Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Üyelerimizin meslekleri.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı faith tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Ooo ne çok denizcimiz varmış burda.
    Ben aslen endüstri mühendisi olmakla birlikte tuzlaya gemi inşa sektörüne çakılıp kalmışlardanım. RMK Marine tersanesinde Sözleşme Yöneticisi olarak çalışıyorum.

Fatih Şahan
    35 FF 198
    Aslında bide kaptanımız var ama uzaklarda o simdi, 6 ay kaybolur ortadan o

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Aslında bide kaptanımız var ama uzaklarda o simdi, 6 ay kaybolur ortadan o
      Şemsettin kaptandan bahsediyosun sanırım oda bizim firmada ama tanışmak kısmet olmadı daha
      sigpic

ANIL AYDIN

34ANL09
      34ANL60

Yorum Yap

Ooo ne çok denizcimiz varmış burda.
        Ben aslen endüstri mühendisi olmakla birlikte tuzlaya gemi inşa sektörüne çakılıp kalmışlardanım. RMK Marine tersanesinde Sözleşme Yöneticisi olarak çalışıyorum.

Fatih Şahan
        35 FF 198
        Elektrik konusunda bizim müşterimiz RMK Marine, bir kaç hafta önce ziyaret etmiştik daha

Yorum Yap

Aslı ANL09 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Şemsettin kaptandan bahsediyosun sanırım oda bizim firmada ama tanışmak kısmet olmadı daha
          aaa evet, o da eski minici simdi ise efsane bir Evo'su var cok iyi cocuktur

Yorum Yap

aaa evet, o da eski minici simdi ise efsane bir Evo'su var cok iyi cocuktur
            Evet haberim var beyaz evosu var illaki bi gün denk geliriz aynı gemide
            sigpic

ANIL AYDIN

34ANL09
            34ANL60

Yorum Yap

Evet haberim var beyaz evosu var illaki bi gün denk geliriz aynı gemide
              zaten Turkiye'de oldugunda butun organizasyonlara gelir o. illa ki tanısırsınız

Yorum Yap

zaten Turkiye'de oldugunda butun organizasyonlara gelir o. illa ki tanısırsınız
                Normalde benim inmeme yakın bizim gemiye gelicekti ama evraklarında bi sorun çıktı onun yerine başkası geldi tanışamadık
                sigpic

ANIL AYDIN

34ANL09
                34ANL60

Yorum Yap

Normalde benim inmeme yakın bizim gemiye gelicekti ama evraklarında bi sorun çıktı onun yerine başkası geldi tanışamadık
                  kısmet, calısırsınız umarım. cok iyi cocuktur cidden

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Elektrik konusunda bizim müşterimiz RMK Marine, bir kaç hafta önce ziyaret etmiştik daha
                    C.a.n birdaha geldiğinde mutlaka bekliyorum bana da uğra tanışalim. Hangi firma sizinki?

Fatih Şahan
                    35 FF 198

Yorum Yap

bayadır kayıp Shemsy, arada sırada Face'den GTR resimleri paylaşıyor yaşadığını anlıyoruz

evoyu sattı bu arada..
                      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        bayadır kayıp Shemsy, arada sırada Face'den GTR resimleri paylaşıyor yaşadığını anlıyoruz

evoyu sattı bu arada..
                        Sattımı sonunda, en son cabrio e36 m3 falan alıcam diyodu, cılgın adam ya bakalım napıcak

Yorum Yap

C.a.n birdaha geldiğinde mutlaka bekliyorum bana da uğra tanışalim. Hangi firma sizinki?

Fatih Şahan
                          35 FF 198
                          Fırsat olursa mutlaka uğrarım, RMK ile ilgilenen başka bir arkadaş var şuan onunda adı Fatih Aksa Elektrik firma.

Yorum Yap

Mimarım iç dış her türlü halı kilim travel ltd şti

Yorum Yap

Aslı HLK tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Mimarım iç dış her türlü halı kilim travel ltd şti
                              haha Benim bir iç mimara ihtiyacım olabilir yakın zamanda, apartman'ın yıkılıp yeniden yapılma ihtimali var, yıkmazlarsa evi bir elden gecirmeyi dusunuyorum belki yardım isterim.

Yorum Yap

haha Benim bir iç mimara ihtiyacım olabilir yakın zamanda, apartman'ın yıkılıp yeniden yapılma ihtimali var, yıkmazlarsa evi bir elden gecirmeyi dusunuyorum belki yardım isterim.
                                Profesyonel ekibimiz ve yılların tecrubesi ile her tür tadilat onarım baştan yaratma projelerinize destek veririz :P
                                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X