yap

Sistem yöneticiliği yapıyorum ama bilgisayarlardan anlamadığım yalanını hep söylerim

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Ben de moda fotografcılıgı yapıyorum, henuz kendi mini'min fotograflarını bile cekmedim o yuzden lutfen benim mini'min fotolarını cek diye mesajlar atmayınız )
                          ozaaan kurtulusun yok

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bende bir firmada İthalatlardan ve Arac Yazılımlarından sorumluyum.

Bu işin, İtalya, Almanya ve Belçıkada egitimlerini aldım. Dışarı kesinlikle yazılım satmıyorum ve sadece kendi adımız altında ilerliyorum, yazılım yapıyorum Maha Marka 4 çeker Dyno falanda var, baya rahatım yani

Wald International, M7 Tuning, Irmscher, Quicksilver Exhaust'un Distributoru HRE Wheels'in bayisi ve yakında DUELL AG'nin distribütorlugunu almayı dusunuyoruz.

Firma aslında çok daha kollektif ancak daha fazla detay reklama giricek ondan yazmıyorum.

Haktan'ın Onurcanın Zorbey'in veyahutta diger tanıyanların eklemek istedikleri varsa kabul ederim
                            [CENTER]| www.ka-style.com |[/CENTER]

Yorum Yap

Aslı Serencebey tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Bende bir firmada İthalatlardan ve Arac Yazılımlarından sorumluyum.

Bu işin, İtalya, Almanya ve Belçıkada egitimlerini aldım. Dışarı kesinlikle yazılım satmıyorum ve sadece kendi adımız altında ilerliyorum, yazılım yapıyorum Maha Marka 4 çeker Dyno falanda var, baya rahatım yani

Wald International, M7 Tuning, Irmscher, Quicksilver Exhaust'un Distributoru HRE Wheels'in bayisi ve yakında DUELL AG'nin distribütorlugunu almayı dusunuyoruz.

Firma aslında çok daha kollektif ancak daha fazla detay reklama giricek ondan yazmıyorum.

Haktan'ın Onurcanın Zorbey'in veyahutta diger tanıyanların eklemek istedikleri varsa kabul ederim
                              DUELL AG mi? 😍😍😍😍 yanlis okumadim dimiii? 😳😱😳😱😭😭

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                ozaaan kurtulusun yok

Bur firsat bulsam benim arabanin inanilmaz fotolarini cekicem ama cok yogun bu aralar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X