Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kimler iphone kimler bb kimler samsung kimler htc ve diger :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

S3 de gayet iyi.su ana kdr alisamdgm tek yani arac kullanirken tek elle telefonu kullanmasi cok zor.bunun disinda hersey super.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    sigpic

Yorum Yap

Note'tan sonra Note 2 guncellemesi yaptim kendime. Pentile olmayan ve dogru oranli bir ekran ile cok basarili olmus..
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        S3 de gayet iyi.su ana kdr alisamdgm tek yani arac kullanirken tek elle telefonu kullanmasi cok zor.bunun disinda hersey super.

Can'in htc'ye indirdigi bi driver mode var cok guzel bizle paylassin adinida birde onu incele

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Can'in htc'ye indirdigi bi driver mode var cok guzel bizle paylassin adinida birde onu incele

Olur bi inceleyelim
          sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Olur bi inceleyelim
            Talha,

Benim telefonda factory olarak "araç" diye bir application mevcut. Ekranı araçta kullanıma göre ayarlıyor, ikonları gerekli oranda büyütüp, seyir halinde en çok ihtiyaç duyulan şeyleri ekrana taşıyor (bluetooth, kişiler, harita, müzik gibi) eğer Samsung bu imkanı tanımıyor ise marketten "CarHome Ultra" diye aratabilirsin. Ulaşım kategorisinde ilk sırada ücretliler arasında. Free versiyona yorum falan yapılmış ama ücretli ile arasında ne fark var bilmiyorum. Istersen ücretsizi indir dene bazı kesintiler varsa full versiyona geçersin. Bende ki application ile aynı işi yapıyor.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

tamamdır, teşekkür ederim.
              sigpic

Yorum Yap

Samsung note 2

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Talha,

Benim telefonda factory olarak "araç" diye bir application mevcut. Ekranı araçta kullanıma göre ayarlıyor, ikonları gerekli oranda büyütüp, seyir halinde en çok ihtiyaç duyulan şeyleri ekrana taşıyor (bluetooth, kişiler, harita, müzik gibi) eğer Samsung bu imkanı tanımıyor ise marketten "CarHome Ultra" diye aratabilirsin. Ulaşım kategorisinde ilk sırada ücretliler arasında. Free versiyona yorum falan yapılmış ama ücretli ile arasında ne fark var bilmiyorum. Istersen ücretsizi indir dene bazı kesintiler varsa full versiyona geçersin. Bende ki application ile aynı işi yapıyor.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                  Ve gayet kullanisli bir uygulama. Hatta ekleyeyim, arac moduna aldiginda telefon otomatik olarak tanimlanmis olan bluetooth'a baglaniveriyor...

WishHTCman

Yorum Yap

Indirdm uygulamayi
                    Gayet guzel

sigpic

Yorum Yap

Konu horttt

Bıktım ben bu blackberryden ; BB 9900 aldık face,twitter,foursquare dışında bir yere girmiyor cihaz ,nefret ettim artık yahu neyse konuya girelim,

S3 mini nasıldır ,alınırmı teknoloji uzmanlarından fikir alayım ?

Yorum Yap

Iphone + BB kullanıcısıyım kafam rahat

Yorum Yap

Aslı MTK tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Konu horttt

Bıktım ben bu blackberryden ; BB 9900 aldık face,twitter,foursquare dışında bir yere girmiyor cihaz ,nefret ettim artık yahu neyse konuya girelim,

S3 mini nasıldır ,alınırmı teknoloji uzmanlarından fikir alayım ?
                          Brnx bilir bu konuları soyle Baran Samsung Galaxy s3 MINI nasıldır (bu arada içinde MINI olan herseyi almak istiyorum gecen ay Ipad MINI aldım hatta )
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Alen abı whatsapp tan mesaj geldı galıba sana
                            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Evet S3 mini nasıldır sorusuna cevap vereyim; Birkere fiziksel boyutu iphone 3. ve 4 nesille aynı sayılır. S3 normalde 4,7 inch olduğu için mini gerçekten s3'ün yanında mini kalıyor.
                              İşlemcisi ve ekran çözünürlüğü s3'e göre kırpılmış vaziyette.(1ghz) işlemci var üzerinde sanırım.
                              Samsung s3 e verdiği desteği(core OS) s3 mini'ye de vereceğini açıkladı. Dolayısıyla end of life olma süresi s3 ile aynı olacak.
                              Ammaaaa yakında ki mayıs gibi deniliyor s4 dedikoduları var. Eğer S4 çıkarsa S3 ve S3 mini bir anda değer kaybedecektir. Ama s3'e yeni gelen 4.1.2 işletim sistemiyle beraber herşey çok daha güzel oldu. Eğer büyük demezseniz bu sınıfta Note 2 alın, herkes çok sevse de admin başta olmak üzere ben iphone ile ten uyumu yakalayamadım. Hatta bugün Satürn'de 1599 lira kampanyası varmış note2'nin. Long story short; illa isterseniz iphone ama yetenekli uzun vadeli cihaz arıyorsanız S3 mini yerine Note2 derim.

Yorum Yap

geçen gün 4.1.2 yi yükledim.Fark ne oldu anlamadım.Bilen varmı?
                                sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X