Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yazılım yapıldıktan sonra 97 oktan kullanılması

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yazılımın etkileyeceği tüm parçalar garantiden çıkar fakat mesela farların garantiden çıkmaz.Bunu Borusan demiş sayabilirsin
    sigpic

Yorum Yap

anlarlarsa garantiden çıkar ama anlamaları için çok çok detaylı bir inceleme yapmaları lazım.. detaylı incelemede bile orjinal beyin haritası ile sonradan yazılan haritayı alıp birebir nokta nokta karşılaştırmaları gerekli.. diğer türlü hiçbir şekilde anlayamazlar teste filan çıkıp gazlamadıkları sürece

Yorum Yap

Aslı Yekta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        anlarlarsa garantiden çıkar ama anlamaları için çok çok detaylı bir inceleme yapmaları lazım.. detaylı incelemede bile orjinal beyin haritası ile sonradan yazılan haritayı alıp birebir nokta nokta karşılaştırmaları gerekli.. diğer türlü hiçbir şekilde anlayamazlar teste filan çıkıp gazlamadıkları sürece
        Teste çıkıp gazlıyolarmış herhalde. Ben öyle duydum, 2 sene garanti + 3 senede iyi niyet garantisi var. Yazılım yaptırıcam olurda anlarlarsa hiç hoş olmaz

Yorum Yap

Aslı Alheric tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Teste çıkıp gazlıyolarmış herhalde. Ben öyle duydum, 2 sene garanti + 3 senede iyi niyet garantisi var. Yazılım yaptırıcam olurda anlarlarsa hiç hoş olmaz
          17 ay icim icimi yedi ama yaptirdim cok memnunum hard bi yazilim yapilmadi zaten kat iptali downpipe yapildi artik tunelde guzel sesler cikiyor , kimse benim kadar sevmesin arabasini zararli olsa jcw tuning kit cikarip yazilim yapmazlardinayni beyine tek farki biz bunu guvendigimiz isinin ehli Ecu Fast e yaptiriyoruz ve icimiz de rahat ediyor. Kaldi ki zaten Cm lerde yazilimnhatasi vardi ve duzeltildi yeni modellerde ama MINI bunu acik acik soylemedi kullanicilarina sadece problemin farkina varan dikkatli kullanicilarin araclarindaki yazilimi degistirdi. Ben devamli gazlayan biri degilim arabam da hala 13000 de ama 90la giderken daha az benzin harciyor artik arabam malum uretilen en agir MINI leri kullaniyoruz. Garanti olayina fazla takilma bence 17 ayda cikaracgi problemleri cikardi yag seviye sensoru degisti yan citalar degisti vs.
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ufak cc'li araclarda, downpipe olmasi bence zarardan ote yararlidir..
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Alheric tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              siz böyle birşey talep etmedikçe hiçbir servis onu yapmaz yapamaz alıp sizin arabanızla çıkıp gazlamaz.. hem onun riskine girmezler hem de öyle bir işle uğraşmazlar..
              araç kaç model bu arada? eğer bu kadar sorun ise sizin için servise gitmeden önce orjinalini yükletirsiniz, çıktığında tekrar modifiyeli yazılımı geri yüklersiniz ecufast te yaptırırsanız herhangi bir ekstra ödeme gibi birşeyde talep edilmiyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X