Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kimler iphone kimler bb kimler samsung kimler htc ve diger :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yani bir nevi öyle de sorulabilir tabi işletim sistemlerinin avantajları vs hakkında çok detaylı bilgim yok ama birçok insan program çeşitliliği ve erişim kolaylığı olarak android önde diyor okuduğum konuştuğum, biraz da değişiklik olsun diye öyle bir düşünce var aklımda.. gerçi dediğin doğru yeni iphone dan ne çıkacak onu da görmek lazım
    htc niyeyse hiç ısınamadım, bir tane çok eski vardı kullandığım lanet ettim onla bir daha da almam heralde

Yorum Yap

Android cesitlilik konusunda onde, dogru. ama bunu yanlis yorumlamamak lazim. Oncelikle acik kaynakli oldugu icin program yazarsan, apple'daki gibi bir onay mercihinden gecmeden yayinlayabiliyorsun. Birinci sebebi bu..
      Ikinci sebebi ise (atiyorum) bir pusula programindan onlarca yada yuzlerce var. Tabi bu da birinci sebebe dolayli yoldan bagli..

Samsung uyumluluk acisindan daha iyi oldugu soyleniyor. Ancak bunu farkedecek yetenege cogumuz sahip degiliz.
      Ayrica HTC'nin ekrani suan cok daha iyi. Ikiside ayni cozunurlugu gostersede Samsung pentile ekran kullaniyor (her bir pixelde tek pixel eksik yani -istersen biraz detaylandiririm konuyu) ama HTC'de bu durum yok ve ikisinin arasindaki gorsel farki yarin paylasicam
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

S3 almak uzereyken, HTC almamin sebebi bu fotograftir..
        Ikiside tek baslarina durduklarinda beyaz ekrana ve yeterli parlakliga sahip gibi gozuksede, yan yana olusan farki goruyorsunuz, S3'te neredeyse mavi bir ekran var. Ayrica HTC gunes/isik altinda cok daha okunabilir durumda..

Not: Her ikisinin de browser isigi ve ekran isigi manuel olarak sonuna kadar acik durumdalar.. Normalde S3 otomatikte fazlasiyla kisiyor ve mavi olan ekran iyice koyulasiyor..

S3oneX.jpg
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Peki ikisininde contrast ve parkalık aynı seviyede acılmıs hali mi bu?
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Evet.. Aynen oyle.. Brightness ikisinde de Max durumda. Hem sistemin kendisinde hem de browser ayarlarinda.. (Android sisteminde pil tuketimini dusurmek icin browser'in kendi icin de ayri brightness ayari var)

Sent from Tapatalk for Galaxy Note
            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

samsungun ekran kalitesi aslında daha iyi gibi görünsede htc doğal görüntü için filtre kullanıyor samsung kandırmak için renkleri patlatıyor sonuç bu.

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                samsungun ekran kalitesi aslında daha iyi gibi görünsede htc doğal görüntü için filtre kullanıyor samsung kandırmak için renkleri patlatıyor sonuç bu.
                aslinda tam olarak oyle degil. Samsung ve HTC'de bazi modellerinde Amoled, Super Amoled, Super Amoled+ kullaniyor. Amoled ekran kullandiklari telefonlarinda her iki firmada dedigin gibi bir filtre/yazilim ile renkleri arttiriyor. Konu S3 ve One X olunca, Samsung, (plus yerine) Super Amoled kullaniyor ve ekrani Pentile..yani gercek 720p degil diyebiliriz.

Her ikisininde kendine has + ve - leri var tabiki. Amoled ekranlar mukemmel siyah'i size sunarken LCD ekranlara gore renkli ekranlarda cok daha fazla pil tuketiyor.

Samsung'un kendisi de One X'teki ekranin daha iyi oldugunu kabul etmis. Ancak uzun omurluluk olarak planladiklarindan Amoled ekrani tercih etmisler. Yine de pentile olmamaliydi. bence telefonun tek ve en buyuk eksisi bu..
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

bb tabıki bnm ıcın 2005 den berı bb kullanıyorum cocugum gbı oldular
                  şimdi birde bb playbook katıldı aılemıze gayet memnunum.
                  bb bana daha bır agır gelıyor , heralde hep iş odaklı reklam edıldıgı ıcın

Yorum Yap

ı phone ve BB kullanıcısıyım I phone un eline su dökemez BB iş için kullanmıyorum bile sadece yurtdışını arıyorum yada yurt dışından ben arıyorum başka bişey için kullanmıyorum ı phone ama elim ayağım resmen

Yorum Yap

ikisi bir ara ıphone bbm bır arada...
                      sigpic

34 SEC 08 - R56 Midnight Black JCW

Yorum Yap

blackberry icin mükemmel telefon derdim, iphone a geçince, nasıl 2 sene bb kullandım diye sordum kendime. bbm icin kullanılabilir, o da artık msn gibi heryere yazıldıgı icin, onun da tadı tuzunu kacırdılar. iphone dan şaşmayın

Yorum Yap

Bende açıkçası bb kullandım kısa süre olmak üzere büyük dokunmatik ilk deneyimsiz telefonunu kullandım sonra hemen vazgeçip klavyeli aldım ikiside beş para etmez dedim. Iphone aldım tabi sonra ve uzun süreler kullandım 4 - 4/S. Bir zaman sonra iphone da tatmin etmemeye başladı çıkar çıkmaz HTC One X kullanmaya başladım. Memnun muyum? Eksikleri ve yanlışları var fakat evet. Sonuçta piyasada ki ilk 4 çekirdekli cihaz. Ama şunu da net söyleyebilirim iphone 5 çıkar çıkmaz degisicem onla...

Tapatalk 2 ile HTC One X cihazımdan gönderildi

Yorum Yap

Android olsun tastan olsun

Yorum Yap

Blackberry kullanıyorum ama iphone a gecsemmi diye de dusunmuyor degilim bu kadar dandik bir telefon olamaz ah bbm ah

Yorum Yap

Guncel olsun note2 candircigerdir

(Gormemisinnoteikisiolmus demeyin ulen)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X