Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kimler iphone kimler bb kimler samsung kimler htc ve diger :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

s3 miniyi inceledim dün görüntü falan güzel yerinde ama ,işlemcisi bana yavaş geldi ,geriye kaldı s3 ve ıphone 5 bakalım nolcak arayışlarımızın sonu ...

Yorum Yap

Tabi bu kıyasları yaparken birazda fiyatlara bakmak lazım. note2 ile S3 mini arasında yarı yarıya fiyat farkı var Bana sorarsanız s3 mini pek parlak bir cihaz değil resmen s3 almaya bütçesi yetmeyenler ufak kırpılmalar ile onu kullansın diye yaratılmış. Zaten böyle cihazlar portföy kaçmasın diye yapılır.

İphone 5'e gelince; kesinlikle ios işletim sistemi (kalite) olarak app store olarak herkesten önde fakat gelin görün ki bana ekran boyutları vs çok ufak gelmeye başladı elimdeki koca cihazlardan sonra. Fiyatta tabi ateş pahası 2.200'lerden Turkcell satışı var, yurt dışı cihazlar 1500 seviyelerine geldi pasaport kaydı yapma şansı olan varsa bence diğer cihazlar ile eş değer bir fiyata geldi.

Ne amaçla kullanacağınıza bağlı her zaman söylüyorum bunu. Telefonun incik cincik her yanını kurcalayıp kişiselleştirme derdinde olan biri değilseniz, kaliteli ve temiz uygulamalar kullanmak istiyorsanız kesinlikle ios kullanmalısınız. Takılma kasılma vs hiç bir şey asla yaşamazsınız ama yok ben detaylı ve sık kullanırım diyorsanız Android işletim sistemi sizi daha çok tatmin edecektir. Marka olarakta şuan sanki Samsung diğer android kullananmarkalardan daha önde.

Ben şuan HTC One X'ten Nokia Lumia920'ye geçtim 3 hafta kadar oldu. Windows çok kolay, sade ve hızlı Nokia alt yapısı ile birleşmiş fakat market konusunda oturması gereken çok şey var yani yani sırf Windows Market yüzünden vazgeçebilirim yakın zamanda bu cihazdan. Aslında dayanılır ama inanın Whatsapp, facebook, twitter gibi temel uygulamalar bile ilgisiz alakasız şekilde bırakılmış marketin ortasına öylece...

Yorum Yap

IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Gokhan Admin'im ne desek bos, HaTiCe'ye oy veren bir sen bir ben variz. :-(
          Video filan yetmez artik bu oylamadan sonra.....

Yorum Yap

Htc den gerisi yalan abi bide + si var baksana .

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Bu arada Samsungun bukulebilen ekran ve gelecekteki telefonlarının ve padlerinin tanıtım videosunu gördünüz mü? Paylasmsmıydık burada hatırlayamadım.
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

ipad mini.nasil ipad3 kullaniyorum ondan yavasmi?

benim sahsi fikrim note2 almaktansa s3 mini ve ipad mini ikilisoni tercih etmek daha mantikli ios ve androidden benim gibi vazgecemiyorsaniz dusunun...

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

valla bende iPad Retina var iPad mini almayi cok dusundum ancak bi dost kanima girdi zaten note2 kullaniyorsun ne gerek var sende ki iPad Retina gayet iyi dedi. kalakaldim oylee.. ama iPad MINI icin MINInin caseleri var aklim gidiyor yine bi yanim gitt al git al diyor sonum hayrolsun!

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                  sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    valla bende iPad Retina var iPad mini almayi cok dusundum ancak bi dost kanima girdi zaten note2 kullaniyorsun ne gerek var sende ki iPad Retina gayet iyi dedi. kalakaldim oylee.. ama iPad MINI icin MINInin caseleri var aklim gidiyor yine bi yanim gitt al git al diyor sonum hayrolsun!

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                    Valla Ipad MINI aldım rahat ettim neydi o kocaman Ipad2 bu 300 gram neredeyse kot cebime bile sıgıyor hic bir farkı da yok neredeyse
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X