Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Minisini alçantanlar?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bıraz sakınleşelim arkadaşlar bılgı paylaşıyoruz altı ustu kırmayalım bırbırımızı

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      bıraz sakınleşelim arkadaşlar bılgı paylaşıyoruz altı ustu kırmayalım bırbırımızı
      Yok canım herkes sakin tabii ki herkes kendindeki bilgiyi paylasacak burada yoksa bizim amacımız kalp kırmak vs degil amac araclarımızı en guvenli ve optimum yol tutusa getirmek sonucta bir cogumuz pist gunlerine katılıyor ve yaptıgımız sertlik ve yukseklik ve tekerlek acılarını birbirimizle paylasıyoruz. Kimsenin kırılmasını gerektirecek bir durum da yok zaten hatta Onurcan Ap leri taktıgı zaman cok hosuma gitmisti seneler önce ama coilları taktıktan sonra araba zamk gibi yapıstı yere 240 250 ile sanki 100 le gidermis gibi aracın hakimiyeti pilotda oluyordu (burada pilot Onurcan oluyor pilot derken her anlamda pilot :P) Sonuc itibari ile yesilR53 kardeşimiz görsel olarak bahsederken biz daha cok pist normları ile ilgili konusuyorduk bu yuzden herkes fikrini soyledi Bol MINIli gunler dilerim Red Bull Xfighters a gidecek olan var mı halka acık hale getirmisler
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Herkezin fikirlerine saygı duyalım .Fikirler sizce yanlış veya doğru bulmasak bile karşı tarafı rencide etmeden fikirler paylaşalım.Bu forum hepimizin birbirimizi kırmayalım SADECE Bilgi Paylaşalım .

Yorum Yap

Sosyal mesaja HAYIR !

abi insanlar yorumlarını yazıyor karşıt olur olmaz, da kimsenin gerildiği falan yok nerden çıkartıyorzunuzzz acep ?
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Buydu demek istedigim agzini opiim grkemim
            Tovbe de ))

Yorum Yap

Herkesin ki bir deneyim ama benim r53 icin bakimlarndahil harcadigim en buyuk para cok sukur coiloverla sinirli kaldi . Son kurusuna kadar hak eden uygulamalrdan biri. Alirsaniz satmak istemeyeceksiniz.

Yorum Yap

Offtopic olmamak/yapmamak icin konunun sonuna kadar bekledim. Hepiniz degerli bilgiler paylastiniz ama hic biriniz Erdem'e 'Yesil R53' ilk bulusmada etleri sen seciyon arkadas demedi.. Hep diyorum gonulluye ihtiyacimiz var.

P.S : Mangal Partisini sabirsizlikla bekliyoruz, tanismayanlar tanisip kaynasacak. Top oynucaz, ip atlicaz, et pisirecez!!!

O gunden sonra bizim icin 'O gun 'Mini'ciler $endi, O gun dev gibi bir dana yendi' denecek....

Wishdogrudememismiyimdimiman
                En son düzenleyen WISHMAN; 16-06-12, 03:36.

Yorum Yap

Offtopic moftopic sen yazincs dunyayi unutuyorum Wishmanim sen ne zaman İstanbula gelmek icin uygun olacaksin?
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Offtopic moftopic sen yazincs dunyayi unutuyorum Wishmanim sen ne zaman İstanbula gelmek icin uygun olacaksin?
                    Temmuz-Agustos her zaman, ben isi gucu olmayan, bos zamani cok, sevimsiz, uyumsuz, ihtiyar, bilgisayar karsisinda kendisini kral zanneden, 82 kg'lik vucudum ile kendisini 'Jonny Deep' olarak gostermeye calisan, her seye salata bir adamim

P.S: Tek istegim gelmeye degecek birsey olsun. Ben herzaman hazirim. Bulusma bahane, Giovanni'yi kullanmak sahane...

Wishdokturbeylerbeyibanayaradiman

Yorum Yap

gel gel sen bi gel hele

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Tovbe de ))
                        Tövbe kardeşim, lafı yanlış anlamayalım lütfen
                        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Arabamda H&R coilover megan racing ayarli rot kollari HR sway bar omp kule gergisi ve kule teavers gergisi mevcut

Eski arabamda travers gergisi ayarli rot kolu ve HR coil yerine HR yayim vardi eski aracim R53 2005 modeldi buda 2006 ayni sase model aradaki farki size anlatamam kendim kopartmak istersem anca kopuyo ki zaten normal sartlarda koptugu anlar cok limit yinede efsane bi yol tutusu var tek eksigim arka kule gergisi ileride X brace bi ihtimal dusunuleblir

Namda presletmek goruntu icin iyi olabilir ama surus keyfini oldrucegine eminim ve dengesiz kopuslar yasayacagnizdan eminim normal kullanmda anca kulelere zarar verir arabayi dokersiniz anlik kopmalarda degisik reaksyonlar verir araciniz buda bazen kacinlmaz sonlari getirir

Abi anlmadim bi anda kopmicak yerde altimdan cikti diye hayflanilir fakat herkezin kendi karari herkeze kazasiz keyifli surusler

Yorum Yap

Ve en onemli detay lastik .. Dunya malzeme alin takin ayarlatin ilk ve son temasiniz yeterince kuvvetli degilse emekler bosa gider . Ozellikle sertlesen tepkileri netlesen aracta lastik faktoru cok daha on plana cikar

Yorum Yap

Giovanni'de on kule gergisi, arka kule gergisi (koltuk diklestirici), 16 mm sway bar (kirmizi havali cubuk), hatta onde (ismi neydi Luai biliyor) yan bilmemne cubuklari gergisi var.
                              Hala 'kopartamadim' gitti. Virajlari 'Polis Akademisindeki' cukulata renkli bagyan polis gibi 'cigliklarla' donuveriyorum.....

P.S: Yazik degil mi Giovanni'ye. Istemezmiki normal bir sahibi olsun.

Wishwishman

Yorum Yap

Abi bu kopartma dediklerini kaç KM hızda deniyorsun

Giovanni nin en yüksek süretini gökhan arslan Yaptı diye biliyordum ama :

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Giovanni'de on kule gergisi, arka kule gergisi (koltuk diklestirici), 16 mm sway bar (kirmizi havali cubuk), hatta onde (ismi neydi Luai biliyor) yan bilmemne cubuklari gergisi var.
                                Hala 'kopartamadim' gitti. Virajlari 'Polis Akademisindeki' cukulata renkli bagyan polis gibi 'cigliklarla' donuveriyorum.....

P.S: Yazik degil mi Giovanni'ye. Istemezmiki normal bir sahibi olsun.

Wishwishman

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X