Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Üyelerimizin meslekleri.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı 997TT tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Yatırım sırketınde yonetıcı....
    Menkul gayrimenkul?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sigpic

Yorum Yap

Thy de kabin meuru

Yorum Yap

Aslı murocan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Thy de kabin meuru
        Deniz & Yusuf Bagriacik ciftide THYden spice orange bir Cooperlari var. simdi terfi aldilar sef oldular sanirim.. belki tanisiosunuzdur

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı Talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Menkul gayrimenkul?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
          Enerjı ve Tarım sektorunde...

Yorum Yap

Serhat Mobilya'da Mimar

Yorum Yap

Ben makina mühendisiyim ve deniz iskeleleri yapan bir firmada görevliyim. Ayrica Bosch-Siemens-Profilo firmalarinin klima montaj ekipmanlarini üretiyoruz. İskele ihtiyaciniz olacagini sanmam ama klima ile ilgili her turlu konuda yardimci olabilirim.
              07 EMN 99 - BLAZING RED '13 COUNTRYMAN S ALL4 - PRESENT
              07 FGF 46 - ROYAL GREY '11 COUNTRYMAN S ALL4 - SOLD

DONANIM:
              19'' R134 JCW WHEELS - 225/40 R19 MICHELIN PILOT SUPER SPORT - MILLTEK CAT-BACK+DOWN PIPE - PIPECROSS FOAM FILTER - PACEMAN JCW FRONT LIP - POWERSHOP ECU REMAP - JCW PLUGS
              FORGE RECIRCULATION VALVE - BLACK RACING STRIPES - LED SIGNALS - LED DRL'S - LED INTERIOR LIGHTS ...

www.seyahatgunlugum.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı oktayolcen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Ben makina mühendisiyim ve deniz iskeleleri yapan bir firmada görevliyim. Ayrica Bosch-Siemens-Profilo firmalarinin klima montaj ekipmanlarini üretiyoruz. İskele ihtiyaciniz olacagini sanmam ama klima ile ilgili her turlu konuda yardimci olabilirim.
                Ben şehirden kaçmayı planlıyorum denize kıyısı olan terkedilmiş biyer bulursam ufak bi iskele yaparız artık
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Ben şehirden kaçmayı planlıyorum denize kıyısı olan terkedilmiş biyer bulursam ufak bi iskele yaparız artık
                  Baskann temmuzdan sonra yerlsiyorm antalya ya gel sende

34 BE 1968

Yorum Yap

Aslı oktayolcen tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Oktay hangi firma? Ben tersanede çalışıyorum

Fatih Şahan
                    35 FF 198

Yorum Yap

Protek firmamın adı. Yaklaşık 30 senelik bir firma ancak büyük liman işlerine nazaran, turistik tesislerin güneşlenme iskelelerini yapıyoruz. 200'ün üzerinde iskele yapmışız ve sahilde gördüklerinin çoğu bizim imalatımız.
                      07 EMN 99 - BLAZING RED '13 COUNTRYMAN S ALL4 - PRESENT
                      07 FGF 46 - ROYAL GREY '11 COUNTRYMAN S ALL4 - SOLD

DONANIM:
                      19'' R134 JCW WHEELS - 225/40 R19 MICHELIN PILOT SUPER SPORT - MILLTEK CAT-BACK+DOWN PIPE - PIPECROSS FOAM FILTER - PACEMAN JCW FRONT LIP - POWERSHOP ECU REMAP - JCW PLUGS
                      FORGE RECIRCULATION VALVE - BLACK RACING STRIPES - LED SIGNALS - LED DRL'S - LED INTERIOR LIGHTS ...

www.seyahatgunlugum.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı Tarik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Yarın itibariyle Pepsico'da Satış Şefiyim, anadolu yakasinda Sancaktepe DC merkezli olarak her turlu Doritos, Ruffles, Lays, Çerezza, Rocco tedariginde yaninizdayiz
                        Yeni gördüm tarık hayırlı uğurlu olsun..
                        16CPR31 R53 Electric Blue

Yorum Yap

Ing-It yeminli tercuman, trafo radyatoru-kazani-nuvesi yapan ozel bir firmada ihracat sorumlusu, ayakkabi ve aksesuar tasarimcisi, Reiki Master ve Kristal Terapist, Harvard Extension School'da ogrenci.. Yazarken yoruldum Bu konularda yardima ve destege ihtiyaci olan olursa iletisim kurabilir

Yorum Yap

Aslı melina tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Ing-It yeminli tercuman, trafo radyatoru-kazani-nuvesi yapan ozel bir firmada ihracat sorumlusu, ayakkabi ve aksesuar tasarimcisi, Reiki Master ve Kristal Terapist, Harvard Extension School'da ogrenci.. Yazarken yoruldum Bu konularda yardima ve destege ihtiyaci olan olursa iletisim kurabilir
                            Okurkende ben yoruldum
                            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı melina tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              wow. sırf yazmak değil bunlara yetişmekde baya yorucudur
                              [FONT=Arial Black]IS IT LOVE?[/FONT]

Yorum Yap

Avukatım. boş zamanlarımda da genelde mesai ye kalıyorum
                                [FONT=Arial Black]IS IT LOVE?[/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X