Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Manuel mi Otomatik mi ??

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• mizme
    yanıtladı
    Cem seninki 2011 benimki 2008 hastalik 2008 de

Ama aracininda hakkini vermiyorsun diye dusunmeden edemiyorum

mizme

Bir yorum yaz:

• Kullanıcısının Avatarı
    Misafir cevap verdi
    abi arabada sıkıntı yok ozmn sıkıntı sendeymiş 18 binde 3 volanmı değişir benim arabam 40 bine geldi daha maşallah ne volanda sıkıntı var debriyaj da kosifler kız gibi daha çok yolu var dedi debriyajla volan için demekki kullanıma çok bağlı

Aslı mizme tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    2008 yilinda mini cooper s aldim sifir ve duz vitesti 18 bin km de sattim 3 kere volant ve debriyaj degistirdim

O donemde otm kullandim zevk verdi duzden cektigim sorundan asla mini almak istemedim

Aldim simdilik otm one ama hedefim yeni kasa f56 jcw otm yada all4 countryman s

mizme

Bir yorum yaz:

• MTK
    yanıtladı
    düz vites otomatık sıkıntı ...

Bir yorum yaz:

• cemeskiyurt
    yanıtladı
    Wallahi abi2 seneye yakındır kullanıyorum sıkıştırdığım zamanlar da oldu ki son 3 aydır SB ile kullanıyorum allaha şükür daha bir sıkıntı olmadı olmasında

Bir yorum yaz:

• WISHMAN
    yanıtladı
    Levent guzel yazmis.
    Ben hobi araci olarak manuel derim. Ama tabiikide gunluk kullanim aracim otomatik olacak.
    Wishman

Bir yorum yaz:

• cemeskiyurt
    yanıtladı
    Dopplebilmemne derken

Bir yorum yaz:

• DoDo
    yanıtladı
    R56'nın otomatiği bir dsg veya yeni geliştirlen çift kavramalı şanzımanlar gibi değil bu yüzden zevkli sayılmaz ama araçlara bakınca R56'da otomatik çok baskın, 184'lük motorla daha bir kullanılabilir olmuş ancak, R53'ün getrag şanzımanından sonra otomatik insanı arabadan soğutuyor, oyüzden oyum manuelden yana

Bir yorum yaz:

• mizme
    yanıtladı
    2008 yilinda mini cooper s aldim sifir ve duz vitesti 18 bin km de sattim 3 kere volant ve debriyaj degistirdim

O donemde otm kullandim zevk verdi duzden cektigim sorundan asla mini almak istemedim

Aldim simdilik otm one ama hedefim yeni kasa f56 jcw otm yada all4 countryman s

mizme

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    İstanbulda en iyi çözüm iki tekerlek.
    bence pervaneli sistemler daha basarili olabilir. ornegin: Helikopter

Bir yorum yaz:

• GOKHAN
    yanıtladı
    İstanbulda en iyi çözüm iki tekerlek.

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    Bence Istanbul icin en iyisi Porsche[FONT=arial] Doppelkupplung [/FONT]

Bir yorum yaz:

• cemeskiyurt
    yanıtladı
    İstanbulda Cumartesi Akşamı bir avrupa-anadolu yapında görün otomatik mi manuel mi

Bir yorum yaz:

• C@N
    yanıtladı
    istanbul şartlarında kesinlikle otomatik ama izmir de manuel in keyfi bir başka...

Bir yorum yaz:

• cemeskiyurt
    yanıtladı
    Onun için Otomatik İstanbul İçin Cennet

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Istanbul'da araba kullanmak kadar sacma birsey yokki ise gidip gelirken?
    Biliyorsunuz eski MINI'm Istanbul'da yasadigim 1 senelik donemde sadece 3 kere trafige cikti. Birinde rica minnet Bahcesehir'e gittim digerinde dugune digeride keyfi.
    Suan her geldigimde arkadasimin DSG'li Ibiza'sini kullaniyorum. MCS'den JCW'ye odedigim farkla o araba alinabiliyor. Istanbul'da yasasam MINI'ye falan binmem ne yalan soyliyim

Bir yorum yaz:

• HAKTAN
    yanıtladı
    Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Haktan Sen İstanbulda bir MINI manuel i kullanda gör ne overboost ne basşak bişi arıyor gözün )

ŞEhir için kesinlikle otomatik ki yeni şanzumanlarda baya keyifli
    Istanbul'da araba kullanmak kadar sacma birsey yokki ise gidip gelirken?
    Biliyorsunuz eski MINI'm Istanbul'da yasadigim 1 senelik donemde sadece 3 kere trafige cikti. Birinde rica minnet Bahcesehir'e gittim digerinde dugune digeride keyfi.
    Suan her geldigimde arkadasimin DSG'li Ibiza'sini kullaniyorum. MCS'den JCW'ye odedigim farkla o araba alinabiliyor. Istanbul'da yasasam MINI'ye falan binmem ne yalan soyliyim

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X