Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

CAS Module paramater aktivasyonu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Olur abi Hayır demem bak
    16 EP 262 - 16 EP 999

Yorum Yap

Aslı ozkanyalcin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Bnm cm aynalar ve cam kapatabiliyor mu acaba 2012 model
      2012 modellerin bazı üretimleri ayna katlamayı destekliyor. o yüzden kesin bir şey söyleyemem. ama camlar tüm R56 serilerinde kapatılabiliyor.
      34 NAD 99 '06 JCW
      34 AR 3221 '11 JCW
      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

CAS Module paramater aktivasyonu

2013 jcw var serkan bi musait oldugun zman sunada yapsak

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı fuurkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          2013 jcw var serkan bi musait oldugun zman sunada yapsak

yarın aracımı ufak göçüklerden dolayı ilbantekinlere bırakcağım ve akşam 6 7 civarı oralarda olacağım. ilgilenen ve müsait olan arkadaşlar varsa yarın akşam üstü buluşabiliriz.
          34 NAD 99 '06 JCW
          34 AR 3221 '11 JCW
          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

şu buluşmayı uygun bi hafta sonu yapsak ne güzel olur

Yorum Yap

yeni parametre guncellemesi
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                http://youtu.be/XETl9iH3CxY yeni parametre guncellemesi
                Hahahahahahaa coook guzel olmussa bende istiyorum bundan kesinlikle )

34 NAD 99 '06 JCW
                34 AR 3221 '11 JCW
                34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aslı SRKNZCN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Hahahahahahaa coook guzel olmussa bende istiyorum bundan kesinlikle )

Sen anlamazsın bu işlerden gel bir ara ögretiyim Aksam iftarda anlatırım biraz karışık malum

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Sen anlamazsın bu işlerden gel bir ara ögretiyim Aksam iftarda anlatırım biraz karışık malum
                    Aksam iftarda yokum ben ama bi ara ogret banada bunu nasil yaptigini. Kendimi paraliyorum ayna kapatabileyim diye adam herseyi kapatiyor artik kumandasiyla : )))

34 NAD 99 '06 JCW
                    34 AR 3221 '11 JCW
                    34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Aksam iftarda yokum ben ama bi ara ogret banada bunu nasil yaptigini. Kendimi paraliyorum ayna kapatabileyim diye adam herseyi kapatiyor artik kumandasiyla : )))

Sırrımı sadece iftara gelenlere yeni nesile aktarıcam :P

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Serkan bu applicationa update gelince yeni opsyonlar da acar mı sence?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Serkan bu applicationa update gelince yeni opsyonlar da acar mı sence?
                          BMW için yeni özellikler eklenmiş, özellikle F serileri için ancak R56 için henüz geliştirme aşamasındaymış. MINI de farklı özellikler için uygulamanın data dosyalarına erişim üzerinde bir kaç deneme yaptım. Park ışıklarının voltajını düşürüp yükseltebildim sadece ama bu seferde ya benzin deposunun kapağı kilitli kalıyor yada bagaj : )) son zamanlarda da işten dolayı uğraşacak vaktim olmadı. Benim amacım emniyet kemeri kontrol modülüne ve yağmur sensörü modülüne erişmek. Boş olduğum bir ara yine üzerinde kafa patlatacağım. (yağmur yağınca sunroof kapatmak...)
                          34 NAD 99 '06 JCW
                          34 AR 3221 '11 JCW
                          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

BMW için yeni özellikler eklenmiş, özellikle F serileri için ancak R56 için henüz geliştirme aşamasındaymış. MINI de farklı özellikler için uygulamanın data dosyalarına erişim üzerinde bir kaç deneme yaptım. Park ışıklarının voltajını düşürüp yükseltebildim sadece ama bu seferde ya benzin deposunun kapağı kilitli kalıyor yada bagaj : )) son zamanlarda da işten dolayı uğraşacak vaktim olmadı. Benim amacım emniyet kemeri kontrol modülüne ve yağmur sensörü modülüne erişmek. Boş olduğum bir ara yine üzerinde kafa patlatacağım. (yağmur yağınca sunroof kapatmak...)
                            Zaten bütün amaç o degil mi bir ara yine bulusalım bendeki programa bakalım Ediabas diye bir programdı sanırım.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Zaten bütün amaç o degil mi bir ara yine bulusalım bendeki programa bakalım Ediabas diye bir programdı sanırım.
                              EDIBAS INPA uygulamaları NCSExpert gibi uygulamalar ile OBD protokolü arasında bağlantı kurmaya yarıyor abi. NCSExpert ve NCSDummy uygulamalarından parametrelerin doğru bellek adreslerini alıp bendeki uygulamada doğru yerlere yazabilirsek aslında işimizi görecek. Voltaj ayarı için böyle birşey denedim ben. Hexedecimal değerlerini ve bellek adreslerini yakalayabilmek çok meşakatli bir iş. Sende OBD / Usb kablo vardı sanırım dimi ? onu senden alıp biraz daha kurcalayabilirim
                              34 NAD 99 '06 JCW
                              34 AR 3221 '11 JCW
                              34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

EDIBAS INPA uygulamaları NCSExpert gibi uygulamalar ile OBD protokolü arasında bağlantı kurmaya yarıyor abi. NCSExpert ve NCSDummy uygulamalarından parametrelerin doğru bellek adreslerini alıp bendeki uygulamada doğru yerlere yazabilirsek aslında işimizi görecek. Voltaj ayarı için böyle birşey denedim ben. Hexedecimal değerlerini ve bellek adreslerini yakalayabilmek çok meşakatli bir iş. Sende OBD / Usb kablo vardı sanırım dimi ? onu senden alıp biraz daha kurcalayabilirim
                                Bende kablo yoktu ama North Americanda alan arkadaslar olmustu hatta ebay linki de atmıslardı ben acıkcası senin kadar hakim olmadıgımdan dosyları indirip bol bol seyrettim ama birsey yapmadım sonra geri dönüşü olmayan birşey yapmamak için. Bu arada AYN deki kablo işimizi görür mü?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X