Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

RunFlat mi yoksa Normal Lastik mi ??

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı cem meric tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Hahaha güzel fikir 500 tl 205 45 17
    300 tl 215 45 17

200 tl fark var değer
    toplamda 800 tabi öyle hesaplayınca daha bi fena odeğilde ben o para yerine bisiklet mi alsam diyorum
    \______
    /__|___\___
    [(O)_____(O)\

Yorum Yap

800 e motor var haha

Yorum Yap

800e replika jant var ya eski lastikleri takarsiniz keyfine degistirirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk
        doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
        2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
        3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
        4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
        5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
        6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
        7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
        8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Ben bu işi çözücem kafaya koydum

Yorum Yap

Evet çözücem demişim kalmış

Daha önce 215 45 17 geçtiğimiz haftalarda denedik fakat tam turda sorun oluyor ve sürtüyor davlumbaz içine tam tur çevirmiyorsanız (böyle birşey yok) ve araca sadece 2 kişi biniyorsanız sorun yok,

Ben bu şekilde memnun olmadığım için orjinal ölçüyü aldım.
            Bugün daha yeni sipariş verebildim.

Aklımda olan ama piyasada bilinirligi az bir marka tercih ettim.

205 45 17 Cooper Zeon cs sport,
            210 tl verdim tanesine taksitli olarak.

Pazartesi günü elimde olacak inş.

Yorumları yazicam kullandıkça ama memnun kalacağımı düşünüyorum 1 aydır lastik araştırmaktan gına geldi 😂

Yorum Yap

Orjinal olcude almakla dogru bir karar verdiniz bence.. Lastik performansi hakkindaki izlenimleri bekliyorum

doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
              2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
              3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
              4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
              5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
              6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
              7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
              8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Michelin 440 tl uzun ömürlü deniliyor ,
                Bu 210 tl abd de 100.000 garantili 😁

Varsin az gitsin dursun tutsun benim için yeterli, yol sesi konusunda da olumlu referans var.

Pazartesi takılacak cuma İzmir, Bodrum yapıcam uzun yolda bol bol dener yazarım

Yorum Yap

Valla bende Petlas aldım,tanesi 195 TL,gayette memnunum.[emoji5]

2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Bu da kenarda dursun lastik seçimi yaparken birilerinin işine yarar

Yorum Yap

Bende araştırıp duruyorum... 215 45 17 Dunlup Supermaxx var üstünde... Acil değiştirmem lazım inanılmaz sarıyorum lastikte çatlamış zaten ömrünü doldurmuş yapısını kaybetmiş...

Aynı ölçüler için pzero veya michelin pilotsport arasında kaldım... 350-400 tl aralıgında tane fiyatı var bunların... Birtürlü karar veremedim.İkisininde birbirine artı eksi yönleri var... Bi taraftan da kış geldi diyorum kış lastiği takayım yaza iyi lastik alırım düşünüyorum... Bilemedim valla veya şeytan diyor git yine dunlop supermaxx al...

Yorum Yap

Aslı cem meric tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Evet çözücem demişim kalmış

Daha önce 215 45 17 geçtiğimiz haftalarda denedik fakat tam turda sorun oluyor ve sürtüyor davlumbaz içine tam tur çevirmiyorsanız (böyle birşey yok) ve araca sadece 2 kişi biniyorsanız sorun yok,

Ben bu şekilde memnun olmadığım için orjinal ölçüyü aldım.
                        Bugün daha yeni sipariş verebildim.

Aklımda olan ama piyasada bilinirligi az bir marka tercih ettim.

205 45 17 Cooper Zeon cs sport,
                        210 tl verdim tanesine taksitli olarak.

Pazartesi günü elimde olacak inş.

Yorumları yazicam kullandıkça ama memnun kalacağımı düşünüyorum 1 aydır lastik araştırmaktan gına geldi ��
                        Hocam galiba 205 45 17 Cooper Zeon "cs sport" yok... Normali var Cs8... Yada ben göremedim... Senin aldıgın Cs8 olmasın ? Cs8 ile Cs sport iki bambaşka lastik çünkü. Linki varmı aldıgın ürünün.

Bu lastik hakkında şöyle diyorlar

"Zeon CS Sport, ultra yüksek performans lastikleri segmentinde Zeon 2XS'in yerini almaktadır. Bu segmentteki rakipleri arasında Pirelli Pzero'yu, Continental ContiSportContact 5'i ve Michelin Pilot Sport 3'ü sıralayabiliriz."

Yani pzero , pilot sport kalsmanında olan bir lastiği zaten 200 liraya tanesini almak mümkün değil gibi geldi bana.Yurtdışı fiyatı bile 205 45 17 nin 300 tl..

http://www.mytyres.co.uk/rshop/Tyres...8W-XL/R-274342
                        En son düzenleyen Yiğit G.; 19-09-16, 20:51.

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Hocam galiba 205 45 17 Cooper Zeon "cs sport" yok... Normali var Cs8... Yada ben göremedim... Senin aldıgın Cs8 olmasın ? Cs8 ile Cs sport iki bambaşka lastik çünkü. Linki varmı aldıgın ürünün.

"Zeon CS Sport, ultra yüksek performans lastikleri segmentinde Zeon 2XS'in yerini almaktadır. Bu segmentteki rakipleri arasında Pirelli Pzero'yu, Continental ContiSportContact 5'i ve Michelin Pilot Sport 3'ü sıralayabiliriz."

Yani pzero , pilot sport kalsmanında olan bir lastiği zaten 200 liraya tanesini almak mümkün değil gibi geldi bana.Yurtdışı fiyatı bile 205 45 17 nin 300 tl..

Merhabalar aldığım ürün,
                          205 45 17
                          Cooper zeon cs sport ,
                          Ankara altintaslarda 2016 üretimi dahil mevcut,
                          2016 25.hafta üretim aldım ben.
                          Resmini de atayım karanlık fakat görünür.

Lastik ile 3000 km civarı yol yaptım,
                          Şuan a kadar fiyat performans harika üstü diyebilirim.

Yol tutuş ses ıslak kuru çok başarılı.
                          Genel bir görüş yazacaktım vaktim olmadı.

Lastik ten memnunum öneririm.

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Continental çok iyi lastik fakat erken bitiyor,
                            Pzero yol tutuş iyi fakat yol sesi ve sert olması dezavantajı.
                            Pilot sport 4 yeni henüz kendini kanıtlamadi bence.
                            Fiyatları bu lastiklerin tane başı 400 seviyesinde.

Ben 2 adet bunlardan birini alacağıma
                            4 adet bunların seviyesinde olduğu söylenen cooper zeon cs sport aldım ve pişman olmadım sizde alsanız olmazsınız.

Link bakayım bulursam paylasicam.

Ankara Altıntaşlar diye aratınca telde sorup fiyat alabilirsiniz.

220 diyor tanesine ben taksitli 840 a taktirdim pazarlık ile.
                            En son düzenleyen cem meric; 19-09-16, 21:14.

Yorum Yap

Fiyat çok iyiymiş gerçekten.Arayıp sorucam gönderim yapıyorlar mı.Veya ilk önce anadolu yakasında satan yer varmı ona bakayım.Süper oldu bu

Yorum Yap

Michelin pilot sport 4 Kullanan oldu mu hiç aracında ya da başka birisinden yorum alan oldu mu hiç lastik ile ilgili ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X