Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Üyelerimizin meslekleri.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

seramik ve vitrifiye üretimi yapan bir şirkette yöneticiyim. (Reklam olmasın diye marka yazmıyorum ) Her türlü ihtiyaçlarınız için yardımcı olunur..
    1) R59 Cooper S '13
    2) R60 LCI Cooper S '14
    3) R50 Cooper '04

Yorum Yap

Metro Cash&Carry'de satış müdürü olarak çalışmaktayım.

Yorum Yap

Işık üniversitesin'de öğrenciyim

Yorum Yap

Özyeğin üniversitesinde öğrenciyim, onun haricinde elimden geldiği kadar para kazanmak için alternatif yollar bulmaya çalışıyorum okurken yapabilceğime inandığım işleriniz olursa uğraşmaktan zevk alırım

Egemen ÖZBEYLER

Yorum Yap

aslında 2 tane uni mezunuyum 2 yıllık ege unıvesıtesı 4 yıllıkta acık ogretım ama ızmır cankayada kredı kartı taksıtlendırme yada kredı kartından para verme ısı yapıyprum eskı ısımle tefecılık ama kesınlıkle para verme ısıne gırmıyorum ornek vermek gerekırse genellıkle galerıcıler ve buyuk ısletme sahıplerıyle calısıyrm ornegın kartında 10 000 tl lımıt oln arkadas gelıyr kartını cekıyr bankaya 9 taksıtte oduyor bendende parasını nakıt olarak alıyr yad 10 000 borcunu ben oduyrm borcunu taksıtlendırıyrz mesel bugun arkadasm geldı 7000 aldı 106 gtı turbolucakmıs taksıtle ızmır ıcı yada ızmır dısı olsun her turlu sorunda yardımcı olurum
            35 AJ 0050 R56 S
            34 HDT 61 R53 CABRİO JCW
            35 ALM 13 R53 COOPER S

Yorum Yap

Merhaba , bende tekırdagda bır özel gumruk musavır sırketınde ıhracat departmanındayım.
              ayrıca tekrıdag/Çerkezköy de oto yıkama sektörü uzerıne ıs yerım var.

Yorum Yap

Bende iç mimar ve mobiya tasarımcısıyım

Yorum Yap

Aslı erenhicusenmez tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  İsim yabancı gelmedi derken bir dönem aynı pozisyonda farklı bölgelerde çalışmışız. İstanbul Tuzla'da Frito-Lay Geleneksel Kanal Satış Şefi olarak çalışıyorum şu an ben de.

Yorum Yap

Demircioğlu Group satış departmanı, ağır vasıta otobüs tır gibi araçların süspansiyon sistemlerinde bulunan metallerinin üretimini ve satışını yapıyorum. Şuanlık aynı sistemden minimda de mevcut küçük araçlar içinde uyarlana bilir metallerde mevcut, fakat her ne kadar güzel dursada küçük taşıtlarda fabrika çıkışı olmadığı sürece sağlıklı olmuyor.

Yorum Yap

Aslı Berkaslav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Demircioğlu Group satış departmanı, ağır vasıta otobüs tır gibi araçların süspansiyon sistemlerinde bulunan metallerinin üretimini ve satışını yapıyorum. Şuanlık aynı sistemden minimda de mevcut küçük araçlar içinde uyarlana bilir metallerde mevcut, fakat her ne kadar güzel dursada küçük taşıtlarda fabrika çıkışı olmadığı sürece sağlıklı olmuyor.
                      hosgeldiniz, rica etsek kendinizi ve aracinizi, uyelerimiz ve mctr garaj bolumunde tanitir misiniz
                      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Matbaacıyım uzuncası; yazıyı kağıtla buluşturup okuncak, hatıra olacak haline gitiriyorum.

Yorum Yap

Aslı erenhicusenmez tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          alkol yasağı kötü oldu müdürüm. Yılbaşı sepeti bakıcaz nette yok geçen yıl da böyle olmuştu market market dolaşıp sepet mi karşılaştıralım...

Yorum Yap

İzmir'de sigorta acenteliği ile uğraşıyorum

Yorum Yap

BORLA Perf ınd , Tubi Style İtaly , DEVİL S.A.S , Capristo Germany gibi markaların Türkiye Distribütörüyüm...

Yorum Yap

Selamlar ;

Mimarım. (Genel soru İç Mimar'mı Dış Mimar'mı )

Proje-Konsept-İnşaat (kaba ve ince işler) Danışmanlığı ve Kurumsal mağazaların mobilya, konsept gelişimindeki şartnamelerinin kontrollerini hazırlıyor bununla beraber gerekli imalat kontrollerini yapıyoruz.

Yakın zamanda 4.750 m2 kapalı alanda tabela, totem, dijital baskı, (Dijital baskı; cam, mdflam, bez, duvar kağıdı, bakır saç, alüminyum levha... vb.) Pleksi üretimi, Atm Kabinleri , Grafik Tasarım vs. gibi ürünlerin imal edildiği ve tasarlandığı bir firma ile partner olarak iş ortaklığı yapmaya başlayacağız.

Şimdilik böyle

Mini Günler
                                En son düzenleyen Güvenç; 31-12-14, 10:27.
                                sigpic
                                R60 Countryman D / 34 BF 9050
                                R56 Cooper'S / 34 GVC 76

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X