Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

CAS Module paramater aktivasyonu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Bende kablo yoktu ama North Americanda alan arkadaslar olmustu hatta ebay linki de atmıslardı ben acıkcası senin kadar hakim olmadıgımdan dosyları indirip bol bol seyrettim ama birsey yapmadım sonra geri dönüşü olmayan birşey yapmamak için. Bu arada AYN deki kablo işimizi görür mü?
    kablo siparişi vericektim ama bluetooth ile de aynı bağlantıyı kurabileceğimi düşünüp vazgeçtim sipariş vermekten. ayn deki kabloyu bir görmek lazım. usb / obd2 olması gerekiyor. ayn ye gittiğimde bir bakarım kabloya. eğer olursa ödünç alıp, kodlama denemelerine kablo ile devam edebilirim. ama kablonun yaptığı işi bluetooth da yapabilir diye düşünüyorum.
    34 NAD 99 '06 JCW
    34 AR 3221 '11 JCW
    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      kablo siparişi vericektim ama bluetooth ile de aynı bağlantıyı kurabileceğimi düşünüp vazgeçtim sipariş vermekten. ayn deki kabloyu bir görmek lazım. usb / obd2 olması gerekiyor. ayn ye gittiğimde bir bakarım kabloya. eğer olursa ödünç alıp, kodlama denemelerine kablo ile devam edebilirim. ama kablonun yaptığı işi bluetooth da yapabilir diye düşünüyorum.
      Okudugum yazıya beraber de bakarız o konu hep guncel zaten ama sanırım Laptop ile yaptıklarından illa ki kablo kullanıyorlar.
      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Okudugum yazıya beraber de bakarız o konu hep guncel zaten ama sanırım Laptop ile yaptıklarından illa ki kablo kullanıyorlar.
        Kablonun yapim semasida vardi biyerlerde. Onu bulsakda isimizi gorebilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Kablonun yapim semasida vardi biyerlerde. Onu bulsakda isimizi gorebilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
          DCAN Cable diye geciyor.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
          X